Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu


    ne ofnice, vjerojatno si me zamjenila s nekim, ha ha. Do sad nikad nismo imali problem s prevelikom kilažom. Ona sad ima negdje max 6.300 grama

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    Stvarno je preslatka Doris…  

    [lilypie.com]

  • kookoo30

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Ajme predivna je 😍

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Preslatka

    [lilypie.com]

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure.
    ja mislim da nismo prešli skupo. Netko je bio napisao 300eur za slikanje. Mislim da je to stvarno previše. U pon će mi biti ostale slike i jedva ih čekam. Meni Doris preapavala i ovu noć u komadu do 7h ujutro.
    navečer kad je kranim (jučer palentom) kao da 3 dana jela nije. Toliko voli te kašice da plače od žlice do žlice kad joj ne stavim u usta.
    mi idemo danas na Hzzo potpisati za korištenje drugih 6 mj rodiljnog dopusta. Uh već je prošlo pola. Pa kad????

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Doris je pravi secer!!
    Ofnice zasto beba ne smije biti dugo u babygymu na ledima?
    Moj taj baby gym obozava. Ima igracke koje vise i sve okolo su poslozene tako da ga stimuliraju kamo god da pogleda.
    Zna biti u njemu i po pola sata u komadu i igrati se.

    [lilypie.com]

  • nelica_4

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    ajmeeee medenko mali 😁
    mi imali krstenje u subotu proslo super…sve joj bilo zanimljivo,hvatala sveceniku knjigu,svetu vodicu,smijala se,pricala…svecenik umirao od smijeha.Imali tetu koja nas je slikala i platiki 200 kn.slike prreeedobre

  • Avatar Mamicaaa

    Mamicaaa

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Doris je bomboncic 🍬🍬 
    Koskica odlicna cijena. Ja sam pisala kak su nas zaje**** tj nisu mene nego mog dragog kad me nije htio slusati 😂😂

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Mamice
    prestrašno. To iskotiste trenutak kad ne možemo razmisliti nego bi u tom trenutku dao sve (preushićeni smo), a njima šansa da opljačkaju. Fujjj gadi mi se to…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mamicaaa

    Mamicaaa

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Da da, a cijenu smo saznali tek kad su nam slike dosle doma. No dobro sto je tu je, sad znamo sljedeci put. A znas sta definitivno je bolje i kad je bebica malo veca kao npr tvoja. Moj malac je tad bio star 1dan 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.