Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ninche9

    mamika3

    Ninche9

    Ja koristim platnene pelene ali sam uzela pampers za ne daj Boze a dobili smo na poklon müllerove i babylove… i sve mi se cine dobre, na nista nije reagirao i sve su dobro drzale..potrosit cemo ih do kraja za nocna prematanja.
    Sta se tice krema mogu pohvaliti Pavlovicevu.. super je za guzu i pregibe. S Penatenom nisam bas zadovoljna..tesko ga je oprati i nije nam se pokazao bas dobar.
    Mi smo napokon nasli neki svoj ritam..barem ovih zadnjih par dana. Navecer posisa obje dojke i zaspi kao top. Do sad sam se malo mucila misleci da ima grcice a zapravo je jos bio gladan jer sam mu dala samo jednu dojku misleci da je sit. Grcici ga malo prime ujutro od 6h jer mora kakati.
    A sta se tice spavanja huh.. zasad smo skinuli stranicu kindaca zbog nocnih podoja a ja redovito zaspim pa ostane spavati s nama s moje lijeve il desne strane. Ako ne zaspim stavim ga u kinderbet. Ali postaje sve aktivniji i ne znam koliko dugo cemo bez stranice kindaca jer je izmedu mali prostor u koji sam nagurala dekicu ali sve je to tako..improvizacija.
    Cure koliko su vase bebe danju budne? Moj je svaki dan sve duze budan. Jednostavno lezi i gleda okolo i guguce…
    Moja je budna na rate preko dana!Rekla bih negdje oko 4 sata,maksimalno 5-6!Ako se npr probudi u 10,oko pol 12 ce ju pocet lovit san,a u 12 ce zaspati!Pa odspava ,nekad manje,nekad vise i onda opet dva sata nakon budjenja spavanje!IDanas joj je 17 dana!Koliko je tvoj bebac budan?

    Moj danas ima 22 dana. Evo sad spava cijeli dan..bojim se da ce u noci biti tulum. Spavao je s tatom do 12, papao, spavao, papao i tako u krug a inace je ovih dana znao biti budan izmedu dva obroka..recimo najeo se i ostao budan sat sat i pol o opet jeo i zaspao


    Ne moea znacit da ce biti budan po noci!Tak je i moja nedavno prespala cijeli dan,ali bome i noc!Ajd javi sutra!Bas me zanima😁

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Hocu! Samo da ti kazem sad pred vecer je malo bio budan taman da sam ocistila terasu i onda sam ga prebrisala i dala mu papati i sad spava. Hura!. 

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ninche9

    Hocu! Samo da ti kazem sad pred vecer je malo bio budan taman da sam ocistila terasu i onda sam ga prebrisala i dala mu papati i sad spava. Hura!.


    Ha ha…..Nadam se da ste prespavali noc!😊

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Jutro,mame!Jucer sam nekom napisala da koliko znam nema pauze kod grceva!Ali moram promjenit misljenje!😂Imali smo ih dva dana zaredom u isto vrijeme i jucer nista!Samo su ju copili u par navrata-kratkotrajni!A preksinoc je bas jako plakala!Sad se nadam da je to to!Makar mi je to prekratko!A onda pak cujem od suajede da ih njeni nisu imali!😲

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    A mozda treba neko vrijeme da se ustale  Da li je moguce da ovisi o tome sto smo jele?
    Moj se mali lagano osipao po licu i prsima, doktor nije rekli nista jucer. Ne znam od cega je to, i ima ko neke krastice na uskama i izmedju obrva. Da li sam mozda nesto pojela? Jela sam ananas.


  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Lagertha moj David je pun pristica i po licu i po vratu sve do iznad prsa. Navodno se to bebe ciste tako. Bas ima puno pristica onako crvene tockice kao osip.

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Mamika budio se svaka 2 sata da jede. Inace je spavao. Bar mi se cini da je jer ja zaspim cim ga uzmem da sisa 

    [lilypie.com]

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Lagheeta
    prištiće vjerojatno ima od vrućine pa to što se dijete čiati još više izbije. Moja je tako imala jučer doata po licu i vratu al sam onda u vodu za kupanje stavila malo izdojenog mlijeka cca 25 ml i evo sad ujutro sve čisto.od pelena koristim pampers i ja samm jako zadovoljna, probala sam staviti i teta violeta i izašlo je van kada se pokakila. Malena mi obavezno prvu šihtu od 23-4h u noći prespava u kinderbetu onda nakon podoja opstane samnom jer je nemirna i samo traži dal sam pored da može spavati. A nakon togabse i češće budi papati. Onda ide na 2 h. Al prvo spavanje je duže u komadu. Lroz dan jedva da prespava malo. Možda sveukupno 2 h kroz cijeli dan.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ninche9

    Mamikabudio se svaka 2 sata da jede. Inace je spavao. Bar mi se cini da je jer ja zaspim cim ga uzmem da sisa


    Bravo vi!!!!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Majaa32

    Majaa32

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Pandica1510

    Lagertha moj David je pun pristica i po licu i po vratu sve do iznad prsa. Navodno se to bebe ciste tako. Bas ima puno pristica onako crvene tockice kao osip.


    Joj tako i moja i to po licu celu i tjemenu ispod kose sve..ja mislila da je od vrucine.Mislis da se tako ciste?Koliko to traje?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.