Kako smo uspjeli (metode, tehnike, simptomi...)🤰🤱👪

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    toxiclystronger

    @Kamilica - hvala što si to tako lijepo pojasnila. Nikako mi nije bila namjera da kažem da je genetika odgovorna za sve. Aposlutno ne. Također nisam rekla da je to tako kod svakoga, nego sam samo rekla da ja sebi tako objašnjavam kako sam ostala trudna tako iz prve. Ne mislim nikako da je to jedini faktor, ali vjerojatno ima nekog utjecaja. Također, sigurno igra ulogu i partnerova zdravstvena situacija. Mogla bi biti moja genetika izvrsna i ne bi ništa vrijedilo da recimo moj muž ima neke probleme.
    Zaboravila sam napomenuti da sam jela izrazito zdravo 2 mjeseca prije nego što smo pokušali. Kako sam imala koronu i upalu pluća, morala sam piti antibiotike i onda sam dobila ozbiljniji slučaj kandide. Tako da sam išla na anti-kandida dijetu. Nisam jela ništa osim: povrća (osim krumpira), heljde, smeđe riže, ribe, ajvara bez šećera, kefira, limuna, badema te zobene kaše s cimetom, kosom i lanenim sjemenkama. I to je zbilja sve što sam jela. Izbacila sam sve prerađeno, brašno, mliječno (osim kefira) i apsolutno sve šećere (čak i prirodne tipa med i ostalo voće). Eto, ne znam, možda je i to imalo nekakvog efekta, teško je to reći. Imalo je efekta na kandidu, to sigurno


    Curke, Sto se genetike tice, od vase drage majke mozete naslijediti samo ovarijsku rezervu, ali plodnost kao plodnost ne. Mozete naslijediti neke dijagnoze kao npr. Hashimoto, problematican rad stitnjace , miome, raznorazne oblike materice, dijabetes i jos neke stvari koje u drugom slucaju otezavaju zacece , niste naslijediti neplodnost nego bolest koja vam otezava. Ako.nije imala majka ili otac, nemate ni vi, pa ste bez problema zatrudnile, ali opet niste naslijedile plodnost…plodnost je determinirana podjednako oba partnera 50-50%…..nacin zivota naravno na sve utjece, na bolje ili gore…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar Missy88

    Missy88

    Broj poruka: 679

    Prijavi adminu

    Osobno mislim da je tesko pricati o nekim receptima kad smo svi razliciti i po godinama i genetici, nacinu zivota itd. A onda osim o nama, sve ovisi i o partneru. Ja sam bila na pragu 33. rockasa kad smo odlucili krenuti pa sam mislila tko zna koliko ce nam trebati, posebno s obzirom na iskustva drugih koje znam. A eto, uspjelo je iz drugog pokusaja. S tim da sam prvi mjesec uzivala u pokusajima, seksu kao i inace, bila pozitivna, imala sve moguce simptome da se nesto kuha i na kraju razocaranje jer je testic bio negativan. Drugi mjesec sam citala da sok od cikle i ananas dobro djeluju na endometrij pa probala s tim u vrijeme ovulacije 😅 a odnose taj tjedan smo doslovno odradili jer smo morali bas tad, a bio neki grozno naporan tjedan i nije nam se ni dalo, niti smo bili raspolozeni. Nikakvih simptoma nije bilo, isla napraviti test 2 dana prije menge cisto jer je bio Badnjak. I eto plusic. Pa toliko i o tome da ne treba razmisljati nego se samo prepustiti uzivanju u seksu 😅 I ne mislim da su cikla i ananas pomogli, ali sad bih ja mogla uvjeravati zene da to djeluje jer se meni tako poklopilo 😁
    Sretno svima koji pokusavaju, samo polako, nema tu pravila, ako ne ide nikako, napravite i vi i partner potrebne testove da vidite na cemu ste. Ako je ok, poklopit ce se sve kad tad ❣🍀👶

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivona1505

    Ivona1505

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    Kamilice hvala ti na lijepim zeljama. A muz i ja se znamo od moje 12-e godine, samo sam onda bas bila premlada za njega, ali stvarno se poznamo dugo vremena, jos sam ja htjela i prije da pocnemo na bebici, koliko znam cura sto su imlade od mene postale mame i to planirano, a i njegova mama je bila 23 godine kad je njega rodila, taman smo oboje osjecali da smo spremni za bebicu i evo ispunjava nam se zelja, taman kad malisan poraste malo mozemo poceti na drugoj bebici raditi. 😁
    A skupa zivimo malo duze od 3 godine, tako da smo bili obitelj puno prije samih svatova. 😊

    🙋🏻‍♀️1998. 🧔🏻1992.
    👩‍❤️‍💋‍👨23.01.2016. 💍27.02.2020. 💒15.05.2021
    25.02.➕🤰🏻
    👶🏻 Termin 22.10. Matej 😊💙
    Termin carskog 18.10.2021. 😊
    Matej: 50 cm, 3620 grama 🥰
    09.01. ➕
    Termin: 10.09.2024. 🤰🏻

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Toxicly sigurno i da prehrana utječe. Ne moze odmoci izbaciti sve ono sto nam steti organizmu. Zdrava prehrana utječe i na nasu energiju, psihu… Sve je povezano. ☺️
    Missy drago mi je sto vam je uspjelo iz drugog pokušaja, iako si imala skoro 33. To je bas ohrabrujuće. ☺️ Naravno da smo sve različite, nekome ce uspjeti iz prve, nekome iz 21-e, ali bitno da uspije. Mislim da je ključno ne biti opterećen i pod presingom. Eto ja sam sigurna da nisam spremna, i da mi je svejedno, da bi se desilo odmah. 😄
    Ivona nemas se ti kome opravdavati. ☺️ Lijepo je da tako mladi vec zrelo razmisljate, i znate sto zelite. Meni je sa 25 godina, pa i sa 30, imati dijete bilo SF 😄, ali opet, svi smo različiti. ☺️ 

    Svim curama hvala na podjeli iskustva, i svu srecu sa trudnocom i bebicama! 😇💗🤗

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.