Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    I ode cijela kobasa od poruke. Garavuše di su ti te kile, uopće se po ovim slikama ne primjeti da si dobila toliko, ja sam na +12 kg ali izgledam da sam dobila više no ti. Al ja sam i prije trudnoće imala prevwliku zalihu.
    Nego, ta naša terminologija, uloživost, otvorenost, ovoj glavice, mekano, tvrdo izgleda da je to kako kod koje, meni i dalje znanstvena fantastika. Nekome je veliki pomak što omekša a neka je otvorena 2-3 cm pa opet čeka ko i ova kojoj je sve tvrdo. Jedino što znam jest da se amnioskopija ne može raditi ako žena nije otvorena barem jedan prst ili cm. Isto tako amnioskopija zna kod nekih žena potaknuti trudove i malo požuriti porod. Što opet nije pravilo jer je netko tu spomenuo da je u prvoj trudnoći imao čak 7 puta. Njome se provjerava zrelost plodne vode, da se slučajno bebač ne pokaki jer onda mora van odmah.
    Što ćete danas raditi? Ja idem s mužom i curkom u jedan fotostudio da zabilježimo moju bušu. Na pregled u ambulantu ću u petak, tad budem 38+6 i još uvijek se nadam da mi neće raditi amnioskopiju.
    Nego jučer nam nije stigla nijedna beba…. Otvaram svako malo forum i čekam lijepe vijesti  Sretno svima koje imate danas preglede… 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • anusha

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    koskica

    I ode cijela kobasa od poruke. Garavuše di su ti te kile, uopće se po ovim slikama ne primjeti da si dobila toliko, ja sam na +12 kg ali izgledam da sam dobila više no ti. Al ja sam i prije trudnoće imala prevwliku zalihu.
    Nego, ta naša terminologija, uloživost, otvorenost, ovoj glavice, mekano, tvrdo izgleda da je to kako kod koje, meni i dalje znanstvena fantastika. Nekome je veliki pomak što omekša a neka je otvorena 2-3 cm pa opet čeka ko i ova kojoj je sve tvrdo. Jedino što znam jest da se amnioskopija ne može raditi ako žena nije otvorena barem jedan prst ili cm. Isto tako amnioskopija zna kod nekih žena potaknuti trudove i malo požuriti porod. Što opet nije pravilo jer je netko tu spomenuo da je u prvoj trudnoći imao čak 7 puta. Njome se provjerava zrelost plodne vode, da se slučajno bebač ne pokaki jer onda mora van odmah.
    Što ćete danas raditi? Ja idem s mužom i curkom u jedan fotostudio da zabilježimo moju bušu. Na pregled u ambulantu ću u petak, tad budem 38+6 i još uvijek se nadam da mi neće raditi amnioskopiju.
    Nego jučer nam nije stigla nijedna beba…. Otvaram svako malo forum i čekam lijepe vijesti Sretno svima koje imate danas preglede…


    Da barem meni potakne porod!! Ali da se trebalo nešto dogoditi, valjda već bi jer sam ams radila jučer! Jučer su me dosta boljela leđa i ponadala sam se već ali ništa od toga.
    Zašto se nadaš da ti neće raditi amnioskopiju? 

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    anusha

    koskica

    I ode cijela kobasa od poruke. Garavuše di su ti te kile, uopće se po ovim slikama ne primjeti da si dobila toliko, ja sam na +12 kg ali izgledam da sam dobila više no ti. Al ja sam i prije trudnoće imala prevwliku zalihu.

    Da barem meni potakne porod!! Ali da se trebalo nešto dogoditi, valjda već bi jer sam ams radila jučer! Jučer su me dosta boljela leđa i ponadala sam se već ali ništa od toga.
    Zašto se nadaš da ti neće raditi amnioskopiju?


