Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Baby.nb1



    Dija torta izgleda ajme, sreca pa sam imala napolitanki u blizini.
    A sta ces ako nece htjeti dudu? 😁😁 al ako je besplatno, zasto ne


    Nemam pojma valjda ce ju htjeti toliko malo da joj izmjeri temperaturu 🤷‍♀️😁 bušica ti je super! 😍

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Dija85

    cure sto mislite o ovome? Da li ju netko ima mozda? 19 kn dostava, samo to se placa, dudica je besplatna.


    Ja sam ti to imala za prvo dijete i stalno sam joj na dudu mjerila temp, medutim, ovaj mladi nije nikad htio dudu; tako da ti to ovisi o preferencijama tvoje bebe 😁
    Po meni je duda-toplomjer genijalna stvar, ako ti dijete zeli uzeti dudicu u usta uopce. Nama je nasa sluzila do druge godine zivota (tad se odvikla od dude opcenito), a gospodin sisavac nikad nije ni bocicu ni dudu htio, a za trece se nadam da ce htjeti jer su varalice super stvar za utjehu. Usput, moja mala se sama odvikla od toga jer je pregrizla staru i nova joj nije pasala vise i samo ju je drzala u ruci jos neko vrijeme prilikom odlaska na spavanje, a obda i to prestala.

    Nisam bas aktivna, putujemo na more (KONACNO!) pa ne citam sve, tek cu nadoknadit na plazi 😊

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Baby.nb1 predivna bušica😍😍

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Justme123

    Dija85

    cure sto mislite o ovome? Da li ju netko ima mozda? 19 kn dostava, samo to se placa, dudica je besplatna.

    Ja sam ti to imala za prvo dijete i stalno sam joj na dudu mjerila temp, medutim, ovaj mladi nije nikad htio dudu; tako da ti to ovisi o preferencijama tvoje bebe 😁
    Po meni je duda-toplomjer genijalna stvar, ako ti dijete zeli uzeti dudicu u usta uopce. Nama je nasa sluzila do druge godine zivota (tad se odvikla od dude opcenito), a gospodin sisavac nikad nije ni bocicu ni dudu htio, a za trece se nadam da ce htjeti jer su varalice super stvar za utjehu. Usput, moja mala se sama odvikla od toga jer je pregrizla staru i nova joj nije pasala vise i samo ju je drzala u ruci jos neko vrijeme prilikom odlaska na spavanje, a obda i to prestala.

    Nisam bas aktivna, putujemo na more (KONACNO!) pa ne citam sve, tek cu nadoknadit na plazi 😊


    Super! Hvala na komentaru. Ma za 19 kn cu ju uzeti pa kako bude. Sretan put ti zelim i odmori se! 👙🕶🍹

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Ja sam dušu toplomjer dobila uz tablete koje sam kupila za 2 tromisjeće pa ćemo vidit kakva je, al za 19 kn pa isplati se 😊
    Buše su vam prekrasne 😍
    A pita izgleda preeee fino a sigurna sam da je takva i okusom 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Nasla sam na ovoj stranici gnijezda po 160, 170 kn. Do sad sam sve viđala preko 200 kn. Pa ako koja cura treba neka pogleda. Ne znam kakvi su i koliko cvrsti…
    https://www.facebook.com/Beby-djecji-Shop-Leptiric-1687680708202817/ [facebook.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Baby.nb1

    Isssa kak prepoznas to stucanje? Meni se u dva navrata ucinilo, ali nisam bila sigurna. Nije kako klasicni udarci, nego kao prigusene vibracije s jasnim razmacima, ne znam kako drugacije objasniti.


    Nije uopće kao klasični udarci, samo na jednom mjestu ritmično dizanje trbuha 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar Ssanja

    Ssanja

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Kupili smo novo gnijezdo za bebu, i u kompletu i korpu za nošenje. Samo sad ovo moramo čuvati od cuke 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu
    Uu bas su zgodna ova gnijezda i ova kosara! Svida mi se.!
    Al sve si mislim koliko danas imamo tih stvari za bebu, kosare, jastuci, gnijezda..ogradice ovakve onakve..neki dan gledala bocice 😓😓 pa 500 vrsta bocica ima…pogubila sam se, anti colic, close to nature..ovakav sisač, ovo ono..kaos😂 previse je to za mene😅😅

    Evo brzinska tortica😋 

    [lilypie.com]

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Looda_vila

    Uu bas su zgodna ova gnijezda i ova kosara! Svida mi se.!
    Al sve si mislim koliko danas imamo tih stvari za bebu, kosare, jastuci, gnijezda..ogradice ovakve onakve..neki dan gledala bocice 😓😓 pa 500 vrsta bocica ima…pogubila sam se, anti colic, close to nature..ovakav sisač, ovo ono..kaos😂 previse je to za mene😅😅
    Evo brzinska tortica😋


    Mmmmmm odlično izgleda! I u pravu si, i ja se pogubim gledajući sve to za bebu. Pa cu seku povesti u kupnju bočica i tih sitnica. Ipak ih ima troje

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.