Kako smo uspjeli (metode, tehnike, simptomi...)🤰🤱👪

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zoeeuzoee

    zoeeuzoee

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    SAYURI

    Evo za dragu Kamilicu kojoj gori pod petama da ostane trudna, jedan provjeren recept od jedne forumasice…dokazano uspjesan…da ne bude da sam zlocesta😜😜😜

    “ M je u dobitnom ciklusu nosio 2 dana stare carape, obavezno bijele jer se bolje vide u mraku i sperma lakse vidi put do jaja. Kitu ne prati barem 48 sati prije odnosa da se sve dobro nasafta, zena se nesmije obriti jer dlacice pospkesuju zacecu. Pozeljno je da pada kisa jer je dokazano da utjece na zensku vlaznost… prije odnosa pojesti svako po 2 glavice luka, jer stara narodna kaze: od luka se bolje fuka… ”…

    Cemu to?

    👱‍♀️24 👱‍♂️23
    4 mj(2021) spontani (6 tjedni)

    Pokusavamo opet od 9 mj
    11 mj ➕🙏🙏
    1 mj 2022 spontani (8 tjedni)

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    zoeeuzoee

    SAYURI

    Evo za dragu Kamilicu kojoj gori pod petama da ostane trudna, jedan provjeren recept od jedne forumasice…dokazano uspjesan…da ne bude da sam zlocesta😜😜😜

    “ M je u dobitnom ciklusu nosio 2 dana stare carape, obavezno bijele jer se bolje vide u mraku i sperma lakse vidi put do jaja. Kitu ne prati barem 48 sati prije odnosa da se sve dobro nasafta, zena se nesmije obriti jer dlacice pospkesuju zacecu. Pozeljno je da pada kisa jer je dokazano da utjece na zensku vlaznost… prije odnosa pojesti svako po 2 glavice luka, jer stara narodna kaze: od luka se bolje fuka… ”…
    Cemu to?


    Kojo? Aaaa to…pa trazila je recept…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    SAYURI

    Evo za dragu Kamilicu kojoj gori pod petama da ostane trudna, jedan provjeren recept od jedne forumasice…dokazano uspjesan…da ne bude da sam zlocesta😜😜😜

    “ M je u dobitnom ciklusu nosio 2 dana stare carape, obavezno bijele jer se bolje vide u mraku i sperma lakse vidi put do jaja. Kitu ne prati barem 48 sati prije odnosa da se sve dobro nasafta, zena se nesmije obriti jer dlacice pospkesuju zacecu. Pozeljno je da pada kisa jer je dokazano da utjece na zensku vlaznost… prije odnosa pojesti svako po 2 glavice luka, jer stara narodna kaze: od luka se bolje fuka… ”…


    Potpisujem! 
    Ja bih jos dodala da na kraju obreda obavezno da muz kruzi oko tebe, zapali se komadic stabla (stablo je simbol plodnosti) i pjeva ‘Kum ba yah’  naravno nikako da bude tada Retrogradni Merkur! 

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Tommyfame

    SAYURI

    Evo za dragu Kamilicu kojoj gori pod petama da ostane trudna, jedan provjeren recept od jedne forumasice…dokazano uspjesan…da ne bude da sam zlocesta😜😜😜

    “ M je u dobitnom ciklusu nosio 2 dana stare carape, obavezno bijele jer se bolje vide u mraku i sperma lakse vidi put do jaja. Kitu ne prati barem 48 sati prije odnosa da se sve dobro nasafta, zena se nesmije obriti jer dlacice pospkesuju zacecu. Pozeljno je da pada kisa jer je dokazano da utjece na zensku vlaznost… prije odnosa pojesti svako po 2 glavice luka, jer stara narodna kaze: od luka se bolje fuka… ”…

    Potpisujem!
    Ja bih jos dodala da na kraju obreda obavezno da muz kruzi oko tebe, zapali se komadic stabla (stablo je simbol plodnosti) i pjeva ‘Kum ba yah’ naravno nikako da bude tada Retrogradni Merkur!


    Iiiii ☝🏻☝🏻  tokom cina svakako za lijevo uho zataknuti pero orla 

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Lucky 🙏🏼👶🏼

    Tommyfame

    SAYURI

    Evo za dragu Kamilicu kojoj gori pod petama da ostane trudna, jedan provjeren recept od jedne forumasice…dokazano uspjesan…da ne bude da sam zlocesta😜😜😜

    “ M je u dobitnom ciklusu nosio 2 dana stare carape, obavezno bijele jer se bolje vide u mraku i sperma lakse vidi put do jaja. Kitu ne prati barem 48 sati prije odnosa da se sve dobro nasafta, zena se nesmije obriti jer dlacice pospkesuju zacecu. Pozeljno je da pada kisa jer je dokazano da utjece na zensku vlaznost… prije odnosa pojesti svako po 2 glavice luka, jer stara narodna kaze: od luka se bolje fuka… ”…

    Potpisujem!
    Ja bih jos dodala da na kraju obreda obavezno da muz kruzi oko tebe, zapali se komadic stabla (stablo je simbol plodnosti) i pjeva ‘Kum ba yah’ naravno nikako da bude tada Retrogradni Merkur!

