Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dea_Rene

    Dea_Rene

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Ma ja mislim da oni nas zamaraju bzvz sa tom težinom. Nemogu sve bebe biti iste… 


    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Looda_vila cestitaaaam!!! Helena dobrodoslaaaa! 🎉❤️😍🎉❤️😘😘😘😘
    Curke sretno s pregledima! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar joNNa

    joNNa

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu
    Cestitam novoj mamici❤️💐zao mi je zbog teskog poroda. Svima sretno na pregledima, bas vas ima dosta. Ja sam jucer bila na ul, zadnji je bio u 28 tjedni privatni. Tako da sam bas bila sretna vidjeti bebu. Primalja me narucila za ul jer nije mogla rukama nikako odrediti kako lezi beba. Ja sam osjetila prije nekih 5 dana da se okrenula alinisto nisam bila sigirna kako tocno. Sad smo vidjeli. Poslusna beba je glavicom dole, guza ispod moje desne cice.
    Vidila sam nosic usta bradu i kako stavljaa rukicu na usta. Jos mi uvijek sve ne stvarno ❤️ ima 2.7 kg. Jos malooo🙂

    [lilypie.com]

  • Lanaa11

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Klokanice, netko je jednom prilikom pisao o privjescima za dude, sa imenom. Vidim ima ih po fejsu svakakvih. Jel koja narucivala i od koga i da je zadovoljna? 🤔

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Hej cure pitanje sluzni čep koliko količinski toga ima? Meni jučer ispao jedan pošten komad danas je ispao još veći nego jučer… Hmmm koliko toga inace ima? 🤔

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    NinaS, jel imaš možda obučenu traper suknju?  Ja imam crne tajice sa bijelim točkicama i maslinasto zelenu majicu. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Lanaa11

    Klokanice, netko je jednom prilikom pisao o privjescima za dude, sa imenom. Vidim ima ih po fejsu svakakvih. Jel koja narucivala i od koga i da je zadovoljna? 🤔


    Ja se nekako bojim tih privjesaka sa imenom zato što bebe sve guraju u usta i uvijek me bilo strah da joj se to ne otrgne pa da se ne zadavi time. A da ih ima svakakvih i prekrasnih to uopće nw želim ni komentirati. Imale smo onu običnu iz dm-a za 20 kn i pokazala se odličnom. Naravno da je ta vezica stalno bila u ustima. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar iva.lu

    iva.lu

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Citam Vas redovno. Ne uspijem tipkat josnuvijek se snjestam pomalo u stan. Mi smo bolnicki termin presli 41+0 smo, a po zm smo 40+1…sve u svemu sluzni cep ispao prekjucer nekad tu i tamo trudovi ali nista. Ljubomorna sam vec na vas koje ste rodile imam osjecaj da necu nikad rodit…otvorena 1.5cm navodno…jucer bila u TA kod uzasnog dr. Nije ni cudo kaj jucer trudnica u merkuru i nije bilo svi ga izbjegavaju ocito
    Čestitke novim mamama 

    …molim Te za malo sreće….

  • Rorry

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Hej cure,  mi se polako uhodavamo i snalazimo,  samo sam nabrzinu preletila,  vidim da ima dosta novih bebica,  cure cestitam!! 
    Looda vila,  pa to je veeelika cura! Vidim da po drugim bolnicama imaju obicaj nakon carskog uzeti bebu,  mene su nakon sale odvezli u sobu i bebu odmah pored mene,  nije bila valjda 10 minuta bez mene.  Ali,  evo,  mislim da je Nina pitala kako je u bolnici,  ja sam stvarno zadovoljna,  svi su bili jako ljubazni,  pomazu oko svega i sve se moze pitati,  stvarno sam bez zamjerke.  
    Ostalim curama saljem dobre vibracije 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar maslacko456

    maslacko456

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Looda  cestitam 😘 dobro te je namucilo ali glavno da je sve proslo ok i da je Helena tu s tobom 😁

    Just me ja mislim da bas pretjeruju s tim mjerenjem tezine, kao prvo vise vremena fulaju nego pogode a drugo pa nisu sve bebe iste, neke su manje neke vece.. mojoj su sestri nabili paniku negdi u 35 tjednu da se ne razvija i da je malena i nema sto ne, na kraju se mala rodila s 4kg i 54 cm 🤣  ali nek, bolje da te stalno provjeravaju nego da sama panicaris doma :) 

    Nas bebac ja ti ne bi znala za sluzni cep, ali nadam se da ti je to to i da ce nesto zapoceti 😁😁😁 moj se jos drzi..

    Lana i koskica i mene isto strah da ce se otrgnuti.. ako beba bude htjela dudicu onda sam mislila kupiti onog malog plisanca na koji se zakaci.. u komadu je pa mi je nekako sigurniji 😁

    Moj termin je bio jucer 😭 ali ovoj mojoj se ne da nigdi 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.