Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu
    KikeS samo hrabroo sve cemo mi to progurat 🙂🙂💪💪
    Isssa jaaoo miša malog kako ga muče ti grčevi ☹️
    I da potpisujem to za van! brizno moje djete je full dobro trudi se ne udarat me i kada sam plakala da me sve boli jadan stiso se negdije da me ne pritišće ako bude takav i vani bome ja necu znat sta je to imat djete jer je predobro 😂😂 ❤️❤️
    Koskica ljepa bušicaa 😁😁
    Evo naše na mojih 40 ((a njihovih 39) bebaa mene slišajj ja sam u pravuu 40 nam jee 😥😥😥😂😂😂) 
    Ako nije 40 tt zanima me kako cu ja više gaće obuć na njihovih 40 vec sada je fulll niskoo?? 🤔🤔🤔
    Ako nije 40 tt zanima me kako cu ja više gaće obuć na njihovih 40 vec sada je fulll niskoo?? 🤔🤔🤔

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Isssa ma joj tocno znam kak si razmisljala, isto kao i mi sve ostale koje jos nismo rodile 😂😂 odi si sad odspavat dok i mali spava, da bar malo dobijes snage za dalje i btw rado bi se mjenjala s tobom za tvoj umor nego za ovu dosadu u iscekivanju 😂 ah zene, nikako nam udovoljit 😂
    Sretno svima danas na pregledima 😊 i nek nam dode bar jedna beba danas 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    christyy

    Isssa ma joj tocno znam kak si razmisljala, isto kao i mi sve ostale koje jos nismo rodile 😂😂 odi si sad odspavat dok i mali spava, da bar malo dobijes snage za dalje i btw rado bi se mjenjala s tobom za tvoj umor nego za ovu dosadu u iscekivanju 😂 ah zene, nikako nam udovoljit 😂
    Sretno svima danas na pregledima 😊 i nek nam dode bar jedna beba danas 😉


    Moš mislit, evo ga opet prištekan na cicu 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    E da, jedan info, jučer smo malca išli prijaviti u matični ured, teta matičarka je poslala na HZZO za jednokratnu pomoć, grad daje svoje i još imate pravo na 1000 kn od županije, online treba skinuti obrazac, popuniti i poslati poštom (ZG)

    [lilypie.com]

  • Avatar Nina ❤

    Nina ❤

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Jutro cure! 
    Gle koliko lijepih trbuscica 🤰😘 garavusa, koskica, Nas_bebac 😘❤
    Koskica ti si u vz ambulanti ako sam dobro zapamtila? Ja idem u petak isto u trudnicku 😁
    Moram si jos neke stvari posloziti u torbu posto sam ju i sad imala sa sobom i pola tog izvadila iz nje, a i moramo sloziti kindac dok sam doma… a onda preostaje samo cekanje 😁


  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Cure bravo za preglede koje su imale, bušice su vam baš lijepe 😍
    Mene su pustili iz bolnice, puno sam bolje od jucer ne Povracam danas sam cak i jela doručak 👏😁 sad sam dosla u trudničku ambulantu (doktor iz petrove mi je napisao kontrola u trudničkoj ambulanti 19.09.) Evo sad čekam i buljim okolo prvi sam put tu kužim da pozovu u kabinu žene izađu za par min i opet čekaju, ctg čujem iz neke druge kabine 🤔 nemam pojma proceduru 😂

    [lilypie.com]

  • MatejaT

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Ej cure , stigla je beba jučer. U 08:28 rodio se moj Jakov, carskim rezom. Mrva mala od 2850 g i 47cm.
    💓

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Anđeo_

    Cure bravo za preglede koje su imale, bušice su vam baš lijepe 😍
    Mene su pustili iz bolnice, puno sam bolje od jucer ne Povracam danas sam cak i jela doručak 👏😁 sad sam dosla u trudničku ambulantu (doktor iz petrove mi je napisao kontrola u trudničkoj ambulanti 19.09.) Evo sad čekam i buljim okolo prvi sam put tu kužim da pozovu u kabinu žene izađu za par min i opet čekaju, ctg čujem iz neke druge kabine 🤔 nemam pojma proceduru 😂


    U kabinu 1 i 2 te zovu mjeriti tlak, kile, dobiješ trakicu za pišanje i  onda te pošalju van ii čekaš pregled za kabinu 3 ili 4, a ako trebaš ctg onda čekaš kabinu 5 ili 6, uglavnom samo ČEKAŠ 😂, u kabinu 1 te brzo prozovu, a ostatak je kampiranje, sretno na pregledu 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    MatejaT

    Ej cure , stigla je beba jučer. U 08:28 rodio se moj Jakov, carskim rezom. Mrva mala od 2850 g i 47cm.
    💓


    Jejjj ipakkk imaaa jednaaa bebaaaa Jakov dobro došaooo mamici čestitkeee i brz oporavak 💙💙

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Isssa mali ce ti opustosit cice ako vec nije 😂
    Anđeo prvo te odmah prozovu da obavis vaganje, tlak i pisanje i onda izades i cekas i cekas i cekaaaasss dok te opet ne prozovu na pregled 😂 ugl nacekat ces se 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.