Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Aaaa,doris je preeeeedivna 😍
    A sto se tice baby gyma,dns ga stavila da se igra a sebi opalila ben-hura (nikad ga nisam uspjela cijelog pogledat).dovoljno je reci ben-hur 1,baby gym 0.nije oci skidao s tv-a,bas ga nikako ne zanima gym,kao da ga previse stimuliraju te boje i toliko igracaka i nakon 5 minuta bude luuud.kontam da je meni napetiji nego njemu.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Cure kak vi s telkom…ja malom ne dam jos gledati. Prvenstveno jer sam citala istraživanja da gledanje tva utječe na kognitivni razvoj djeteta, nema interakcije u komunikaciji koja je esencijalna za učenje i da usporava razvoj beba. Mi ne palimo telku do navecer kad mali ide pajkiti. Mi se radije igramo, ja mu pjevam, glupiramo se, vježbamo, šetamo po stanu i vani.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Kokica vs. Koskica…fulala sam samo u slovu S hehe 😂

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • nelica_4

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    MalaRuzica

    nelica_4

    ajmeeee medenko mali 😁
    mi imali krstenje u subotu proslo super…sve joj bilo zanimljivo,hvatala sveceniku knjigu,svetu vodicu,smijala se,pricala…svecenik umirao od smijeha.Imali tetu koja nas je slikala i platiki 200 kn.slike prreeedobre

    Mi smo slikanje za krstenje platili 1000 kn, i bilo mi je puno, dobili smo fotoknjigu ima nekih 50 strana lijepe su slike i dobili smo gratis snimanje( traje 20 min) i mali album za kumu.Sada kada si ti napisala 200 ovo je stvarno previse 😥


    mi dobili 300 slika stavim kasnije sliku…Usput imam haljinicu i cipelice za prodati…vel.74.

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    ni mi mu ne damo da gleda tv iz istih razloga,ovo dns me baš iznenadilo kak je zalijepio pogled za ekran i ne trepće,kao da je u transu.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    nelica_4

    MalaRuzica

    nelica_4

    ajmeeee medenko mali 😁
    mi imali krstenje u subotu proslo super…sve joj bilo zanimljivo,hvatala sveceniku knjigu,svetu vodicu,smijala se,pricala…svecenik umirao od smijeha.Imali tetu koja nas je slikala i platiki 200 kn.slike prreeedobre

    Mi smo slikanje za krstenje platili 1000 kn, i bilo mi je puno, dobili smo fotoknjigu ima nekih 50 strana lijepe su slike i dobili smo gratis snimanje( traje 20 min) i mali album za kumu.Sada kada si ti napisala 200 ovo je stvarno previse 😥

    mi dobili 300 slika stavim kasnije sliku…Usput imam haljinicu i cipelice za prodati…vel.74.


    I mi smo dobili oko 300 na cd, u svakom slucaju smo previse platili 😣

  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    I moj bulji u tv kao hipnotiziran, i ne daj boze da se naslonimo odmah se buni, valjda onda nema dobar pregled.

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Cure kak vi s telkom…ja malom ne dam jos gledati. Prvenstveno jer sam citala istraživanja da gledanje tva utječe na kognitivni razvoj djeteta, nema interakcije u komunikaciji koja je esencijalna za učenje i da usporava razvoj beba. Mi ne palimo telku do navecer kad mali ide pajkiti. Mi se radije igramo, ja mu pjevam, glupiramo se, vježbamo, šetamo po stanu i vani.


    Meni na telki svira radio, isto ne želim da bulji u njega baš zbog navedenog. Skužila sam da mi za mobitelom isto odmah leti glavom. Pa ga odmah sklanjam iz vidokruga…

    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Znaci svi isto reagiraju…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • pandica1805

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Sanja i Neva i moj mali to radi. Izvija se i koci noge. Mene to nista ne brine, sve pripisujem razvoju i fazama.
    Koskica i mi imamo vec dva kruta obroka pa mi mali me spava cijelu noc budi se bar 2 puta po bocicu
     Mislim da to vise ovisi od bebe hmm.
    Ofnice ja malom upalim tu i tamo mikija da gleda a i dok mi gledamo tv zna nekad dic glavu i gledat al njemu je to sve zanimljivo par min i nastavi se igrat dalje haha

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.