Koliko je pouzdan test na trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sana12

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Bulbi91

    sana12

    Pozdrav svima…
    Dali je ovo pozitivan test, mengu trebam dobiti za 2 dana, test rađen sa popodnevnim urinom…Druga crtica se pojavila u roku minute, ali nisam sigurna dali je to to.. Hvala

    Definitivno se nadzire 2 crtica.Najbolje je da pricekas da ti menga kasni i da napravis test sa prvim jutarnjim urinom ili jos bolje izvadis betu.Sretno!😊


    Hvala :) , pričekat ću još koji dan i ponoviti, evaporacijska nije sigurno, jer se odmah nakon upijanja počela pojavljivati i roza je boje, debljine kao kontrolna.  Ali dok ne bude debela i jačine kao kontrolna ne vjerujem svojim očima :)

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    definitivno pozitivan test  😊

    [lilypie.com]

  • sana12

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    barbiemama

    definitivno pozitivan test 😊


    Sada sam i ja sigurna, jutros sam ponovila test , druga crtica još tamnija i vidi se iz aviona ..nitko sretniji od mene, godinama čekam tu drugu crticu…Kada je najbolje da se  naručim kod ginekologa?. Po zadnjoj menstruaciji ispada da sam trudna 4 tj + 3 dana..

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    sana12

    barbiemama

    definitivno pozitivan test 😊

    Sada sam i ja sigurna, jutros sam ponovila test , druga crtica još tamnija i vidi se iz aviona ..nitko sretniji od mene, godinama čekam tu drugu crticu…Kada je najbolje da se naručim kod ginekologa?. Po zadnjoj menstruaciji ispada da sam trudna 4 tj + 3 dana..


    Tako je i meni bila svjetlija crta ali je bila..
    Prvi pregled je najbolje dogovorit sa 7tt, tad bi vec i srceko trebalo kucati. Kad nazoves ginekologa kazes kad je bila zadnja m i da ti je test pozitivan pa ce ti reci kad da dodes. 
    Cestitam! Zelim ti skolsku trudnocu!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • sana12

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    dea32

    sana12

    barbiemama

    definitivno pozitivan test 😊

    Sada sam i ja sigurna, jutros sam ponovila test , druga crtica još tamnija i vidi se iz aviona ..nitko sretniji od mene, godinama čekam tu drugu crticu…Kada je najbolje da se naručim kod ginekologa?. Po zadnjoj menstruaciji ispada da sam trudna 4 tj + 3 dana..

    Tako je i meni bila svjetlija crta ali je bila..
    Prvi pregled je najbolje dogovorit sa 7tt, tad bi vec i srceko trebalo kucati. Kad nazoves ginekologa kazes kad je bila zadnja m i da ti je test pozitivan pa ce ti reci kad da dodes.
    Cestitam! Zelim ti skolsku trudnocu!


    Hvala..

  • Avatar Bonbon🍬

    Bonbon🍬

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Bok curke,
    Ja sam u velikoj dilemi… 
    6 ili 7 juna sam imala ovulaciju, prije toga sam uzimala neke injekcije za provokaciju ovulacije jel imam sindrom policisticnih jajnika i nikad ne znam ni kad cu dobit m, ni kad ovuliram i dal uopce dodje do ovulacije.. 6tog sam uzela zadnju injekciju i 3 dana za redom znaci 6, 7 i 8 juna sa muzem smo imali odnosa 😏😏😏 i ja kako nisam mogla cekat termin do 22 juna za ustanovit jel je doslo do zacece ili ne, jucer sam napravila test poslije podne i na testu su se pokazale dvije crtice jedna u jako tamnoj boji a druga malo bledja al se dobro vidjela… e sad jesam trudna il nisam? 
    Inace stalno mi se spava, vrti mi se u glavi, grudi nemogu ni taknut radje ne bi ni maicu obukla, stalno idem mokrit, al to moze bit jel pijem dosta voda u toku dana, imam blage bolove u donjem dijelu stomaka… e sad??? 

    Veliku pusu saljem 😗😗😗

  • Avatar Bonbon🍬

    Bonbon🍬

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu
    Evo mog testica... sta vi mislite?
    Evo mog testica... sta vi mislite?

    evo mog testica… sta vi mislite?

  • Majchi511

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    Ovo je pozitivan test, ali ovisi ti koje si injekcije uzimala za stimulaciju ovulacije, neke od njih sadrže beta hcg, sličan slučaj sam imala i ja kada sam isla na potpomognutu oplodnji, hormoni koje sam uzimala su sadržavali betu i rano mi je bio pozitivan test,no nakon što je djelovanje tih hormona izašlo iz organizma (Meni otprilike 10 dana poslje zadnjeg uzimanja) test je bio negativan, tako da nažalost nije nam uspjela. Najbolje ti je pričekati da menstruacija zakasni i onda napraviti betu iz krvi ona je najsigurniji pokazatelj,isto tako savjetuj se sa ginekologom kada da ju napraviš.. 

  • Avatar Bonbon🍬

    Bonbon🍬

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Majchi511

    Ovo je pozitivan test, ali ovisi ti koje si injekcije uzimala za stimulaciju ovulacije, neke od njih sadrže beta hcg, sličan slučaj sam imala i ja kada sam isla na potpomognutu oplodnji, hormoni koje sam uzimala su sadržavali betu i rano mi je bio pozitivan test,no nakon što je djelovanje tih hormona izašlo iz organizma (Meni otprilike 10 dana poslje zadnjeg uzimanja) test je bio negativan, tako da nažalost nije nam uspjela. Najbolje ti je pričekati da menstruacija zakasni i onda napraviti betu iz krvi ona je najsigurniji pokazatelj,isto tako savjetuj se sa ginekologom kada da ju napraviš..

    Injekcije su Gonal f pen 150u i poslije jedna doza Choriomon… zvala sam i ginekologa sad potvrdio mi je isto sto i ti.. nadam se da je stvarno pozitivan, jel vec poduze vrijeme cekam tog magicnog plusica ❤ idem vadit betu 22 juna.. 
    Pusicaa 😗😗

  • Avatar Bonbon🍬

    Bonbon🍬

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Bonbon🍬

    Majchi511

    Ovo je pozitivan test, ali ovisi ti koje si injekcije uzimala za stimulaciju ovulacije, neke od njih sadrže beta hcg, sličan slučaj sam imala i ja kada sam isla na potpomognutu oplodnji, hormoni koje sam uzimala su sadržavali betu i rano mi je bio pozitivan test,no nakon što je djelovanje tih hormona izašlo iz organizma (Meni otprilike 10 dana poslje zadnjeg uzimanja) test je bio negativan, tako da nažalost nije nam uspjela. Najbolje ti je pričekati da menstruacija zakasni i onda napraviti betu iz krvi ona je najsigurniji pokazatelj,isto tako savjetuj se sa ginekologom kada da ju napraviš..
    Injekcije su Gonal f pen 150u i poslije jedna doza Choriomon… zvala sam i ginekologa sad potvrdio mi je isto sto i ti.. nadam se da je stvarno pozitivan, jel vec poduze vrijeme cekam tog magicnog plusica ❤ idem vadit betu 22 juna..
    Pusicaa 😗😗

    Majchi511 hvala ti puno na odgovoru… jesi na kraju uspijela ili jos si u iscekivanje plusica? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.