Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • BitCuOpetMama

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Jane_Doe

    jutro cure, ja sam pojela burek za dorucak i danas imam pregled. ovaj vikend sam bas bila ko malo svinjce koliko sam jela, sve se bojim sta ce mi rec kad stanem na vagu

    sto se kolica i opcenito opreme za bebe tice ja imam sve. cak i da se ispostavi da je decko jedino sto cu kupit je novi monitor za bebicu i imam veliku zelju imati onu ovcicu Ewana.. to mi je jedina investicija nova, osim naravno sto ce dobiti novi kompletic za izlazak iz bolnice


    Sretno na pregledu :) daa i ja skicam Ewana,mislim da necu izdržat da ga ne kupim

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    _IvaGljiva_

    Dija85

    _IvaGljiva_

    Dija, sad se i meni jede musaka 😂

    De idi napravi pa zovi na ručak. 😂😂😂

    Ako ćeš doći, mogu složiti jednu finuuu 😘
    Za mene samu mi se ne isplati raditi jer po ovoj dijeti smijem jesti tako male količine krumpira da mi je smiješno pomisliti na muasku ✌😂


    Sigurno živiš negdje daleko od mene 🤔. Mogu naručiti dostavu? 😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Jutrek trudnice, al ste od od rana budne danas. Ja sam opet duže odspavala. I sad čitam sve što ste od sinoć pisale i odmah hrana haha, a ja još u krevetu ne smijem jesti barem pola sata od kad popijem taj famozni euthyrox. Al mi sad već sline cure, obožavam i musaku i lazanje. Od moje pizze sinoć opet nije bilo ništa, malo sam čudna al ne želim ju naručiti iz prve pizzerije koja mi je blizu, nego si baš želim pojesti meni najbolju pizzu što postoji u zg. Na kraju sam tamanila tatin špek i sir s vrhnjem😂.
    Oko kolica studiram već 2 tj, svaki dan po malo gledam na internetu što ima, što za koje pišu kakva su i tako. Za vikend smo bili na auto showu i najzanimljivije od svega su su nam bila GTI kolica 😂😂😂, tako da sad na sajmu u west gatu valjda neće bit kolica koja nećemo htjeti provozati, za razliku od auta, sjeli smo u samo jedan i to zato što je moj tata kupio takvog pa čeka da mu ga naprave. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Jane_Doe

    Jane_Doe

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    BitCuOpetMama

    Jane_Doe

    jutro cure, ja sam pojela burek za dorucak i danas imam pregled. ovaj vikend sam bas bila ko malo svinjce koliko sam jela, sve se bojim sta ce mi rec kad stanem na vagu

    sto se kolica i opcenito opreme za bebe tice ja imam sve. cak i da se ispostavi da je decko jedino sto cu kupit je novi monitor za bebicu i imam veliku zelju imati onu ovcicu Ewana.. to mi je jedina investicija nova, osim naravno sto ce dobiti novi kompletic za izlazak iz bolnice

    Sretno na pregledu :) daa i ja skicam Ewana,mislim da necu izdržat da ga ne kupim


    Ja ga gledam vec duze vrijeme i kupila bi ga sestri, njen bebac stize na ljeto. Citam da ga samo hvale, pa mi nece bit zao investirati za 2 😁

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Hej cure! Dobro jutro…
    nema me jedan dan, vec vas je tesko popratit :D
    Nadam se da ste sve dobro i da vas mucnine, zgaravice i ostali “slatki” problemi polako napustaju.
    Vidim da ste se raspisale o hrani najvise…samo sam bacila letimicni pogled, vec mi sline cure:D
    Inace, jucer sam prvi put onako bas svjesno i jače osjetila bebu Bila sam kod kume u bolnici (ona je sad 38 tjedan) i smazale mi neku čoksu zajedno, kad ono nakon par min u trbuhu dolje lijevo, tup tup tup hahah, divota!!! Pa veli meni frendica da bebe obozavaju kad se mama napapa slatkog i postanu aktivne :D Predivan osjecaj
    Jane_doe sretno danas na pregledu!
    vidim da ste pocele vec škicat kolica i opremu. Jel ima koja od vas vec postojecih mama kakva iskustva sa bugaboo ili cybex kolicima?
    btw. Ljetna dama kćer ti ima predivnuuuu kosu, to se tako rijetko viđa! Obje djevojcice su ti divne!
    Crna odlicna slikica! jel ti to mali u stokke kadici? :D jesi zadovoljna s njom?

    [lilypie.com]

  • LadyDi19

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Hello curke bila na kontroli, hematoma vise nema hB, beba raste, okrece se, vrti, mase rukama i nogama ko velika 😍 osjecala sam se ko prvorotka koja prvi put to vidi.. Ljubav moja mala 😍

  • Bruncili

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Curke, jeste vi negdje nasle normalne trudnicke tajice i hlace? Znaci tajice duge a ne 3/4 i hlace za posao? Hm ima samo 3/4 tajice i hlace koje mi nikako nisu za posao 😣😣😣

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    LadyDi19

    Hello curke bila na kontroli, hematoma vise nema hB, beba raste, okrece se, vrti, mase rukama i nogama ko velika 😍 osjecala sam se ko prvorotka koja prvi put to vidi.. Ljubav moja mala 😍


    Bravo, jako mi je drago da je tvoj hematom nestao! Ja odbrojavam dane do ponovog sastanka sa svojom bebicom, još samo 9 dana. Čaroban je osjećaj kad ih gledamo 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Moj djed je u bolnici, krenuo s upalom pluća, a sad ima i tumor na želucu, ugl svi ga posjećuju, samo ja ne. Jako se bojim bolničkih bakterija i ne želim riskirati, budući da sam tak osjetljiva. Zovem ga da mu skratim dosadu, prije sam mu uvijek išla u posjetu kad god je bio i sad mi je malo za reć žao što nemogu ići. Vidim da vi ostale idete u posjete bez problema, ali mene je jednostavno previše strah, i pokušavam se ne vuć po bolnicama što je više moguće. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Jane_Doe

    Jane_Doe

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    Bruncili

    Curke, jeste vi negdje nasle normalne trudnicke tajice i hlace? Znaci tajice duge a ne 3/4 i hlace za posao? Hm ima samo 3/4 tajice i hlace koje mi nikako nisu za posao 😣😣😣


    ja sam bas u h&m nasla poslovne hlace za trudnice. nisam trazila, ali sam ih nasla medju ostalim hlacama.. s tim da je meni najblizi h&m u sloveniji, a ovdje ne znam kako imaju i dali imaju..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.