Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Tinci - oporavite se brzo. Sve će biti OK
    Jutro klokanice. Evo ja pijuckam kavicu i surfam po netu. Slikam si svaki tjedan pupu pa uspoređujem i bome, baš se vidi kako brzo raste. Nadam se da ste mi dobro. Uživajte u sunčanom danu 

  • Avatar Jane_Doe

    Jane_Doe

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    Jutro cure.
    Tinci drzite se, nadam se da cete cim prije biti bolje i ici kuci 😘

    Moja curka je jutros bila jako aktivna, toliko da se vidjelo na trbuhu i velika seka i tata su napokon osjetili udarce 😁 cudno mi je to, jer mislim da je tata konkretne pokrete u prvoj trudnoci osjetio puno kasnije.. Al ovo danas je bilo bas vidljivo 😊

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Tinci- brz oporavak tvojoj curki 🙏

    [lilypie.com]

  • Avatar Ssanja

    Ssanja

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Brz oporavak tvojoj curki Tinci 😊
    Meni je danas rodjendan i sviju zezam kako mi je curica prva cestitala, jutros od rane zore je bas aktivna ❤ lijep dan vam zelim svima 😊

    [lilypie.com]

  • BitCuOpetMama

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Sretan rođendan Ssanja! Uzivaj u svom danu!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar sarajka

    sarajka

    Broj poruka: 276

    Prijavi adminu

    Cure, citam vas redovno, nekad ne stignem bas sve da upratim, poprilično ste aktivne  … ☺️ Evo da se i ja malo aktiviram. 😄 Ja sam se malo posvetila setnjama, hodam dnevno po 7-8 km.Prija mi ovo lijepo vrijeme .😊 U cetvrtak idem na kontrolu, nekako mi se oteglo, pocela sam razmisljati je li sve u redu… Ne znam da li su kod vas i dalje prisutni simptomi trudnoce? Ja se super osjecam, nemam mucnina, bolova, cak su me i grudi prestale boljeti, prije par dana a sad sam u 16 oj nedjelji. Nisu vise onako napete i uvecane .. I to me zabrinjava. 😳   Nadam se da brinem bez razloga….
    Tinci brz oporavak tvojoj malenoj! 
    Ssanja sretan rođendan! I curica osjeca da joj je za mamu danas poseban dan. 🤗

    https://lb1f.lilypie.com/aOUdp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Ssanja sretan rođendan!
    Sarajka mislim da ti je to sve normalno, ali shvacam te. Koliko god cudno zvucalo volim tu I tamo osjetit neku “smetnju”, to mi je podsvjesno kao neki znak da je sve ok 😁😁

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Jane_Doe, bravo za aktivnu curku!
    Ssanja, sretan rodendan, lijepo se provedi!
    Sarajka, i ja se zabrinem kad izgubim simptome, ali valjda je to sve normalno. Malo mi se trbuh ispuhao zadnjih par dana, ali nadam se da je sve ok jer jos uvijek imam mucnine.

  • Avatar Ssanja

    Ssanja

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Hvala svima na cestitkama ❤❤
    Sto se tice simptoma mislim da ne trebamo previse brinuti ako ikako mozemo, ja od pocetka trudnoce na svaki gubitak simptoma trcim doktoru i u bolnicu, dok mi doktor nije objasnio da jednostavno ne mozemo od pocetka do kraja trudnoce imati uvijek iste simptome i da je normalno da se oni mjenjaju iz dana u dan. Sad se trudim da mislim tako pozitivno, ali isto tako ludim od pregleda do pregleda 😊

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Ssanja- sretan rođendan ti si onda na rano jutro dobila svoj najljepši poklon 😁

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.