Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure!
    Preslatki su vam trbuscici!
    Mi smo jucer i prekjucer bili u radovima, spremali smo svu zimsku robu i posteljinu u vrece i spremili u garazu u ormar jer nam se ovaj vikend doseljavaju prijatelji i biti ce kod nas 3 mjeseca.  
    Jucer smo prvi put vidjeli bebicu “izvana” na trbuhu kako se mice, muz je bio odusevljen! Beba je jako nisko, tamo gdje prije nisam imala trbuh ni masne naslage pa je koza tanka i bas se vidjelo :D
    Dzennyy123, bravo za pregled!
    PlavaBorovnica, da da, u 6. mjesecu trudnoce si, cestitam! Uzivajte na izletu :)
    Jagoda, bravo za pregled :) Meni kao da se malo poboljsao ten, inace jos uvijek imam pristice :(
    Amy, meni je prvih 12 tjedana jako sporo prolazilo, sad mi je pocelo brze ici, ali isto jedva cekam da beba dodje :)
    Lea, hvala na info za tecaj u Puli :) Znas mozda koliko traje tecaj?
    Bruncili, i ja sam uzela nekoliko kompletica za 26kn u Kiku, bili su zuti i zeleni pa je super ispalo :) 
    Nsrm30, dobrodosla! Neka tegobe brzo prodju :)
    Nina, bravo za pregled!
    Iris2018, dobrodosla!
    okozeleno, bravo i vama za pregled!
    garavusa, ispunila sam anketu :)
    petrapp, sretno na pregledu! :)
    Crna191, bit ce sve ok sa cuvanjem, vi samo uzivajte!

  • Avatar Dea_Rene

    Dea_Rene

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Dobro jutro ili dobar dan več nekima 
    Ja sa pregleda, sve je ok, mjere odgovaraju tjednima. Kaže ginekolog da je 70% da je curica. I kaže da sam preaktivna da je beba nisko pa da moram malo usporiti tempo. Mjerio mi je cerviks i gledao vrat maternice i to je ok, zatvorena sam i ušće je ok. 
    garavusa anketa je ispunjena 
    petrapp sretno na pregledu


    [lilypie.com]

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Teta90, jesi vidjela ono sto smo Lea i ja pisale za radionice u Puli? Korisne info pa da ti nije slucajno promaknulo 

  • Deleted user

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Tečaj u Puli je koliko su mi rekli svega dva dana odnosno dva puta po koliko sati ne znam.. 
    super za preglede ja sam u iščekivanju svog u ponedjeljak! Čitam kako svi ful čujete bebicu moja je neka pre mirna :-( par puta sam je čula samo.. jedino je mogu napipati jer mi onako skroz dolje dodje tvrdo tvrdo.. ali voljela bi je vise čuti :-(

  • Deleted user

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Nazovi prvu sedmicu u 6mj da se naručiš za 7mjesec skočio ćeš tad ići na tečaj
    Javljaju se nakon 12:30 na Tel 376600

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    DeaRene, bravo za pregled!
    Kalanhoja, jesam da, hvala vam cure za info! Ja cu isto ici u bolnicu na tecaj, ne u Primalja i obitelj jer valjda priznaju samo taj iz bolnice. Znas mozda koliko traje tecaj (sati, dana) i trebamo li se naruciti? Mi cemo isto ici onda u 7. mjesecu, ako bas ne stignemo mozemo u 8., ali ovo poslije toga mi se cini kasno.
    Ide netko na dane otvorenih vrata u Podobnik?

  • Deleted user

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Ako* tipkovnica mi luduje 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Lea, mislim da je tecaj 18-19 i 19-20 (dvije grupe), dakle traje 1h. Sta onda dva cetvrtka po sat vremena i to je to?

  • Deleted user

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Da mislim da da, kratko vrlo :-)

  • Deleted user

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Meni je ful zao sto primalja i obitelj ne može izdat potvrdu za partnera jer sam čula da su cure super a to je i način da ih upoznamo. Mislim da ih ima 9 i ako jedna od njih nam bude na porodu na konju smo!! Kažu da su divneeeeeeeeeee

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.