Kako smo uspjeli (metode, tehnike, simptomi...)🤰🤱👪

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Drage trudnice i mame, sadašnje i buduće…🤗
    Nisam nasla na ovakvu temu tu na forumu, ako postoji, ispricavam se. ☺️
    Mislim da bi bilo lijepo imati na jednom mjestu “recepte” i savjete kako ostati u drugom stanju. ☺️ Da opisite svoje metode tog dobitnog ciklusa. Ako ga se jos sjecate. 🙈 Sto ste sve radile, pile, jele, i vas partner takodjer, kojih dana ciklusa ste imale odnose, koliko puta, sto mislite zašto vam je bas taj ciklus bio dobitan, koje simptome ste imale, kako ste se psihički osjecale/pripremale taj ciklus itd….da date vjetar u leđa i pomognete savjetima svima nama koje cekamo da nam se desi sto i vama, i da imate svoju priču na jednom mjestu….🤰💗🤗

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • Avatar zoeeuzoee

    zoeeuzoee

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu


    Bokic ,evo mwni je 7 dana do M pa me zanima dali je to upala ili neki simtom??
    Zanima me nesto,vec par dana imam zuti suncani iscjedak bez mirisa,nis me ne pece ni svrbi i lagano probadanje u desnom jajniku otlad se pojavio taj iscjedak,se koj susrela s tim??

    👱‍♀️24 👱‍♂️23
    4 mj(2021) spontani (6 tjedni)

    Pokusavamo opet od 9 mj
    11 mj ➕🙏🙏
    1 mj 2022 spontani (8 tjedni)

  • Avatar Bela_le

    Bela_le

    Broj poruka: 1020

    Prijavi adminu

    zoeeuzoee

    Bokic ,evo mwni je 7 dana do M pa me zanima dali je to upala ili neki simtom??
    Zanima me nesto,vec par dana imam zuti suncani iscjedak bez mirisa,nis me ne pece ni svrbi i lagano probadanje u desnom jajniku otlad se pojavio taj iscjedak,se koj susrela s tim??


    Hej, ja sam ga imala prvih nekoliko tjedana, a pojavio se vec par dana nakon ovulacije.. drzim ti fige 🤞

    👩 23
    👱‍♂️ 25
    👧 3
    👶 13.12.
    [lilypie.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    🤦‍♀️🤦‍♀️

    Napisite jos u kojoj fazi je mjesec bio i vanjski atmosferski pritisak, i jel gospodin svjeze oprao kitu ili niie prije odnosa…

    Samo vi sebi nabacujte jos opterecenja i sitnica o kojima razmisljate , djaba vam svi suplementi, ovakve gluposti vam najvise odmazu..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    SAYURI

    🤦‍♀️🤦‍♀️

    Napisite jos u kojoj fazi je mjesec bio i vanjski atmosferski pritisak, i jel gospodin svjeze oprao kitu ili niie prije odnosa…

    Samo vi sebi nabacujte jos opterecenja i sitnica o kojima razmisljate , djaba vam svi suplementi, ovakve gluposti vam najvise odmazu..


    Vidim i na drugim temama ostavljas zloceste i otrovne komentare. Cudi me da si tako negativna uspjela ostati trudna? I to dvaput. Koji je tvoj recept? 🤷🏼‍♀️
    Ubuduće ako nemas nesto lijepo napisati, nemoj napisati nista. 🤗

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Kamilica 🌞

    SAYURI

    🤦‍♀️🤦‍♀️

    Napisite jos u kojoj fazi je mjesec bio i vanjski atmosferski pritisak, i jel gospodin svjeze oprao kitu ili niie prije odnosa…

    Samo vi sebi nabacujte jos opterecenja i sitnica o kojima razmisljate , djaba vam svi suplementi, ovakve gluposti vam najvise odmazu..

    Vidim i na drugim temama ostavljas zloceste i otrovne komentare. Cudi me da si tako negativna uspjela ostati trudna? I to dvaput. Koji je tvoj recept? 🤷🏼‍♀️
    Ubuduće ako nemas nesto lijepo napisati, nemoj napisati nista. 🤗


    Nisam negativna nego konkretna a ne ulizujem svakoj forumasici,  ocajnicki zeljna paznje i drustva kao ti…tebi je bas dosadno u zivotu..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    SAYURI

    Kamilica 🌞

    SAYURI

    🤦‍♀️🤦‍♀️

    Napisite jos u kojoj fazi je mjesec bio i vanjski atmosferski pritisak, i jel gospodin svjeze oprao kitu ili niie prije odnosa…

    Samo vi sebi nabacujte jos opterecenja i sitnica o kojima razmisljate , djaba vam svi suplementi, ovakve gluposti vam najvise odmazu..

    Vidim i na drugim temama ostavljas zloceste i otrovne komentare. Cudi me da si tako negativna uspjela ostati trudna? I to dvaput. Koji je tvoj recept? 🤷🏼‍♀️
    Ubuduće ako nemas nesto lijepo napisati, nemoj napisati nista. 🤗

    Nisam negativna nego konkretna a ne ulizujem svakoj forumasici, ocajnicki zeljna paznje i drustva kao ti…tebi je bas dosadno u zivotu..


    😂 Omg, no comment. Sretno ti u zivotu, pogotovo onima koji moraju s tobom zivjeti. 🤗

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Kamilica 🌞

    SAYURI

    Kamilica 🌞

    SAYURI

    🤦‍♀️🤦‍♀️

    Napisite jos u kojoj fazi je mjesec bio i vanjski atmosferski pritisak, i jel gospodin svjeze oprao kitu ili niie prije odnosa…

    Samo vi sebi nabacujte jos opterecenja i sitnica o kojima razmisljate , djaba vam svi suplementi, ovakve gluposti vam najvise odmazu..

    Vidim i na drugim temama ostavljas zloceste i otrovne komentare. Cudi me da si tako negativna uspjela ostati trudna? I to dvaput. Koji je tvoj recept? 🤷🏼‍♀️
    Ubuduće ako nemas nesto lijepo napisati, nemoj napisati nista. 🤗

    Nisam negativna nego konkretna a ne ulizujem svakoj forumasici, ocajnicki zeljna paznje i drustva kao ti…tebi je bas dosadno u zivotu..

    😂 Omg, no comment. Sretno ti u zivotu, pogotovo onima koji moraju s tobom zivjeti. 🤗


    Ili sa onim silnim zenama koje si otjerala sa foruma..😂😂😂

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar zoeeuzoee

    zoeeuzoee

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Stay be positive😊😊😊 samo ljubav i pozitiva 

    👱‍♀️24 👱‍♂️23
    4 mj(2021) spontani (6 tjedni)

    Pokusavamo opet od 9 mj
    11 mj ➕🙏🙏
    1 mj 2022 spontani (8 tjedni)

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Evo za dragu Kamilicu kojoj gori pod petama da ostane trudna, jedan provjeren recept od jedne forumasice…dokazano uspjesan…da ne bude da sam zlocesta😜😜😜

    “ M je u dobitnom ciklusu nosio 2 dana stare carape, obavezno bijele jer se bolje vide u mraku i sperma lakse vidi put do jaja. Kitu ne prati barem 48 sati prije odnosa da se sve dobro nasafta, zena se nesmije obriti jer dlacice pospkesuju zacecu. Pozeljno je da pada kisa jer je dokazano da utjece na zensku vlaznost… prije odnosa pojesti svako po 2 glavice luka, jer stara narodna kaze: od luka se bolje fuka… ”…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.