Koliko je pouzdan test na trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Majchi511

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    Želim ti svu sreću. Mi smo u 11 mj imali prvi ivf, i dok smo čekali da idemo na drugi u 2 mj nije stigla menga vec plus ma testu prirodnim putem i sada smo 21tt 😁

  • Avatar Bonbon🍬

    Bonbon🍬

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Majchi511

    Želim ti svu sreću. Mi smo u 11 mj imali prvi ivf, i dok smo čekali da idemo na drugi u 2 mj nije stigla menga vec plus ma testu prirodnim putem i sada smo 21tt 😁


    Oh predivno… zelim i ja tebi svu srecu ovoga svijeta 🙏 i hvala ti puno na odgovoru 😙

  • Jassi

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    AllieH

    Ako si imala menstruaciju koja je trajala 6-7 dana, rekla bih da nisi trudna. Ako sumnjaš, uvijek možeš napraviti još jedan test, dosad bi ti trebao pokazati plus kao kuću.


    moze meni pomoc…ja imam menge zadnja 2 mjeseca redovito, i cini mi se da je sve ok.nemam simptome, nisam radila test jer imam m redovito…ali bojim se jer sam citala da neke zene imaju redovito cikluse, nemaju simptome i onda skuze da su trudne, vec u 4.mjesecu…jel to moguce? i kad bi ja trebala napraviti test da budem sigurna, dan prije ocekivane m?

  • Deleted user

    Broj poruka: 309

    Prijavi adminu

    Kao prvo..koliko ti imaš godina? Postavljaš ista pitanja na više stranica..
    Onaj tko ima odnose najprije bi se trebao educirati..znaš li da postoji zaštita, a najčešće je to kondom? 

  • Jassi

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    .Tinci0.

    Kao prvo..koliko ti imaš godina? Postavljaš ista pitanja na više stranica..
    Onaj tko ima odnose najprije bi se trebao educirati..znaš li da postoji zaštita, a najčešće je to ko

    .Tinci0.

    Kao prvo..koliko ti imaš godina? Postavljaš ista pitanja na više stranica..
    Onaj tko ima odnose najprije bi se trebao educirati..znaš li da postoji zaštita, a najčešće je to kondom?

    mlada sam :/ ali citam ovdje da su neke zene imale normalno cikluse i onda skuzile da su trudne…zato sam iznenadena..mislim da to nije moguce…

  • Deleted user

    Broj poruka: 309

    Prijavi adminu

    Posveti se bitnijim stvarima u životu..
    Ne umišljaj nečega čega nema..i koristi zaštitu ili još bolje je da nemaš odnose dok si ovakvog mišljenja.. 

  • Luflle

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu
    Pozdrav drage žene

    , može li mi neka reći svoje iskustvo sa testom Clearblue kao na slici?
    Napravljen 3ći dan izostanka M.
    Je li pozitivan? I kakav je test PINO TEST CASSETE?
    HVALA VAM ❤️

  • Pepa27

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Bok curke,
    Nova sam pa se nadam da nisam fulala grupicu 😊
    Ja sam jedna jako nestrpljiva osoba i nestrpljiva sam kada ću napokon postati mama. 
    Nešto me muči… Par dana nakon ovulacije počela sam imati čudan osjećaj u donjem dijelu stomaka, kao pritisak i dan danas traje 😲e sad buni me moja bAzalna temperatura, danas bi trebala dobiti a ona je i dalje 37.1. Ovulaciju sam imala prije 10 dana i danas mi test pokazuje da je negativan 😣
    I daaaa imam smeđkasti iscjedak pa neznam da li mi stiže 👹

  • Pepa27

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Draga Luffle mislim da si trudna ❤️❤️❤️
    Lijepo ti se vidi plusić ❤️❤️❤️❤️

  • Luflle

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Pepa27

    Draga Luffle mislim da si trudna ❤️❤️❤️
    Lijepo ti se vidi plusić ❤️❤️❤️❤️


    Nadam se da jesam,🙊 jutros sam napravila ovaj pino cassete test i on je pozitivan ali se jedva vidi druga crtica. Mislim da je rano jos uvijek pa je tako. Samo se nadam da to nije neki loš pokazatelj. 😔
     Što se tice tvog stanja, tako sam se i ja osjecala nakon ovulacije. Znam da si nestrpljiva, mislim da smo sve iste ali pokusaj da sacekas izostanak M pa uradi test, a do tada ono utripuj se da ce to biti sve ok, nemoj puno da mislis na to :) taj izcjedak može biti implantacijsko krvarenje, ako potraje više onda je M.
    Sretno ❤️❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.