Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Evo petrapp je sve rekla. Mnogi daju letke s kojima vrijedi popust jos mjesec dva nakon sajma. Kolica smo malo isprobali, cisto da steknemo dojam sto imaju koja i kako se voze, ali mi je rano za kupovati.
    Ima tetrica, jastuka, posteljine i ostalog, ali to isto lako kupim. Isli smo cisto informativno, nismo nasli nista ekstra..

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Onda cu nedjelju iskoristi pametnije 😂😂 
    Tinci mislimo na vas ❤

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 309

    Prijavi adminu

    Teta90

    Tinci, meni je iz nekog razloga promaknulo :( Sto je bilo s curkom, kako je sada?


    Evo nas iz bolnice..
    Ugl povraće od utorka. Čet smo bile na kantridi kod neuropedijatra i povećana joj je terapija zbog epilepsije..međutim povraćanje i malaksalost se i dalje nastavlja, bez temperature..danas sam ju ponovno odvela na kantridu i poslane smo na Sušak kod neurokirurga. Ona ima pundezovu valvulu (tko nezna nek malo pogleda na internetu) zbog urođenog hidrocefalusa. Bile na CT-u koji pokazuje da ta valvula ne funkcionira, doktor nezna dal je to samo privremeno, pa će proraditi..sada će je pratiti dan, dva..ako ne profunkcionira ide na operaciju da ju zamijene. Trenutno dobiva infuziju.. 
    Eto toliko od nas.. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 309

    Prijavi adminu

    Baby.nb1

    Onda cu nedjelju iskoristi pametnije 😂😂
    Tinci mislimo na vas ❤


    Hvala 

  • BitCuOpetMama

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    .Tinci0.

    Teta90

    Tinci, meni je iz nekog razloga promaknulo :( Sto je bilo s curkom, kako je sada?

    Evo nas iz bolnice..
    Ugl povraće od utorka. Čet smo bile na kantridi kod neuropedijatra i povećana joj je terapija zbog epilepsije..međutim povraćanje i malaksalost se i dalje nastavlja, bez temperature..danas sam ju ponovno odvela na kantridu i poslane smo na Sušak kod neurokirurga. Ona ima pundezovu valvulu (tko nezna nek malo pogleda na internetu) zbog urođenog hidrocefalusa. Bile na CT-u koji pokazuje da ta valvula ne funkcionira, doktor nezna dal je to samo privremeno, pa će proraditi..sada će je pratiti dan, dva..ako ne profunkcionira ide na operaciju da ju zamijene. Trenutno dobiva infuziju..
    Eto toliko od nas..

    Jel to pumpica?mozda sam pobrkala, mala od  rođaka mi ima hidrocefalus (al i jos dijagnoza) i mjenjali su joj pumpicu, sad joj je stanje super kako je bilo.
    Nadam se da cete brzo sve rjesiti i da ce malenoj bit bolje 😘

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 309

    Prijavi adminu

    BitCuOpetMama je da pumpica..mi ju još nismo mijenjale..stavljena je 6-i dan po rođenju..u svakom slučaju samo kad smo tu i kada je oni prate.. 
    Hvala na lijepim željama  

  • Avatar Schinin

    Schinin

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    .Tinci0.

    Teta90

    Tinci, meni je iz nekog razloga promaknulo :( Sto je bilo s curkom, kako je sada?

    Evo nas iz bolnice..
    Ugl povraće od utorka. Čet smo bile na kantridi kod neuropedijatra i povećana joj je terapija zbog epilepsije..međutim povraćanje i malaksalost se i dalje nastavlja, bez temperature..danas sam ju ponovno odvela na kantridu i poslane smo na Sušak kod neurokirurga. Ona ima pundezovu valvulu (tko nezna nek malo pogleda na internetu) zbog urođenog hidrocefalusa. Bile na CT-u koji pokazuje da ta valvula ne funkcionira, doktor nezna dal je to samo privremeno, pa će proraditi..sada će je pratiti dan, dva..ako ne profunkcionira ide na operaciju da ju zamijene. Trenutno dobiva infuziju..
    Eto toliko od nas..


    A misa mu 😞 bas sam se nadala da Sa povecanjem doze bude sve ok 😔 Nadam se da valvula bude proradila da Vam bar ne bude operacija potrebna… Brz oporavak misici

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Dobro jutro!
    Tinci, bas mi je zao za curku, neka brzo ozdravi! Je sad na kantridi u bolnici?
    Cure, kako cete provesti dan? Mi idemo necaku na utakmicu, pa kod mojih na rucak i onda u setnju :)

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Tinci žao mi je za curicu, neka brzo ozdravi 😇

    [lilypie.com]

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Brz oporavak tvojoj curki Tinci! A svima ostalima da lijepo provodu današnji dan!
    Teta90 moj muž je upravo otišao u lov, tako da ću ja malo jutros obilaziti svoje i doći nazad na gotov ručak 😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.