    Iiiii ☝🏻☝🏻 tokom cina svakako za lijevo uho zataknuti pero orla


    Bitan korak svakako je umociti vrh kite u jogurt Jogobelu od malina, a poslije odnosa , zena da obuce pelenu Pampers velicina 1, i obavezno da slusa White snake grupu naredna dva dana..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar ☯️

    ☯️

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    Zene 😂😂😂😂 obavezno za bolji mood i atmosferu pustiti sljedecu laganicu da sve bude kao podmazano, pa bebe ce frcat samo tak! Klik na link: https://m.youtube.com/watch?v=o8CARIoLqK8 [m.youtube.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Chimera

    Zene 😂😂😂😂 obavezno za bolji mood i atmosferu pustiti sljedecu laganicu da sve bude kao podmazano, pa bebe ce frcat samo tak! Klik na link:https://m.youtube.com/watch?v=o8CARIoLqK8 [m.youtube.com]


    Aaaahahhahaha😂😂

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Otvorila sam ovu temu iz najbolje namjere da savjeti i iskustva drugih pomognu nama koje smo u pokusavanju.🙂 Ista tema je na drugim forumima bila normalno prihvaćena. Zene su pisale svoja iskustva, i pomogle drugima. Zato i na temama “zelim dijete”zene u potpisu pisu sto koriste da bi ostale trudne.  Daju podršku i savjete drugima.  Ja za vrkutu npr. ne bi nikad cula da zene ne pisu da je njima pomogla. Vi se sprdate, a same se mučite ili ste se mučile ostati trudne. Stvarno ne razumijem potrebu za tim izrugivanjem. Izbrisala bi temu da mi ovaj forum to dozvoljava. A vi se nastavite sprdati ako vam je gust. 🤷🏼‍♀️ 

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • Avatar Jana25

    Jana25

    Broj poruka: 1253

    Prijavi adminu

    Kamilica 🌞

    Otvorila sam ovu temu iz najbolje namjere da savjeti i iskustva drugih pomognu nama koje smo u pokusavanju.🙂 Ista tema je na drugim forumima bila normalno prihvaćena. Zene su pisale svoja iskustva, i pomogle drugima. Zato i na temama “zelim dijete”zene u potpisu pisu sto koriste da bi ostale trudne. Daju podršku i savjete drugima. Ja za vrkutu npr. ne bi nikad cula da zene ne pisu da je njima pomogla. Vi se sprdate, a same se mučite ili ste se mučile ostati trudne. Stvarno ne razumijem potrebu za tim izrugivanjem. Izbrisala bi temu da mi ovaj forum to dozvoljava. A vi se nastavite sprdati ako vam je gust. 🤷🏼‍♀️


    Zelim ti svu srecu u pokusavanju! Da brzo ugledate vas plusic 🥰
    Ja sam stvarno brzo ostala trudna, tako da nisam bas mjerodavna. Probaj u grupu LH trakice (trakice koje se kupe i pratis kad ce ovulacija), imas i grupu tko planira i radi na bebi 😄 meni su cure tamo bile super.
    Jos ti mogu savjetovat da mjeris bazalnu temperaturu i mozes upisivat u FF aplikaciju.
    Tempica se mjeri svaki dan u isto vrijeme, bez da ustajes iz kreveta. Ja sam recimo mjerila svaki dan u 6h i onda upisivala. Kad je temp. na grafu najniza, dogodila se ovulacija 😀
    Odnosi savki drugi dan, tu i tamo podigla noge na zid s jastukom ispod guze i eto, moj bebač uskoro stiže. Želim i tebi isto😍

    Mama🙋🏼‍♀️27
    Tata🙋‍♂️31
    K🧒 💙 09/21
    Baby boy👶 💙 28.11.2023. ⏳️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Jana25 Zelim ti svu srecu u pokusavanju! Da brzo ugledate vas plusic 🥰

    Ja sam stvarno brzo ostala trudna, tako da nisam bas mjerodavna. Probaj u grupu LH trakice (trakice koje se kupe i pratis kad ce ovulacija), imas i grupu tko planira i radi na bebi 😄 meni su cure tamo bile super.
    Jos ti mogu savjetovat da mjeris bazalnu temperaturu i mozes upisivat u FF aplikaciju.
    Tempica se mjeri svaki dan u isto vrijeme, bez da ustajes iz kreveta. Ja sam recimo mjerila svaki dan u 6h i onda upisivala. Kad je temp. na grafu najniza, dogodila se ovulacija 😀
    Odnosi savki drugi dan, tu i tamo podigla noge na zid s jastukom ispod guze i eto, moj bebač uskoro stiže. Želim i tebi isto😍

    Hvala ti ☺️ prisutna sam ja na tim temama zadnja tri mjeseca otkad pokusavamo, i cure su stvarno super. Kad neka ostane trudna, podijeli s nama iskustvo dobitnog ciklusa. Ali ima puno zena koje ne budu na tim temama, nego odmah budu na temama za trudnice, pa sam zbog njih otvorila temu. Da cujemo i njihova iskustva. 🙂
    Tebi hvala na podjeli svog iskustva i lijepim željama.🤗 Sretno s porodom, nek' bude sve dobro, zdravo i veselo!💗🤱🤗

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.