Koliko je pouzdan test na trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Pepa27

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Ma ne brini nije to ništa loše sigurno bitno da se nazire plusić ❤️
    Budem vidjela za sebe, traje mi za sad jedan dan, a kasni mi jedan dan. 🙏

    Čestitke draga moja od srca 

  • Samanta30

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima.. Vec duze pratim i zadivljena sam.
    Zanima me koliko najranije test  na trudnocu moze pokazati? Imamo vec 1 dijete od 6 god i sad bi volila imati jos jednu bebicu. Prosli tj 22.02.10 petak na kontroli i gin mi kaze da opet dodem za 2 tj da c e bolje znati i da vidi zadebljene i to sta je vidio da nebi smjela dobit M. Da sam prije 3 tj pila tab za hormone klomifen mislim da se zovu. Pa me zanima vasa iskustva sa testovima i ako je neko vec pio te tablete.? Najbolje ste 

  • Samanta30

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Samanta30

    Pozdrav svima.. Vec duze pratim i zadivljena sam.
    Zanima me koliko najranije test na trudnocu moze pokazati? Imamo vec 1 dijete od 6 god i sad bi volila imati jos jednu bebicu. Prosli tj 22.02.19 petak na kontroli i gin mi kaze da opet dodem za 2 tj da c e bolje znati i da vidi zadebljene i to sta je vidio da nebi smjela dobit M. Da sam prije 3 tj pila tab za hormone klomifen mislim da se zovu. Pa me zanima vasa iskustva sa testovima i ako je neko vec pio te tablete.? Najbolje ste


  • Samanta30

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Da ispravim godinu samo .. 2019 godina 

  • Luflle

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Pepa27

    Ma ne brini nije to ništa loše sigurnobitno da se nazire plusić ❤️
    Budem vidjela za sebe, traje mi za sad jedan dan, a kasni mi jedan dan. 🙏

    Čestitke draga moja od srca


    Hvala mila ❤️ da uskoro i kod tebe vidimo isti 😊 natucila sam se na pregled, Dr. Kaže da dođem za 10 dana kako bi mogla vidjeti. Ja i dalje imam bolove u donjem dijelu, neki pritisak i nelagodu, grudi me bole na dodir i jako sam umorna i pospana i imam žgaravicu.. To je sve od simptoma.. 🙄
    Probaj za 3 dana uraditi ovaj Clearblue obicni jer je on senzitivniji. I svakako javi kako je proslo! Držim fige ❤️😊❤️😊

  • Luflle

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Samanta30

    Pozdrav svima.. Vec duze pratim i zadivljena sam.
    Zanima me koliko najranije test na trudnocu moze pokazati? Imamo vec 1 dijete od 6 god i sad bi volila imati jos jednu bebicu. Prosli tj 22.02.10 petak na kontroli i gin mi kaze da opet dodem za 2 tj da c e bolje znati i da vidi zadebljene i to sta je vidio da nebi smjela dobit M. Da sam prije 3 tj pila tab za hormone klomifen mislim da se zovu. Pa me zanima vasa iskustva sa testovima i ako je neko vec pio te tablete.? Najbolje ste


    Pozdrav iskusnoj mamici 😊
    Za tablete ne znam ali što se testa tiče ovaj Clearblue navodno pokazuje i do 4 dana pred M. Moj savjet ti je da svakako sačekaš izostanak M, da bi test bio 100% ispravan. Meni je 3 dana pred M bio negativan a 3 po izostanku pozitivan. Sretno ❤️😍

  • marinela

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Cure dali je ovo pozitivno ili negativno? 

  • marinela

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    sta mislite dali je ovo pozitivan test? 

  • marinela

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    marinela

    sta mislite dali je ovo pozitivan test?


  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    marinela

    marinela

    sta mislite dali je ovo pozitivan test?


    Odi na stranicu ibb.co ucitaj sliku i vamo kopiraj link

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.