Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Palcica12

    Dobro jutro!
    Kod nas danas za ručak bude fina pleća juhica, pohana piletina i restani krumpir. Salata će biti krastavci sa jogurtom a desert jagode 😃
    Ne znam šta mi je danas ali fino ćemo papati 🤣
    Bar je mami fino a ostali ukućani neka se prilagode 😂


    Dobro si me sjetila, imam u friIderu I krastavce I vrhnje, samo cesnjaka moram kupit… nadam se da necu imat zgaravicu od cesnjaka… za sada sam primjetila laganu zagaravicu poslije kave ujutro I mladi luk mi nikako ne sjeda, a tako ga volim 😢😢

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Palcica12

    Palcica12

    Broj poruka: 220

    Prijavi adminu

    Baby.nb1 ako imaš jogurt probaj staviti pola-pola, meni je osobno ljepše ali kad nemam jedno od toga onda stavim šta imam. Danas imam jogurt a nemam vrhnje. 😃 Meni još češnjak ne smeta, dobro stavim ga malo, možda dva češnja ali manja. Kava mi se zgadila na početku trudnoće, mladi luk mljac ali ga ne jedem često pošto sam stalno negdje pa da ne smrdim po luku. 🤣

    26.05.2004. 💙
    11.03.2011. 💜
    05.10.2013. ❤
    08.11.2018. 💛

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Nina❤️

    I moji danas sade krumpir 😂 ja samo nadgledam 🤣
    Za rucak cemo na brzinu rizu s piletinom, a dorucak je bio vrhunski 😆


    Joj, nemogu samo nadgledati, ja ću polako pa koliko uspijem…

    [lilypie.com]

  • Avatar Schinin

    Schinin

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    suncica85

    Znaci bila sam kod svog otorinca zbog alergija i rekao je da postoji jedan lijek sto se smije i u trudnoci uzimati, jedino sto se narucuje i placa, kromolin se zove, u obliku spreja za nos je. e sad, ja se kod njega stvarno dugo lijecim, operirao me, svi ga hvale da je dobar al svejedno nekak mi nije svejedno sam tak uzet neki lijek, ima koja trudnica medicinske struke dal zna sto o tome?


    Ja nisam neki Fan kromolina, jer mislim da ima preparata koji bolje pomazu, iako je kromolin siguran u trudnoci
    Principijelno smijes koristiti i sve nasalne spreyeve na bazi antihistaminika pa cak i sa kortikosteroidima jer to djeluje samo topijski, ono sto se sistemski resorbira je nedovoljno da bilo sto napravi bebi.
    Smijes koristiti i tablete antihistamina, loratadin (claritin) je preparat koji se najcesce preporucuje jer ja najbolje istrazen kod trudnica i nema nikakvog efekta na trudnocu. Ja bih sigurno preporucila i neki sprey za nos Sa morskom Soli koji mozes stalno koristit, jer s jedne strane trebas odrzavat sluznicu sto vlazniju a s druge strane “isperes” alergene iz nosa 😉

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Schinin

    Schinin

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    Zavidim malo na sadnji krumpira 😂😂😂
    Mi se spremamo jer mlada dama ima gimnastiku a poslije toga cemo na super nezdrav rucak - idemo u Burger King 😊 znam da je 💩 na kvadrat ali si ga ponekad priustimo 😄
    Muz dolazi veceras, bas se radujem da mogu nekom uvalit moja ledena stopala 😂😂😂
    Tinci kako curka danas??? Nadam se da je bolje

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Hej moje klokanice… nije me bilo od jučer pa sam se iznenadila da nemam puno zaostataka do sada. Baš se vidi da je vikend i da je sajam u tijeku jer nema puno stranica koje nisam pročitala
    Ja sam i sinoć i danas pravila srdelice pa sam se napapala. Kod nas je toplo, sigurno nekih 25-26 stupnjeva samo u stanu. Vani na betonu vjerojatno više. Doslovno sam jučer uskočila iz čizmica u sandale. 
    Znam za ovu salatu sa krastavcima, ali meni se čini da ja radim najdrugačije od svih. Ja uvijek stavljam vrhnje i stavljam polumjesece crvenog luka (kapule). Obožavam tu salatu
    Za večeru ću svinjetinu napraviti na grill tavi. Ja preferiram da napavim nekakav rižoto s povrćem uz to, ali muž bi krumpir. 
    Malo sam čitala o vašim mukama po alergijama i nesigurnostima vezanim za preparate. Mene je danas bila zabolila glava, ali ja gledam da baš ništa ne pijem od lijekova dok sam trudna. Obzirom da pijem jaku kavu (talijansku moku s mlijekom) jutarnju, popijem jednu na cijeli dan, al danas sam baš imala nekakav feeling da bi mi “izlječila” glavobolju ta druga kava. Pa sam se sjetila da postoji cappuccino koji ima malo kave, dakle i manje kofeina pa sam si smutila i napravila jedan i moram priznati da mi je pomoglo. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 309

    Prijavi adminu

    Schinin

    Zavidim malo na sadnji krumpira 😂😂😂
    Mi se spremamo jer mlada dama ima gimnastiku a poslije toga cemo na super nezdrav rucak - idemo u Burger King 😊 znam da je 💩 na kvadrat ali si ga ponekad priustimo 😄
    Muz dolazi veceras, bas se radujem da mogu nekom uvalit moja ledena stopala 😂😂😂
    Tincikako curka danas??? Nadam se da je bolje


    Hvala na pitanju.. 
    A curka onako..trenutno u bolnici..dobila infuziju i sada ide na CT.. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Tinci, meni je iz nekog razloga promaknulo :( Sto je bilo s curkom, kako je sada?

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Cure jel isla koja do West Gatea? Jel ima sta pametno, jel se isplati ici?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Baby.nb1

    Cure jel isla koja do West Gatea? Jel ima sta pametno, jel se isplati ici?


    Evo ja upravo došla, i blago rečeno sam razočarana, popusti na kolica su ajmo reć najviše 20%, sve što mi se sviđalo su već prodali…a pelenica, jastuka i toga ima tko što voli…našla jedna peg pergo kolica, al ih nisu dali na više od 6 rata što mi je u ovom trenu malo previše za buđet 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.