Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Delilah

    Delilah

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Evo i ja se prijavljujem na temu 😀😀😀 danas 14. Dan PO i vadila sam betu privatno 45,5 je…za 3 dana ponavljam, a za tjedan dana prvi pregled 😀😀

    [lilypie.com]

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Ja ću onda nastaviti piti folacin a sutra ću ga na pregledu pitati koliko sam točno trudna i kada mogu početi piti nešto drugo. Mislim da ću uzeti prenatal, seke su pile to i bilo im je ok. Čini mi se da mi folacin ni ne odgovara baš

    [lilypie.com]

  • Avatar sarajka

    sarajka

    Broj poruka: 276

    Prijavi adminu

    Teta55

    Evo me od ginekologa.
    Doktorica me narucila prerano i vidjele su se pravilne GV i ZV, a ona je ocekivala da ce se vec cuti srce, pa me bezveze samo izbedirala, a jos joj govorim da je ovulacija bila kasnije i da nema sanse da se vec vidi..
    Poslala me vaditi betu danas pa opet u cetvrtak i u cetvrtak onda kontrola. Moguce da i tada zapravo bude prerano i stvarno mi ne treba taj stres jer vjerujem da je sve ok, a ona inzistira na pregledima..
    Uff.. Beta se uglavnom pravilno dupla, sve je u redu :)

    Nema potrebe da brines, to je prerano da se cuje srce. Ja sam bila na pregledu kad sam bila 5 tj. i 6 dana. Rekao mi je da se trudnoca uredno razvija i da vidi pravilnu GV i ZV, srce nije uopste spominjao te mi rekao da je sljedeća kontrola za tri tjedna kad cu uci u 9 tj.  Samo opusteno! 🙂

    https://lb1f.lilypie.com/aOUdp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • pandica1805

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Schinin ha ha.. znam kakvi su ovdje ljudi kad je utakmica :) kad budes tu javi se za kavu :) 
    Sto se tice alkohola kazem godi mi pivo. Iskreno casa piva cca 2dcl kad popijem na cijeli moj krvi sustav i kad se razgradi to su minimalne kolicini skoro neznatne. Umjerenost, kao u svemu. Doktori i internet samo plase trudnice haha
    Lollypop javi mi se na mail pandica1510@gmail.com
    Nisam pohvatala dal si napisala odakle si :)

  • pandica1805

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Teta i ja bila na pregledu u 6tt i isto nista nije vidjrla

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Delilah

    Evo i ja se prijavljujem na temu 😀😀😀 danas 14. Dan PO i vadila sam betu privatno 45,5 je…za 3 dana ponavljam, a za tjedan dana prvi pregled 😀😀


    Dobrodosla! :)
    I ja danas vadila - 115 je, za 2 dana ponavljam. 

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    garavusa005

    Budući da kod nas trudnica nema tabu tema, htjela sam pitati ima li tko probleme sa zatvorom i kako ih rješava? Prije trudnoće sam imala jutarnju kavicu, cigaru i u roku od 5min na WC i tako svaki dan u isto vrijeme. Mogla sam doslovno sat naštimati. Sada opći užas. Toliko sam se nakon 3 dana zatvora jučer izmučila da sam prokrvarila iz debelog crijeva, koža popucala.. ma strašno. Bojim se da naprezanje ne naškodi bebi. Ima li tko iskustva sa suhim šljivama? Psyliumom? Što napraviti?


    Napisati cu ti sto ja jedem pa pokusaj ako zelis… U kauflandu si kupim psenicne i zobene pahuljice, a u dm-u lanene. I onda si svako jutro za dorucak stavim 1-2 zlice zobenih, 1-2 zlice psenicnih i 1 zlicu lana. To prelijem mlijekom i stavim si malo nesquika ili meda da mi bude slađe. Stavim si u mikrovalnu da se malo ugrije i omekša i za 3 min gotovo. Odkad doruckujem te pahuljice, nikakvih problema s probavom nemam. Cak je i muz imao problema sa stolicom pa je i on poceo jesti i sad svaki dan jede.

  • Avatar Delilah

    Delilah

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Kalanhoja

    Delilah

    Evo i ja se prijavljujem na temu 😀😀😀 danas 14. Dan PO i vadila sam betu privatno 45,5 je…za 3 dana ponavljam, a za tjedan dana prvi pregled 😀😀

    Dobrodosla! :)
    I ja danas vadila - 115 je, za 2 dana ponavljam.


    Koji ti je danas dan ? Ja ponavljam u cetvrtak, nisam u mogucnosti prije

    [lilypie.com]

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Ja pijem folacin, dobila sam vaginalete utrogestan, danas se još ništa nije vidjelo na uzv, pa za tjedan dana idem opet

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Hvala cure na rijecima podrske!
    Tjesim se da se beta lijepo dupla i vjerujem da ce sve biti dobro :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.