Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Ssanja sretan rođendan 🎂
    Ja nisam ni imala nekakve tegobe trudničke, grudi su me prestale davno boljeti jedino kaj sam primjetila da su se bradavice povećale skoro duplo 🙈, a i grudnjaci su mi postali mali, ko bi rekao 😂, dobila sam 4 kg i ginekologica me izgrdila, kao da malo pripazim, ipak sam prošla polovicu trudnoće, mislim da je to ok 😀.
    Bili smo u West gateu, samo kolica i autosjedalice, niš posebno. I u pepko smo otišli pa kupili neke sitnice za malenog, čarapice, kapice, pidžamu

    [lilypie.com]

  • Avatar Jane_Doe

    Jane_Doe

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    Ssanja sretan rođendan 😘

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Amy2018

    Amy2018

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, cestitam onima koji vec osjete svoje bubamarice u trbuscicima, ja ponekad kao neko pikanje i to je sve :D zanima me koja je od vas pusac u trudnoci? Jako sam rastresena sto pusim, grize me savjest a nikako da ostavim, barem da mi je svesti tri na dan 😫😣😞😞

    src="https://lmtf.lilypie.com/pG4Hp2.png [lmtf.lilypie.com]“ width=”400“ height=”80“ border=”0“ alt=”Lilypie Maternity tickers" /></a>

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Amy2018

    Pozdrav svima, cestitam onima koji vec osjete svoje bubamarice u trbuscicima, ja ponekad kao neko pikanje i to je sve :D zanima me koja je od vas pusac u trudnoci? Jako sam rastresena sto pusim, grize me savjest a nikako da ostavim, barem da mi je svesti tri na dan 😫😣😞😞


    I ja nažalost pušim 😞

    [lilypie.com]

  • BitCuOpetMama

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Isssa

    Amy2018

    Pozdrav svima, cestitam onima koji vec osjete svoje bubamarice u trbuscicima, ja ponekad kao neko pikanje i to je sve :D zanima me koja je od vas pusac u trudnoci? Jako sam rastresena sto pusim, grize me savjest a nikako da ostavim, barem da mi je svesti tri na dan 😫😣😞😞

    I ja nažalost pušim 😞


    Ja sam pusila u 1.t,prva 3 mj skoro nista,a kasnije me ulovila kriza i tad sam mozda 4-5 dnevno. Nekad ii manje. Cim sam rodila prestala!! Tolko sam sretna radi toga da vam ne mogu opisati … Gin mi je rekla tad da je bolje postepeno smanjivati nego odjednom prestat,manji je šok za organizam. Probajte tako smanjivati, s vremenom ce se organizam priviknuti:-)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    U pravu si oko naglog prestajanja, ja sam nabrzinu smanjila na 3 na dan i tlak mi je skočio u nebesa, inače sam niskotlakaš (90/45), a skočio je na 160, nije mi falila uopće cigareta, ali zbog tlaka sam počela više pušiti i tlak se smirio

    [lilypie.com]

  • Avatar Nina ❤

    Nina ❤

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu
    Ssanja, sretan rodendan! ❤
    Mi smo danas cijelo popodne u setnji, vrijeme je prekrasno pa steta ne iskoristit 😉 jedino malca bole noge od tolikog hodanja 🤣
    Pozdrav iz Trakoscana 😘


  • Avatar Amy2018

    Amy2018

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Issa i bitcuopetmaama, da li vam se to pusenje odrazilo na trudnocu, ili tebi Isaa Jel ti receno mozda sa beba zaostaje u rastu ili slicno? Ja skoro sa cetiri puna mjeseca isla i receno sve ok i kako treba, al svim danom sve me vise strah, da ce dijete prestati rasti ili nesto nece biti uredu. Od sutra svakako smanjujem na pet. 😣😤💪

    src="https://lmtf.lilypie.com/pG4Hp2.png [lmtf.lilypie.com]“ width=”400“ height=”80“ border=”0“ alt=”Lilypie Maternity tickers" /></a>

  • BitCuOpetMama

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Amy2018

    Issa i bitcuopetmaama, da li vam se to pusenje odrazilo na trudnocu, ili tebi Isaa Jel ti receno mozda sa beba zaostaje u rastu ili slicno? Ja skoro sa cetiri puna mjeseca isla i receno sve ok i kako treba, al svim danom sve me vise strah, da ce dijete prestati rasti ili nesto nece biti uredu. Od sutra svakako smanjujem na pet. 😣😤💪


    Meni je cijela trudnoca bila skolska, mali velik, 4290 g je imao, sve super.. to sam cula, da bebe budu manje ako pusis, al eto nema pravila. Samo se nemoj zabrinjavati, s bebom ce biti sve 5, a ti pokusaj smanjit kolko god mozes:)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Evo mene da malo uskočim u temu sa pušenjem. Ovako, ja sam pušila oko 15 cigareta dnevno. Nisam odmah prestala pušiti. Taj dan kad sam doznala da sam trudna sam ispušila ukupno 5. Nekoliko idućih dana 3 i onda sam ostavila bila jednu jedinu u danu koju sam ujutro uz kavu zapalila jer mi se nje bilo najteže odreći (možda 10 dana je to trajalo). Onda mi je dojadilo što zapalim cigaretu, trpim krizu i jedva čekam ići spavati samo da prođe dan, da se probudim i zapalim tu ujutro. Užas!! Pa mi je dodijalo trpiti krize i odlučila sam da bacam sve samo da te krize čim prije prođu. Onda mi je nastao zatvor. Vjerojatno i zbog trudnoće, a vjerojatno i zbog toga što sam smanjila i kavu i cigarete. Ali uvođenjem magnezija, suhih šljiva i mineralne se malo po malo to riješilo. Moj muž je taman za Novu prestao pušiti tako da mi je to bilo super što nisam mogla pokleknuti da maznem njemu cigaretu jer više nije bilo nijednog pušača u kući. Sada je prošlo već 2 i pol mjeseca i krize skoro pa i nema i nisu tako intenzivne. Sad mogu sjediti pored nekoga tko puši i ne osjećati “ljubomoru” što oni puše a ja ne.
    Definitivno nije pametno najednom prestati, s tim se slažem. Bolje je postepeno. Ali iskreno, znam puno drugih trudnica koje nisu prestajale pušiti u toku trudnoće pa je sve bilo ok. Smanjile su, svakako, ali mislim da svatko za sebe može odvagnuti koja odluka je pametnija. 
    Stoga Amy, nemoj se oko toga ubijati - mnoge trudnice su pušile u trudnoći, samo ih nisi vidjela jer to nisu radile javno zbog osude okoline. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.