Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Delilah

    Delilah

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Garavusa005 razumijem te potpuno sto se tice radova, 7. Mjesec moramo napravit razmjestaj prostorija jer ne zelim cekat zadnji cas, tak da boravak selim u kuhinju i blagavaonu koje su 30 kvadrata, pa svoju spavacu od 8 kvadrata selimo u boravak koji je 13, a nasa spavaca ce ostat baby soba makar ce beba spavat s nama u sobi prvi period.. i kad bude kuca legalizirana krecemo gradit poseban ulaz (iskreno jedva cekam) da se skroz odvojimo 😀
    Netko je komentirao bol u trtici…i ja ga povremeno imam…😔

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    garavusa bol u trtici imam i ja, prode kad rodis :)
    A prode i ovaj dio s masnim tkivom, mislim da to ne mozes izbjec bas unatoc ogranicavajucoj dijeti i puno kretanja…a sto se te 2kg tice, moguce je da je tekucina jer u trudnoci se to ipak zadrzava malo vise 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Issa sestro tuljanice 😂😂 ubi me ovaj nas niski krevet, kad ustajem izgledam ko americki marinac (ili mozda bolje da kazem seal-ovac😂 ) na vjezbama 
    Carape doslovno nabacim na jedan prst pa povucem, a sto se tice noktiju odustala I otisla na pedikuru 😊
    Garavusa I ja sam na +7 bila na zadnjem pregledu, vjerovatno je sad vec I naraslo, a isto ne znam od cega toliko, vec sam vam pisala da mi je rekao.zadnji put da pripazim na kile

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    LEA1202

    hvala cure! Tuljanica prekrasna siiiiii!!! Hehehe
    Ja sam danas bila na vježbama za trudnice Uf sve Ki teško samo kad se sjetim kako sam prije niti pet mjeseci trenirala ko luda!!!!
    Cure iz Istre znate na koji broj se moramo javiti za tečaj u bolnici možda???


    Ne znam ali pronašla sam ovdje neki broj..
    http://www.obpula.hr/sluzbe-i-odjeli/ginekologija/trudnicki-tecaj/ [obpula.hr]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu
    Ovo sam kod doktora slikala zadnji put
    Ovo sam kod doktora slikala zadnji put

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Mislim da sam počela stvarno počela osjećati bebicu, onako kao da me nešto lupne iznutra. Prvo sam mislila da su plinovi ali skroz je drugačije, više kao udarac prema vani. 

  • Malaja12

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Jaoo zar vec smo dosli do tečaja 😀😀😀 to znaxii jos malo je pred nama… Jao kako to brzo prolazi

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Nas_bebac

    Jaoo zar vec smo dosli do tečaja 😀😀😀 to znaxii jos malo je pred nama… Jao kako to brzo prolazi


    Jel da? Imam osjecaj da sam se tek navikla na cinjenicu da sam trudna I uzivam u trbuscicu, ali vrijeme mi tako brzo leti 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Nas_bebac

    Jaoo zar vec smo dosli do tečaja 😀😀😀 to znaxii jos malo je pred nama… Jao kako to brzo prolazi


    Možda je mrvicu rano ali ko zna da li će određeni tečajevi imati ljetnu pauzu ili ne pa se raspitujemo pomalo :)

  • Malaja12

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Ma da avakako je jos rano ali kazem kako brzo leti vrijeme ja ko da sam jucer saznala da sam trudna i puf vidi me vec 5 i po mjeseci .. Zato kazem 😁😁 
    Leti mi vrijeme strasnooo

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.