Kad ste radile test na trudnocu?Na dan izostanka ili kad ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar maŠa

    maŠa

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,
    Danas je dan neocekivane menstruacije, napravila sam test i pokazala se slaba crtica, jucer sam imala pritisak i blage bolove kao pred menzis, grudi su me bolile nakon ovulacije ali sad vise ne.  Jel bi crtica trebala biti jaca ili je ovo dovoljno s obzirom na dan?

    https://ibb.co/PYRDxcQ [ibb.co] 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2869

    Prijavi adminu

    maŠa

    Pozdrav svima,
    Danas je dan neocekivane menstruacije, napravila sam test i pokazala se slaba crtica, jucer sam imala pritisak i blage bolove kao pred menzis, grudi su me bolile nakon ovulacije ali sad vise ne. Jel bi crtica trebala biti jaca ili je ovo dovoljno s obzirom na dan?

    https://ibb.co/PYRDxcQ [ibb.co]


    Jel to first sign test😁😁😁mi ga zovemo last sign …jer jako slabo pokazuje crticu pokusaj kupit clear blue ili u mulleru onaj njihov i bit ce ti jaca meni je na first signu jedva bila kao tvoja a beta preko 200😁😁

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar maŠa

    maŠa

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    A joj ovu su neki s aliexpressa, nez ni kako se zovu 😅, danas/sutra cu svakako kupiti drugi pa napraviti opet 😊

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2869

    Prijavi adminu

    maŠa

    A joj ovu su neki s aliexpressa, nez ni kako se zovu 😅, danas/sutra cu svakako kupiti drugi pa napraviti opet 😊


    Kupi obican clear blue i bit ce ko kuca javi svakako

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar maŠa

    maŠa

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Hocuu, javim 😁

    [tickerfactory.com]

  • Avatar maŠa

    maŠa

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/PgnqtQ1 [ibb.co]

    Evo gaa 😍

    [tickerfactory.com]

  • Avatar maŠa

    maŠa

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Jel normalno da me danas vecinu dana zateze u trbuhu i osjecam zarenje nisko u trbuhu, nisu grcevi vec bas neko zarenje i toplina?

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2869

    Prijavi adminu

    maŠa

    Jel normalno da me danas vecinu dana zateze u trbuhu i osjecam zarenje nisko u trbuhu, nisu grcevi vec bas neko zarenje i toplina?


    Ma ko kuca sam ti rekla…da normalno je sad se samo javi svom gibekologu i sretno dodi na ljetne bebice 

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar maŠa

    maŠa

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Hvalaa ❤️ Danas sam se narucila, u petak pregled, nadam se dobrim vijestima 

    [tickerfactory.com]

  • domlue

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdraaaav. :) 

    Nova sam na forumu, a moje pitanje jeste: da li je rano raditi test nakon samo 2 dana kašnjenja menstruacije? Naime, imam kćerkicu od 5 godina i već nekih 6 mjeseci radimo na drugoj bebi :) kako i rekoh, kasni mi 2 dana, imam neke blage bolove u stomaku kao pred mengu i tako već nekih 5,6 dana, bolne grudi nemam kao inače, nemam akne kao inače tokom PMS-a, nemam bol u donjem dijelu leđa i slično, i jednostavno ne dobivam menstruaciju, a ciklusi su mi na 28 dana, skoro uvijek tačni, jedanput je možda kasnilo mimo trudnoće sa mojom malom.
    Radila sam clear blue obični onaj test 2x, nema plusića, ali se preko noći ujutro na njemu pojavio kao traaaag od one linije koja “formira plusić” na testu, ako me shvatate, ne znam kako da objasnim. Da li bi to moglo značiti neku raaaanu trudnoću? To me jako zanima sad.. :/
    Koliko još da čekam da napravim test koji će mi dati više “informacija”? Jaaaako želim bebu, baš radimo na tome mjesecima već tokom plodnih dana i ja sad doslovno imam osjećaj da sam trudna, ili je to želja koju sam zamijenila s tim osjećajem.. Hvala vam unaprijed na odgovoru i pomoći.. :))

    domlue

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.