Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar _IvaGljiva_

    _IvaGljiva_

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    anusha

    Našla sam info za Vinogradsku (ne znaam kako mi je prvi put promaknulo). svaki prvi puni tjedan u mjesecu (znači održava se i preko ljeta). cijena je 300 kuna.
    http://rodilista.roda.hr/rodilista/rodilista-u-hrvatskoj/zagreb/kbc-sestre-milosrdnice,-rodiliste-vinogradska.html [rodilista.roda.hr]


    E super, hvala na info! Budem onda danas nazvala da vidim šta kažu 😉
    Isssa, pridružujem se klubu!  Iako sam s kilama na +2, trbuh je iskočio ko veliki i baš osjećam da mi je sve teže i teže pokupiti nešto s poda, obuci čarape i tenisice i srediti nokte na nogama 😂
    Muž mi se smije kak stenjem kad se trebam sagnuti ili dici iz kreveta ili fotelje 😂
    Cure, predivni su vam trbuscici 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    _IvaGljiva_

    anusha

    Našla sam info za Vinogradsku (ne znaam kako mi je prvi put promaknulo). svaki prvi puni tjedan u mjesecu (znači održava se i preko ljeta). cijena je 300 kuna.
    http://rodilista.roda.hr/rodilista/rodilista-u-hrvatskoj/zagreb/kbc-sestre-milosrdnice,-rodiliste-vinogradska.html [rodilista.roda.hr]

    E super, hvala na info! Budem onda danas nazvala da vidim šta kažu 😉
    Isssa, pridružujem se klubu! Iako sam s kilama na +2, trbuh je iskočio ko veliki i baš osjećam da mi je sve teže i teže pokupiti nešto s poda, obuci čarape i tenisice i srediti nokte na nogama 😂
    Muž mi se smije kak stenjem kad se trebam sagnuti ili dici iz kreveta ili fotelje 😂
    Cure, predivni su vam trbuscici 😍


    Dobro došla u klub 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Palcica12

    Palcica12

    Broj poruka: 220

    Prijavi adminu

    Dobro jutro! 
    Isssa i Lea slatke su vam buše 😍
    Još nisam u klubu tuljana ali ako ovako nastavim ubrzo vam se pridružujem 🤣
    Kako ste danas? Jel imamo pregleda ovaj tjedan?
    Ja sam u četvrtak i jedva čekam da vidim bebicu ❤

    26.05.2004. 💙
    11.03.2011. 💜
    05.10.2013. ❤
    08.11.2018. 💛

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Hahaha Isssa presmješna si mi  Buša ti je preslatka! Uskoro ćemo se sve pridružiti klubu tuljana 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Isssa, LEA trbuscici su vam divni 😊

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Cure, čitam vas povremeno, ja sam inače na ljetnim bebama. Evo samo mala info za cure iz Rijeke ili one koje su tu mislile na tečaj, u bivšem rodilištu. Mene je neki dan prvi puta zvala patronažna doma, odmah sam se preko nje prijavila za tečaj, i rekla je da imaju tečaj sad u 6.mjesecu i onda je pauza 7. i 8. mjesec. 

  • Avatar Dzennyy123

    Dzennyy123

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Hee cure samo da javim ja bila.jutros na pregledu sve uredu hvala Bogu,reko mi.je da je curica…. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Jao i meni se spremaju radovi u stanu. Sada štedimo lovu maksimalno jer imamo kupatilo za riješiti, pa kad već to rješavamo, potegnut ćemo toplu vodu iz bojlera do kuhinje, pa onda moram razbijati pločice u kuhinji, dakle, lijepimo nove zidne pločice i gradimo ugradbene ormare u spavaću sobu. Ako ostane love, kupujemo bračni krevet jer spavamo na razvučenom trosjedu. 
    Što se tiče teme “tuljan” ja se još uvijek ustajem normalno, kada vežem vezice ili obuvam čarape sada sjednem, prije sam na stojećki, malo mi postaje problem uvući se u auto jer su retardirana parkirna mjesta ostala za širinu peglice, fiće ili jugića a problem su mi bolovi u trtici pa baš moram paziti kako sjedam i moram širom otvoriti vrata od auta
    Mislim da sam rekorder po skupljenim kilogramima ovdje. +10kg i ne znam više što bi na tu temu rekla. Dakle, na dijabetičkoj sam dijeti i sada neka mi netko objasni kako sam u 3 dana, od pregleda u petak do jutros dobila 2kg? Ista vaga, isto mjerenje ujutro odmah nakon ustajanja i pi-pi? Unosim 1800kcal dnevno, šetam, radim sve po kući, stvarno sam aktivna, nije da sjedim i gledam serije, ali kg idu gore. Baš dobivam masno tkivo jer vidim da imam po prvi put u životu celulit 

  • Deleted user

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    hvala cure! Tuljanica prekrasna siiiiii!!! Hehehe 
    Ja sam danas bila na vježbama za trudnice Uf sve Ki teško samo kad se sjetim kako sam prije niti pet mjeseci trenirala ko luda!!!! 
    Cure iz Istre znate na koji broj se moramo javiti za tečaj u bolnici možda???

  • Deleted user

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Cokica

    Cure, čitam vas povremeno, ja sam inače na ljetnim bebama. Evo samo mala info za cure iz Rijeke ili one koje su tu mislile na tečaj, u bivšem rodilištu. Mene je neki dan prvi puta zvala patronažna doma, odmah sam se preko nje prijavila za tečaj, i rekla je da imaju tečaj sad u 6.mjesecu i onda je pauza 7. i 8. mjesec.


    Da, znam, rekla je i meni isto tako patronažna, ali mi ni ne možemo ranije nego tek u 9.mj. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.