Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Jupiiiiii

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    petrapp2605

    Evo nas s pregleda! Moja mrvica ima 300 grama 😍 mahala nam je ručicama na uzv, ali nogice je stavila pod guzu tako da nam nikako ne želi pokazati svoj spol. Svi organi su kako trebaju biti, veličinom smo u 19.tj kako smo i mislili da je začeto, tako da je termin koji imamo dobar. Više nema mirovanja niti zabrane seksanja, ja kažem napokon!


    Ajde odlično, nek je sve s bebicom u redu. Sada uživanje i želim vam da razvalite krevet danas 

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Petrapp2605- bravo za pregled, sad opušteno uživaj 😊
    Evo i mene s pregleda ima 115g sve je u redu sve se lijepo razvija posteljica straga , i baš sam slatka dala nam je 5 sve prstići je pokazala takva nam je i sličica pre dobro ☺

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    petrapp2605

    Evo nas s pregleda! Moja mrvica ima 300 grama 😍 mahala nam je ručicama na uzv, ali nogice je stavila pod guzu tako da nam nikako ne želi pokazati svoj spol. Svi organi su kako trebaju biti, veličinom smo u 19.tj kako smo i mislili da je začeto, tako da je termin koji imamo dobar. Više nema mirovanja niti zabrane seksanja, ja kažem napokon!


    👏👏👏👏

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Petrapp i andeo, bravo za preglede! 
    Ima jos netko ovaj tjedan?
    Sto kuhate danas? Ja evo radim krumpir gulas, mirise odlicno, jedva cekam da bude gotov :)

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Hvala cure! 
    Christyy pa ne smijemo pretjerivati sad🤭🤭 😂, al ako ga i razvalimo, imam drugi samo ga treba smontirati 🤣🤣

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Ja imam u pon taj anomaly stan!
    Jela sam maneštru sa prosom salatu, tost, tonu i po sladoleda, 4kg jagoda… moram smanjiti jer ću doći na 200kg.. sto vi jedete da vas zasiti a ne deblja toliko! Ja sam grozna zadnji tjedan dana, samo jedem :-(

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Mi pecemo doma pizzu baš cu je lijepo natrpat sa svim i svačim 😂😂😂 to nam je danas za ručak 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    petrapp2605

    Hvala cure!
    Christyypa ne smijemo pretjerivati sad🤭🤭 😂, al ako ga i razvalimo, imam drugi samo ga treba smontirati 🤣🤣


    Hehehe eto vidiš, već si ti pripremljena 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 309

    Prijavi adminu

    Petraap i Anđeo super za bebice  uvijek me obraduje kada se cure jave sa dobrim vijestima.. 
    Teta ja imam pregled u pon, jedva čekam..danas juha, špinat, riža, restani krumpir i piletina..tako da svima udovoljim   

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.