Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Hedge, tako je… Ok, ja sam trenirala radi kg ali vec sam pisala o tome kako sam u 15mj isla dolje 1kg… ali se cinilo vise.. zategnula sam sve… trbuh doslovno prepolovila i osjecala sam se odlicno… bila sam puna energije.. 😍😍😍 jedva cekam da se vratim.. 😊😊😊😊 Daaaa, divno je uz more 😍😍😍 Na 15ak min nam je (pjeske) ali kad sam zivjela kod svojih sam isto imala 10ak min pjeske more

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanjchi, joooojjjj, koje sr*  Brz oporavak ti zelim 😘😘😘😘 Vjerujem da ti je tesko radi male ali to je najbolje, da i ona ne pokupi 😘😘😘 Tik tak cete se vi vidjeti 😘😘😘😘
    D je danas spavao 3h sve skupa… i kad je trebao spavati oko 17h se razbudio… i sad smo ga okupali da nam ne zaspe prije vremena pa da nemamo problema.kasnije… nadam se da ce veceras ranije zaspati… i da nece biti drame.. sad ga muz pokusava uspavati a ja idem pod tus..

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Danas nam je bila muzeva rodjakinja (radi njega je dosla da mu previje savove) i rekla mu je da ga ne navikne na nosanje jer ce biti tesko odviknuti ga… i tako mi je drago da je netko drugi to rekao jer ja kad kazem sam babaroga.. 
    Uspjela sam cak ispeglati jednu kosaru robe ahahhaha.malo dam zabavljala Diega.malo peglala
    .. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Ma ja sam grozno..temp je bila 38,8 oko 6, al djeluje malo maxflu za sad pa je evo. 38,2
    Grozno mi je bez L…sam se nadam da se nije zarazila..mene je to jucer lagano krenulo lovit, i danas sam isla doktorici. Sad me sveki zvala, mala ima grceve. Place mi se..uzas..koma kak mi je tesko bez nje😭 a jos nije ni doslo vrijeme za spavanje😞😞


    Ajme draga, mogu mislit kako ti je 🙁 zelim ti brz oporavak! A za L je bolje da nije blizu, da tako mala ne pokupi gripu..

    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Mamisita jos je prerano, izvodil je on prije svasta, ko sto si ti napisala, al prvi put se okrenul sa tocno 4mj. A na vjezbama su nam rekli da po skolski bi se beba trebala okrenuti sa 5mj. Ima jos vremena za K. 😉
    Sanjchi ozdravi nam brzo❤

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Sanjchi ajme bas mi je zao. Ja iskreno ne bih mogla L nekom dat na par dana, nitko ga ni ne cuva osim muza i mene. Muz je svako malo bolestan/prehlada/povracanje/proljev i tako u krug, hvala Bogu L nije pokupio, iako je poceo kasljat i smrcat sa mjesec dana, pokupio je od muza. Nadam se da ces sto prije ozdravit i bit uz bebicu. Drzi se jaka si ti 😍😍😍😍
    Kleaiva zao mi je radi svekra 😔 Znam da se zna zagnojiti ali malo mi je cudno sto tek sad, ali dobro, pratim ga stalno pa cemo vidjeti 😊
    Dena drzi se i sto prije da ozdravis, da mozes ljubiti i maziti bebaca 😘😘😘😘
    Mamisita bas mi je drago sto ti se svida 😘😘
    I_me 2kn/komad jaja? Ajmeee al su skupi. Kod nas je 1kn/komad
    Barbs preeedivannn pogled 😍😍😍😍

    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Mi gledamo rukomet, svi troje 😂😂😂 ja malo tipkam heheheh 🤣🤣🤣🤣🤣
    Iduci tjedan idemo na kontrolu, jedva cekam 😍😎😎

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Sanjchi ozdravi brzo 😘
    Violeta- baba me oderala 😂😂😂 sad sam kupila od nje i nilad vise 😥😛😩
    Mene sisa ubija.. bila danas ispod bradavice kvrgetina.. jedva sam ju razbila.. sisu jedva mogu pipnut,vrela i bolna…cijelo popodne masiram, razbijam,izdajam, emu tjeram da sisa na nju..
    Sad je sisala jedno 20 min na ru sisu i nadam se da je izvukla sve van.. sad mi je malo lakse al i dalje boli


  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Sanjchi bas mi je zao sto si se razbolila ☹️☹️ zelim ti sto brzi oporavak i da mozes sto prije bit sa svojom lucijom 
    I_me joooj, bol u sisi i to zarenje, grozan osjecaj al nema druge nego masiranje, izdajanje i dat bebici da sisa 

    [lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    I me…prati si temperaturu i stavljaj listove kupusa izmedu podoja…vjerovatno ti se upalilo a to je uzasno bolno. I sto vise nek beba ciki bas na tu cicu…ja sam s jakovom dobila upalu i temp…trajalo je dva dana s kupusom i cicanjem non stop al proslo srecom bez antibiotika.
    Mamasita…muz je dobio kredit za kupnju jedva…a ja sam cekala oko godinu dana za svoj kredit…do tad je kuca stajala😞 al eto prezivjeli smo i to i sad smo u svome. Nisam ni ja za prodaju bas…bolje da se iskoristi za druge opcije a to je zadnja mogucnost. 
    Stignem sve s njima ako su oni mirni😂 Veci se zaigraju pa vise manje ovisi o Dori kakve ce bit…ako mi je mirna oni je zabave malo da ja nesto obavim…ako ne ja nosim pa cekam bolje dane😂
    Lana ima 6,5, jakov 3 god a Dora je mjesec i pol sad😂 taman da ne zaboravim sto i kako a nisu premali da traze samo moju paznju jos uvijek pa mogu dozivjet brata i seku😂

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.