    Jednostavno mi je to ostalo u lošem sjećanju jer sam je radila na dan kada sam imala trudove…. Nije mi bila toliko bolno ko moj zadnji pregled koji je bio uh…. Skoro sam zaplakala na stolcu, bio je neki dr. Na zamjeni koji je u mirovini već… Mislim da koliko god želim porod sad i odmah nisam spremna još suočiti se s njim. Ha ha ha. Jesam cendrava, nebi bila trudna više al nebi ni na porod…..
    Anusha evo kako smo sve različite… 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu
    38 tt, 33 tt i 22 tt
    38 tt, 33 tt i 22 tt

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • anusha

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    koskica

    anusha

    koskica

    I ode cijela kobasa od poruke. Garavuše di su ti te kile, uopće se po ovim slikama ne primjeti da si dobila toliko, ja sam na +12 kg ali izgledam da sam dobila više no ti. Al ja sam i prije trudnoće imala prevwliku zalihu.

    Da barem meni potakne porod!! Ali da se trebalo nešto dogoditi, valjda već bi jer sam ams radila jučer! Jučer su me dosta boljela leđa i ponadala sam se već ali ništa od toga.
    Zašto se nadaš da ti neće raditi amnioskopiju?

    Jednostavno mi je to ostalo u lošem sjećanju jer sam je radila na dan kada sam imala trudove…. Nije mi bila toliko bolno ko moj zadnji pregled koji je bio uh…. Skoro sam zaplakala na stolcu, bio je neki dr. Na zamjeni koji je u mirovini već… Mislim da koliko god želim porod sad i odmah nisam spremna još suočiti se s njim. Ha ha ha. Jesam cendrava, nebi bila trudna više al nebi ni na porod…..
    Anusha evo kako smo sve različite…


    Ti si u drugačijoj situaciji jer si već jednom rodila i znaš što te čeka. Ja nemam pojma, živim u neznanju i samo mogu zamišljati tako da se i manje plašim toga. Ja sam jučer bila 38+6 i eto, radili mi tu amnioskopiju , i dalje baš ne kužim zašto, ali nije na meni/nama da se pitam, doktori znaju, očito ju je trebalo napraviti zbog nečega.
    Držim ti fige da ti to ne rade :) 

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Jutro cure 😀
    Jučer mi jedna beba, pa kaj će to biti 😂
    Christy zadnjih tjedan dana sam razmišljala točno kak sam napisala, NEK IDE VIŠE VAN JER NE MOGU😂, pa na koji god način, na vakum ako treba 😂😂😂😂, kad su mi rekli na carski, mislim si ja “ma reži uzduž i poprijeko ako treba samo ga izvadi”, fakat sam već pucala po šavovima, i onda ljudi kažu blažena trudnoća😥, neznam kaj tu ima blaženog 😂
    Eto ja prijavljujem neprospavanu noć, grčevi ga muče, svakih pola sata do sat vremena urlik, iz cica mi je masakar napravio 🤐, tank je prazan, momentalno spava a ja ko vampir 👹, nadam se da će malo odspavati da se tank napuni jer ću mu inače morati AD napraviti, znači jučer od 4 popodne do 7 ujutro nije silazio s mene 😓, ukočila mi se kičma, ruke, ramena, ma SVE 😓

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 321

    Prijavi adminu

    evo jos jedne cendrave i pekmezave panicarke, sjedim tu u TA cekam tu amnioskopiju, umirem od straha 😂 malo bi rodila jer ne mogu vise, malo ne bi jer sam cendravi panicar 😅

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Jutroo
    Garavusa pa ti si stvarno dobila samo u bušicu 🙂🙂🙂
    Ja sam svuda otečena i prijavljujem jos jedu komaaa noc puno grčeva u nogama do suza me natjerala…. 
    Danas pregled pa se javimo kasnije 😘 svima 

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    [lilypie.com]

  • Avatar Lenchy77

    Lenchy77

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Bok svima:)
    Pitanje: moja ginićka mi je jučer rekla da slij. pregled radim u bolnici. S obzirom da ću ići u Vinogradsku, ako mi može pomoći netko tko vodi trudnoću tamo.
    Da li mi treba uputnica za taj pregled? I na koji način se može naručiti-moram doći osobno ili može i telefonski?
    Dobila sam preporuke za Dr. Gal i Košec (ako sam dobro zapamtila)-ima ko iskustva s nekom od njih?
    I gdje se nalazi ta ambulanta za trudničke preglede?
    Hvala svima:)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.