Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar _IvaGljiva_

    _IvaGljiva_

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Anđeo_

    Ja sam na Vuk Vrhovcu čekaaam i čakaaam 😑


    Ja sam bila jučer! Čekala sam skoro 2 sata 🙈
    Hvala Bogu da sam si uzela knjigu pa mi je nekako vrijeme brže prošlo. Sretno!

    Pandica, sretno na cijepljenju! 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar _IvaGljiva_

    _IvaGljiva_

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Dija, sad se i meni jede musaka 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    _IvaGljiva_

    Dija, sad se i meni jede musaka 😂


    De idi napravi pa zovi na ručak. 😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar _IvaGljiva_

    _IvaGljiva_

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Dija85

    _IvaGljiva_

    Dija, sad se i meni jede musaka 😂

    De idi napravi pa zovi na ručak. 😂😂😂


    Ako ćeš doći, mogu složiti jednu finuuu 😘
    Za mene samu mi se ne isplati raditi jer po ovoj dijeti smijem jesti tako male količine krumpira da mi je smiješno pomisliti na muasku ✌😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Jane_Doe

    Jane_Doe

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    jutro cure, ja sam pojela burek za dorucak i danas imam pregled. ovaj vikend sam bas bila ko malo svinjce koliko sam jela, sve se bojim sta ce mi rec kad stanem na vagu

    sto se kolica i opcenito opreme za bebe tice ja imam sve. cak i da se ispostavi da je decko jedino sto cu kupit je novi monitor za bebicu i imam veliku zelju imati onu ovcicu Ewana.. to mi je jedina investicija nova, osim naravno sto ce dobiti novi kompletic za izlazak iz bolnice

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • BitCuOpetMama

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Anđeo sretno na pregledu, tebi Pandice zelim da vam cjepljenje prođe sto bezbolnije:) 
    Uf Dijo vjerujem da je sad bas tesko naci stan..drzim fige da se nesto ipak nađe pa da se ta musaka spremi cim prije :) 
    Cure kolica su vam super i slazem se da kupite sad dok su vam na snizenju, stvarno je glupo cekati mjesec ili dva i onda uzeti skuplje! 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • BitCuOpetMama

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    _IvaGljiva_ ja znam musaku radit sa ribanim krumpirom, mozda mozes tako probat, stavis ih manje i naribas samo, ima recept na Sasinoj kuhinji ako koga zanima

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar _IvaGljiva_

    _IvaGljiva_

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    BitCuOpetMama

    _IvaGljiva_ja znam musaku radit sa ribanim krumpirom, mozda mozes tako probat, stavis ih manje i naribas samo, ima recept na Sasinoj kuhinji ako koga zanima


    Odlična ideja! Baš ću probati 😉 Možda za vikend pa da i muž može probati dok je još svježe pečeno i vruće (takva mi je najbolja ❤)
    Sad sam išla malo guglati ovu Sašinu kuhinju, odlična stranica… Nisam prije čula za to, ali sad spremam u favorite pa ću tu i tamo bacit oko. Hvala! 😘

    [lilypie.com]

  • BitCuOpetMama

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    _IvaGljiva_

    BitCuOpetMama

    _IvaGljiva_ja znam musaku radit sa ribanim krumpirom, mozda mozes tako probat, stavis ih manje i naribas samo, ima recept na Sasinoj kuhinji ako koga zanima

    Odlična ideja! Baš ću probati 😉 Možda za vikend pa da i muž može probati dok je još svježe pečeno i vruće (takva mi je najbolja ❤)
    Sad sam išla malo guglati ovu Sašinu kuhinju, odlična stranica… Nisam prije čula za to, ali sad spremam u favorite pa ću tu i tamo bacit oko. Hvala! 😘


    Ja ti se sa Sasom druzim oko godinu dana, dosta sam toga isprobala i sve je bilo super! Pogotovo kad nemam inspiracije. Toplo preporučam tu musaku, kelj sarmice i rolane lazanje,tako nekako se zovu,nadam se da ce ti se sviditi :-* 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Ajme lazanje i musaka, jedno bolje od drugog, moram nagovoriti mamu da mi slijedeci vikend napravi lazanje, nije dugo :)
    Dija, ja sam rođena po kiši pa mi valjda ni ne smeta, ali volim bas pljusak, ne kad onako sipi i nezna ni sama sto bi ;) Sretno s trazenjem kuce!
    Sretno svima danas na pregledima i u bolnicama, imajte puno strpljenja, knjigu i bocu vode uz sebe i bude dobro :)
    Meni se jede bijeli kruh, mortadela i majoneza, znaaam grozna sam i nije nimalo zdravo.. Odolit cu iskusenju dok se muz ne probudi, ako se i njemu to bude jelo, trk u ducan :D

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.