Kad ste radile test na trudnocu?Na dan izostanka ili kad ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 522

    Prijavi adminu

    Pozdrav.. dal je nekome Clearblue digitalni test pokazao negativno, a da je bila trudna? inace sam ga napravila prije 2 dana, nije bio prvi jutarnji urun.. trebala bi dobiti sutra.. radila sam i prije 3 dana one obicne trakice i vidjela se sjena.. par dana od ovulacije su mi krenuli grcevi u maternici i neka probadanja, sad vec 2-3 dana me bole dole leda i malo me probada, bole me sise kod pazuha i imam kou neku mucninu u ustima, neki cudan okus.. i jos sam i proljev dobila.. uzas.. mene zanima dal taj digitalni test moze pokazati krivo? hvala 

    [lilypie.com]

  • BlackRose

    Broj poruka: 438

    Prijavi adminu

    Timi95

    Pozdrav.. dal je nekome Clearblue digitalni test pokazao negativno, a da je bila trudna? inace sam ga napravila prije 2 dana, nije bio prvi jutarnji urun.. trebala bi dobiti sutra.. radila sam i prije 3 dana one obicne trakice i vidjela se sjena.. par dana od ovulacije su mi krenuli grcevi u maternici i neka probadanja, sad vec 2-3 dana me bole dole leda i malo me probada, bole me sise kod pazuha i imam kou neku mucninu u ustima, neki cudan okus.. i jos sam i proljev dobila.. uzas.. mene zanima dal taj digitalni test moze pokazati krivo? hvala


    Neznam da li je kome krivo pokazao, ali možda je prerano napravljeni. Najbolje je pričekati izostanak menstruacije i onda napraviti test. Nema smisla žuriti s testom jer si samo radite stres i trošite novce bezveze.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2869

    Prijavi adminu

    Timi95

    Pozdrav.. dal je nekome Clearblue digitalni test pokazao negativno, a da je bila trudna? inace sam ga napravila prije 2 dana, nije bio prvi jutarnji urun.. trebala bi dobiti sutra.. radila sam i prije 3 dana one obicne trakice i vidjela se sjena.. par dana od ovulacije su mi krenuli grcevi u maternici i neka probadanja, sad vec 2-3 dana me bole dole leda i malo me probada, bole me sise kod pazuha i imam kou neku mucninu u ustima, neki cudan okus.. i jos sam i proljev dobila.. uzas.. mene zanima dal taj digitalni test moze pokazati krivo? hvala


    On ocitava na 25 mlu ako imate koju sliku obicnih trakica postavite ovdje i digitalni ako radite radite ga tek kad izostane menstruacija 

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 522

    Prijavi adminu

    Kako da stavi sliku? Nisam bila na forumu 5 godina 🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2869

    Prijavi adminu

    Timi95

    Kako da stavi sliku? Nisam bila na forumu 5 godina 🙈


    Hej preko ovog linka udes unutra stavis sliku i kopiras link te ga postavis tu
    https://imgbb.com/ [imgbb.com]

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 522

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/Xyh7f5v [ibb.co]

    [lilypie.com]

  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 522

    Prijavi adminu

    Mareeeee

    Timi95

    Kako da stavi sliku? Nisam bila na forumu 5 godina 🙈

    Hej preko ovog linka udes unutra stavis sliku i kopiras link te ga postavis tu
    https://imgbb.com/ [imgbb.com]


    Hvala 🥰 jesam

    [lilypie.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2869

    Prijavi adminu

    Timi95


    Ja ti vjerujem da je ti vidis jer svoju sam isto samo ja vidjela ali vec na 9 dpo svakako bi ti sutra trebalo pokazat da si trudna bilo koja trakica tako da sretno😊

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 522

    Prijavi adminu

    U drugoj trudnoci mi je bio pozitivan vec 10. dan od odnosa i pocelo mi biti slabo par dana od toga.. ali dobro, ovo nismo sad planirali, nego se ja osjecam trudno

    [lilypie.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2869

    Prijavi adminu

    Timi95

    U drugoj trudnoci mi je bio pozitivan vec 10. dan od odnosa i pocelo mi biti slabo par dana od toga.. ali dobro, ovo nismo sad planirali, nego se ja osjecam trudno


    Svakako nam javi sutra kako je proslo😁

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.