Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    evo pita od šumskog voća za mamu gotova! Valjda ce biti fina 

    [lilypie.com]

  • hortensia

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Aaaa ovo izgleda prekrasno, odmah sam ogladnila!!!

    [lilypie.com]
    Missed ab. 7tj. 1/2020 ♥
    Missed ab. 11tj. 5/2020 ♥

  • Avatar Nina ❤

    Nina ❤

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Jao cure, uopce se ne zamarajte s tim glupim komentarima o spolu… Ja imam 4 seke, znaci 5 cura nas je i nakon svake se pricalo kao steta sto nije decko 😩 Sad moja sestra ima dva decka i kod mene drugi decko na putu i opet su price steta sto nije cura! 😡 Dakle, jos se nije rodio onaj sto bi selu ugodio, uvijek ce se naci netko pametan s onom - a steta… Dijete je dijete, kao da je bitno sta ima medu nogama… 😘


  • Avatar Nina ❤

    Nina ❤

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Baby k krasan busko 😘
    Dija pita je 😍😍 idem trazit nesto slatko 🤣


  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Bokk curee 
    Uu najprije tortaaa njamiii 😍😍😍 hahaha slatko dobiva prednost 😂😂
    Isssa - čestitke za ulazak u 30-ti jos maloo 😁😁😁
    Sta se spola tice ja rekla da nece beba pokazat pa nas pustaju na miru😉 a to komentiranje tipa musko pa zakon si mogu objesit na visuljke meni je bitno da je moja beba zdrava i vesela a ne i sta je! Ko ne djeli moje misljenje slobodno ti vrata tamo…
    Uu gnjezdoo je premeedenoo 🙂🙂🙂
    Baby k- Slatkii busoo ☺️☺️☺️
    Mi nocas imali tulum u trbuhu pa nismo jako spavali a ono sta smo spavali ja jaukala kako se okretala her stalnoo me nesto bocka pa prepona boli pa nikako se okrenut na bok kako mi pase ii dok se ja namjestim beban se opet probudi 😂😂
    Daa i ja mislim da cujem stucanje ali nisam sugurna udarci su normalni onako udari pa stane ali stucanje ja mislim da je onako ritmično udaranje ili? 

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Dija, izgleda prefinooo, ja obožavam voćne😊
    Meni beban uopće ne smeta po noći, mislim ne osjetim ga uopće dok se ne probudim. Izboksa me prije spavanja i kad se probudim pa je valjda preko noći miran 😊 ali mi je isto problem namjestit se, na trbuhu i leđima mi ne paše, pa samo mijenjam bokove, kad me zaboli jedan kuk prebacim se na drugu stranu😂

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Hvala cure! Samo da bude ok sutra kad se počne rezati i da bude fina 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Točka

    Pozdrav drage trudnice
    pratim vas od početka trudnoće i sad napokon obveze privodi kraju pa ću imati više vremena i odlučila sam se da i ja krenem tipkati… dragi i ja se spremamo na kupovinu kolica pa me zanima ako netko od vas ima iskustva ili saznanja o nekom od ovih modela da mi napiše svoje mišljenje, jer meni su samo vizualno lijepa, a o karakteristikama prednostima i manama ne znam ništa…


    Dobrodošla! Što se kolica tiče ne znam za nijedna kakva su ali prva su mi najljepša 😁 probaj googlati po forumima, vjerovatno ces naci iskustva

    [lilypie.com]

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    cure sto mislite o ovome? Da li ju netko ima mozda? 19 kn dostava, samo to se placa, dudica je besplatna.

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu
    Dija torta izgleda ajme, sreca pa sam imala napolitanki u blizini.
    A sta ces ako nece htjeti dudu? 😁😁 al ako je besplatno, zasto ne

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.