Koliko je pouzdan test na trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Audrey25

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu
    Bok cure, prošlo je 4 tjedna od odnosa. Dobila sam menstruacije točno na dan koja je trajala 6 - 7 dana i bila je obilna kao i inače s komadićima odnosno ljuštenja maternice tokom menstruacije. Nakon što mi je menstruacija završila dobila sam bolove u križima koji su trajali 2 3 dana, umor i pospanost itd. Danas sam odlučila za svaki slučaj, unatoč menstruaciji koja je naslijedila 2 tjedna nakon odnosa, napraviti test. Kupila sam u Mullera od Duchessea test te me zanima koliko je pouzdan nakon 4 tjedna od odnosa. Hvala djevojke unaprijed
    Po testu nisam što i vidim no htjela bi čuti vasa iskustva da ste imale menstruaciju i bile trudne itd. 
    Slika testa :
  • Audrey25

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Inače dečko i ja oboje mladi (25 godina) tako da je sve moguće 😁

  • Audrey25

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Drugih simptoma nemam osim što su mi grudi mrvicu tvrđe i ovulacija nije bila toliko obilna kao inače. Sad sam 13 dana do iduce menstruacije 😉

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Ako si imala menstruaciju koja je trajala 6-7 dana, rekla bih da nisi trudna. Ako sumnjaš, uvijek možeš napraviti još jedan test, dosad bi ti trebao pokazati plus kao kuću. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Eyia

    Eyia

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    Ma testovi su uglavnom ispravni, ima slučajeva da se pokaže krivo..(ali to je onda uglavnom ako se ide raditi prerano). 🙂

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Imala si menstruaciju i test je negativan,tako da gotovo sigurno nisi trudna.

    [lilypie.com]

  • Audrey25

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ma znam, ja isto sumnjam. Radila sam ga 4 tjedna nakon i isto mislim da je pozitivan da bi plusić bio ogroman :) ili bi bar druga crta bila malo vidljiva no ja barem ne vidim ništa 

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    nisi trudna. ne trebaš ni raditi drugi test. 

    [lilypie.com]

  • sana12

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu
    Pozdrav svima...
    Pozdrav svima...

     
    Pozdrav svima…
    Dali je ovo pozitivan test, mengu trebam dobiti za 2 dana, test rađen sa popodnevnim urinom…Druga crtica se pojavila u roku minute, ali nisam sigurna dali je to to.. Hvala

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    sana12

    Pozdrav svima…
    Dali je ovo pozitivan test, mengu trebam dobiti za 2 dana, test rađen sa popodnevnim urinom…Druga crtica se pojavila u roku minute, ali nisam sigurna dali je to to.. Hvala


    Definitivno se nadzire 2 crtica.Najbolje je da pricekas da ti menga kasni i da napravis test sa prvim jutarnjim urinom ili jos bolje izvadis betu.Sretno!😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.