Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Nas_bebac

    Ma da avakako je jos rano ali kazem kako brzo leti vrijeme ja ko da sam jucer saznala da sam trudna i puf vidi me vec 5 i po mjeseci .. Zato kazem 😁😁
    Leti mi vrijeme strasnooo


    Meni nekad ide brzo nekad sporo… al sad kad gledam, cini mi se da mi je do termina cijela vjecnost :P

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Bog trudnice :)
    Evo me nekih 30tak stranica kasnije, trčim za vama iščitavajući..
    Lea, Isssa odsad samo naprijed haha, trbusi su vam veliki. 
    Isssa, u potpunosti razumijem tvoje tuljanske probleme, vjeruj mi da ja tako već 2-3 tjedna se kotrljam, uzdišem, kornjača style, muž se ruga i kad čučnem ili se nagnem da nešto dohvatim, eto ti za sekundu njegove ruke da mi pruži da ustanem jer vidi čovjek da se mučim.
    Ni kod mene više nema zabune, jesam ili nisam. Žene na pijaci viču za mnom: Ajmo mlada, blitvice za bebicu, za trudnic! U trgovini mi odmah donose široku odjeću i govore: Ovo ćete moći obući i poslije. 
    “Poslije”. Haha
    Na sebi ne vidim da sam se udebljala, vagu nemam, ali trbuh u najnapetijem izdanju poprima ozbiljne razmjere. 
    Tinchi i Teta, hvala za preporuke za Istru, još slažem rutu, negdje ćemo kroz središnju Istru i zapadno. Veselim se :)

    [lilypie.com]

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Kod mene je novost da sam se vratila na posao,tj odrađujem poslove koje inače radim honorarno. Zasad se dobro osjećam, odlazim na teren i iskoristit ću još koji tjedan bez velikih vrućina prije nego što se povučem :)
    Željno iščekujem pregled idući tjedan! Možda će to biti pregled kad ću saznati spol. I, da, čekaj… jesam li ja to ušla u 6. mjesec trudnoće?

    [lilypie.com]

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    PlavaBorovnica

    Kod mene je novost da sam se vratila na posao,tj odrađujem poslove koje inače radim honorarno. Zasad se dobro osjećam, odlazim na teren i iskoristit ću još koji tjedan bez velikih vrućina prije nego što se povučem :)
    Željno iščekujem pregled idući tjedan! Možda će to biti pregled kad ću saznati spol. I, da, čekaj… jesam li ja to ušla u 6. mjesec trudnoće?


    Bas lijepo da ces raditi, tako ce ti vrijeme jos brze proci :) :)
    Cini se da jesi u 6 mj hehe

  • Jagoda

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozdrav klokanice! Mi smo danas bili na pregledu i sve je dobro. Radili smo vadjenje krvi za kombinirani test, pa smo u iscekivanju rezulata. Necu se smirit dok me ne nazovu. Neko je pitao za debljanje, meni se cini da mi je sve islo u noge i guze i da puna sam celulita 😔 I jos lice mi je skroz podivljalo skroz. Jel se vama pogorsao ten u trudnoci?

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Jagoda

    Pozdrav klokanice! Mi smo danas bili na pregledu i sve je dobro. Radili smo vadjenje krvi za kombinirani test, pa smo u iscekivanju rezulata. Necu se smirit dok me ne nazovu. Neko je pitao za debljanje, meni se cini da mi je sve islo u noge i guze i da puna sam celulita 😔 I jos lice mi je skroz podivljalo skroz. Jel se vama pogorsao ten u trudnoci?


    Ten mi je u redu, jedino mi se koza lica pocela jako mastiti, dok je ostatak dosta suh. Ali nemam problema u smislu pristica I takvih stvari.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Jagoda

    Pozdrav klokanice! Mi smo danas bili na pregledu i sve je dobro. Radili smo vadjenje krvi za kombinirani test, pa smo u iscekivanju rezulata. Necu se smirit dok me ne nazovu. Neko je pitao za debljanje, meni se cini da mi je sve islo u noge i guze i da puna sam celulita 😔 I jos lice mi je skroz podivljalo skroz. Jel se vama pogorsao ten u trudnoci?


    Meni nije ali rekla bih da je to normalno zbog hormonskih promjena. Druge dvije prijateljice su se osule, jedna od pocetka trudnoce, druga tek u 3 trimestru. Ne brini, proci ce.

  • Avatar Endzrue

    Endzrue

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Ja sam se prijavika za tečaj u Splitu imat će 7.mj samo njega tj disanje i porod a inače im je pauza 7. I 8. Mjesec a dsas u 6 ću ostala 4 dana ić isto na tečajave.. Budu u klubu trudnica i organizira ih ministarstvo besplatno je.. 9. Mkesec mi se neće dat a termin mi je kraj 10.tog pa ću to odradit.. Ja nemam problema još ni sa oblačenjem ni ustajanjem pošto se odavno izvalim na bok i ustajem tako jer sam imala prije problem s leđima.. Sad me kiropraktičar poporavio i vježbam svaki drugi dan a njegove vježbe svaki. Lice mi je bilo koma prva 3 mj i inače mi zna bit ne toliko stravično meni su 3 bubuljice strava :D sad se totalno očistilo i kosa mi se uopće ne masti.. Kažu da cure mami ukradu ljepotu i mame budu koma a ko nosi dečka blista i ima čisto lice i ljepši je ahahhaha to su babske priče.. Ja još ne znam spol 

  • Avatar Amy2018

    Amy2018

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Issaa predivan je ti je trbuscic divim se bas, jedva cekam jos 3 ipo sedmice i budem imala kao tvoj 😍 dooduse u mene je i sada dosta velik,jos naspram kilaze 56kg,primjetan dosta 😁 je li vama brzo ili sporo prolazi ova trudnoca? Ja nekako ne mogu da docekam da dodje bebac, najvise jer se bojim svega u trudnoci pa mi lakse da je uz mene 😁 inace brojim dane i zato mi se mozda oduzilo, iako sam aktivna 12 sati na dan. 

    src="https://lmtf.lilypie.com/pG4Hp2.png [lmtf.lilypie.com]“ width=”400“ height=”80“ border=”0“ alt=”Lilypie Maternity tickers" /></a>

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Jagoda

    Pozdrav klokanice! Mi smo danas bili na pregledu i sve je dobro. Radili smo vadjenje krvi za kombinirani test, pa smo u iscekivanju rezulata. Necu se smirit dok me ne nazovu. Neko je pitao za debljanje, meni se cini da mi je sve islo u noge i guze i da puna sam celulita 😔 I jos lice mi je skroz podivljalo skroz. Jel se vama pogorsao ten u trudnoci?


    Super za pregled! 
    Kombinirani test je onaj za trisomiju ili? Nemoj se previse zivcirati oko toga, dobijes samo koja je vjerojatnost za problem, jedna moja kolegica je imala granicnu vrijednost i morala je na dodatne pretrage, prepala se jadna, a ispalo je sve super i s njom i s bebicom, mala savrseno zdrava.

    Meni se ten poboljsao u svakoj trudnoci, i s curicom i s deckicima (tak da kod mene nije vrijedilo ono da curica pokvari ten).

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.