Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Cure, jel ima koja savjet? Danas sam se probudila s knedlom u grlu, kao da sam netom prije pojela jabuku, a večerala sam oko 20h tučeno slatko vrhnje i borovnice. Takav osjećaj još nisam imala i odmah mi bilo čudno. Onda sam odmah po ustajanju osjetila stezanje u donjem dijelu trbuha, ali ne povremeno, već konstantno. Kao da moram mokriti, ali nemam što. Sad sam se dovezla doma s posla i boljelo me više na lijevoj strani, i to svaki put kad bih podigla nogu da pritisnem kvačilo. Ne boli jako, ali je konstantno, kao neki pritisak, ne krvarim ništa. Sad sam doma u krevetu, pokušat ću malo odspavati. Nisam ništa neuobičajeno jučer radila pa se sigurno nisam preforsirala. Ima tko kakvu ideju?

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Mislim da nema veze s večerom iako meni teško padne to tuceno vrhnje. Možda je neki živac samo ili dijete tako stoji P te boli. Ja uvijek teze dižem lijevu nogu nego desnu.. pokušaj odmoriti!!! 

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Teta90

    DeaRene, bravo za pregled!
    Kalanhoja, jesam da, hvala vam cure za info! Ja cu isto ici u bolnicu na tecaj, ne u Primalja i obitelj jer valjda priznaju samo taj iz bolnice. Znas mozda koliko traje tecaj (sati, dana) i trebamo li se naruciti? Mi cemo isto ici onda u 7. mjesecu, ako bas ne stignemo mozemo u 8., ali ovo poslije toga mi se cini kasno.
    Ide netko na dane otvorenih vrata u Podobnik?


    Ja sam vec nekoliko puta planirala ici na dane otvorenih vrata u Podobnik, ali sam ili zaboravila il su klinci imali obaveze tu subotu pa nisam otisla. Mozda odem u 7.mj jer sad prvu sub u 6.mj opet necu moci 😕

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Justme123, mi idemo sad jer u 7. mjesecu ne mozemo, tek sredinom ili krajem 7. idemo opet u Zg po opremu za bebu. Imas kakve dojmove od nekog? Javim iskustva sad kad budem isla :)

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Maggie85

    Cure, jel ima koja savjet? Danas sam se probudila s knedlom u grlu, kao da sam netom prije pojela jabuku, a večerala sam oko 20h tučeno slatko vrhnje i borovnice. Takav osjećaj još nisam imala i odmah mi bilo čudno. Onda sam odmah po ustajanju osjetila stezanje u donjem dijelu trbuha, ali ne povremeno, već konstantno. Kao da moram mokriti, ali nemam što. Sad sam se dovezla doma s posla i boljelo me više na lijevoj strani, i to svaki put kad bih podigla nogu da pritisnem kvačilo. Ne boli jako, ali je konstantno, kao neki pritisak, ne krvarim ništa. Sad sam doma u krevetu, pokušat ću malo odspavati. Nisam ništa neuobičajeno jučer radila pa se sigurno nisam preforsirala. Ima tko kakvu ideju?


    Meni se ta bol javila već par puta i to ti je od nadutosti, isto tako mi se zna desiti da teže mokrim (ono sila mi je a kad odem na wc jako se malo popiškim) i onda je bol ista. Jedi danas laganu hranu i proći će. Mene je jučer bolilo danas sam ko nova.

    [lilypie.com]

  • Malaja12

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Dobar dann cure 😊
    Nove cure dobro došle 😉
    Meni se ten pogoršao kosa isto prije je bila jaka i sjajna sada pada, ali nokti su ljepši
    Rijesila sam anketu super je pomoc studentu jer i sama znam da vrijedi 😀 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Teta90 od muzevog kolege je zena drugo dijete radala kod njih i bila je jako zadovoljna, nemam puno detalja jer zenu ne poznajem bas, ali on je po cijeli dan bio s njom tamo, navecer je odlazio kuci da stariji klinac ne bude sam s bakom bas cijelo vrijeme. Znam da su njoj prvo dijete vukli van na vakuum pa vise nije htjela u drzavnu bolnicu ic rodit. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Teta90 svakako javi dojmove! 😊

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Crna191

    Crna191

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Teta90

    Justme123, mi idemo sad jer u 7. mjesecu ne mozemo, tek sredinom ili krajem 7. idemo opet u Zg po opremu za bebu. Imas kakve dojmove od nekog? Javim iskustva sad kad budem isla :)


    Teta bila je moja kuma na danima otvorenih vrata.. ona sad početkom 7.mj treba roditi i ići će tamo..  sve riječi hvale ima sa tih dana otvorenih vrata, prošli su sve tamo, vidjeli gdje se rađa,sobe..ma sve.. a druga frendica mi je rodila prije god i pol tamo- isto sve super, zadovoljna..njoj su spasili dijete jer je morala roditi u 34tt.. kao u državnim nisu reagirali i nisu je htjeli poroditi (ne znam u koju državnu je išla), a tamo su je porodili.. 
    ugl, moraš od 34-35 tt kod njih dolaziti da ti vode trudnoću, kao i mi koji ćemo u državnu bolnicu, muž može 24h biti s tobom u sobi, mislim da imaš dva jelovnika svaki dan pa si biraš što želiš taj dan jesti..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Delilah

    Delilah

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    A koja je cijena poroda? 😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.