Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nella1211

    Nella1211

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Majaa32

    Pandica1510

    Lagertha moj David je pun pristica i po licu i po vratu sve do iznad prsa. Navodno se to bebe ciste tako. Bas ima puno pristica onako crvene tockice kao osip.

    Joj tako i moja i to po licu celu i tjemenu ispod kose sve..ja mislila da je od vrucine.Mislis da se tako ciste?Koliko to traje?


    Da da ciste se tako.. a posto je vruce i znoje se onda im jos vise izade.. moja je imala mrvicu po licu.. al smiri se u roku pola dana ako se ne znoji puno.. ako se priznoji pojavi se opet.. al najbolje mliko i voda nikakve kreme…bar ja tako

    A.M

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Pandica1510

    Lagertha moj David je pun pristica i po licu i po vratu sve do iznad prsa. Navodno se to bebe ciste tako. Bas ima puno pristica onako crvene tockice kao osip.


    Da, tako i moj, ali ove krastice me brinu… no doktor bi sigurno rekao da je nešto tako da se neću brinuti. 
    Koskice, tvoja baš puno spava u komadu. Kad je to počela? Čitam malo o tom spavanju, no piše da nema pravila i da nemora značiti da će beba spavati dulje u komadu po noći što je starija… to je valjda tek s godinu dana i plus. Meni se čini da moj premalo spava, eto od 5 i 30 do 12 i 30 nije spavao dulje od 20 minuta u komadu, a eto sad sam ga uz pomoć kolica uspavala i spava 40 minuta pa sam objesila veš, pojela ručak i sad idem i ja ubit oko ako se ne probudi.  


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Nella1211

    Majaa32

    Pandica1510

    Lagertha moj David je pun pristica i po licu i po vratu sve do iznad prsa. Navodno se to bebe ciste tako. Bas ima puno pristica onako crvene tockice kao osip.

    Joj tako i moja i to po licu celu i tjemenu ispod kose sve..ja mislila da je od vrucine.Mislis da se tako ciste?Koliko to traje?

    Da da ciste se tako.. a posto je vruce i znoje se onda im jos vise izade.. moja je imala mrvicu po licu.. al smiri se u roku pola dana ako se ne znoji puno.. ako se priznoji pojavi se opet.. al najbolje mliko i voda nikakve kreme…bar ja tako


    Ok, budem se probala izdojiti malo i onda ga okupati danas u vodi pomiješanoj s tim. To će mu biti prvo kupanje  Cure, meni patronažna nije pokazala kako se kupa beba, da li mi možete pomoći s tim… na što moram paziti?


  • Avatar Nella1211

    Nella1211

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Lagertha

    Nella1211

    Majaa32

    Pandica1510

    Lagertha moj David je pun pristica i po licu i po vratu sve do iznad prsa. Navodno se to bebe ciste tako. Bas ima puno pristica onako crvene tockice kao osip.

    Joj tako i moja i to po licu celu i tjemenu ispod kose sve..ja mislila da je od vrucine.Mislis da se tako ciste?Koliko to traje?

    Da da ciste se tako.. a posto je vruce i znoje se onda im jos vise izade.. moja je imala mrvicu po licu.. al smiri se u roku pola dana ako se ne znoji puno.. ako se priznoji pojavi se opet.. al najbolje mliko i voda nikakve kreme…bar ja tako

    Ok, budem se probala izdojiti malo i onda gaokupati danas u vodi pomiješanoj s tim. To će mu biti prvo kupanjeCure, meni patronažna nije pokazala kako se kupa beba, da li mi možete pomoći s tim… na što moram paziti?


    Nije ni meni..hahah.. pa san gledala snimke na youtube.. kako pravilno drzat bebicu i zvala mater 😂😂.. al ako je zarasta pupak i ranica zacijelila.. samo pazi da usi puno ne mocis da be ude voda unutra jer mogu dobit upalicu brzo.. i zatoplit prostoriju bez propuha.. i nakon kupanja sve pregibe dobro posusit dobro dobro posysi.. jer ti se koza jos vise iziritira ostane li mokra.. i ja stalno pazin da je stomak pokriven.. nakon kupanja je zamotan utoplin.. i onda posusivan lagano s tim da bas pazin da je stomak topal..eto ti moje znanje.. 😣😥🤗🤗😎😂

    A.M

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Hvala!  Na kraju se probudil 


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Lagertha jesi ti uzeka nosiljku original ili adapt? Jer vidim da original ima 4 položaja a adapt 3. Jesi vec nosila malog u njoj?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Ima na youtube video Sonja - Prvo kupanje. Od 1:40min..e tocno tako mi je pokazala patronazna da treba drzat bebu samo mi kupamo bez ove tetra pelene.. i na kraju je okrenuti isto kao sto ona pokazuje.  Kad se beba okupa i stavi u rucnik za bebe, dobro je zamotati i stavit u fetus polozaj i nakratko sebi u krilo..to je njima poznat polozaj i daje im osjecaj sigurnosti..to sam negdje vidjela il procitala.
    Mi radimo tako ali ja nemam puno iskustva pa ne znam neke trikove al kao sto Nela kaze isto dobro posusimo pregibe, ovi na vratu su mi uvijek najtezi za posusiti.. i pazimo na uha..

    [lilypie.com]

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Jutro mame, kako ste danas? Ja evo od ponoci drugi put izdajam. Maleni spava u radnoj sobi do boravka u kolicima, počela sam to prakticirati…preko dana spava u kolicima ili na podlozi za ležanje u dnevnoj sobi, s po noci u kinderbetu i izvanredno kod mene u krevetu ako je jako nemiran zbog grčeva. Kako vi prakticirate spavanje?
    Nama je guza bolje, mažem s kremom rojazol i pavlovicevom u kombinaciji. Mislim da se poboljšalo i zato jer su se kakice prorijedile. Koliko često vama bebe sad kakaju. Meni zadnja dva tri dana svega 3x dnevno.

    Mi ti korismo rojazol gel na usta, a rivanol perianalno. I za sada je ok. A pampers i mi koristimo. Mislis da je od toga taj gljivicni osip?

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Lagertha Vezano za kupanje,pogledaj video-to ti je to!Tak sam i ja svoje,ali brze nego ova na videu!Namace ga ko spuzvicu!I znala sam si rucnik odmah stavit na krevet pored kadice pa odmah ih zamotat i obrisat te obuci!Nisam ih drzala u fetus polozaju!Obukla sam ih i onda su dobili klopu!A tetru sam ja stavila na dno kadice,nisam ih zamatala!Nije to neka nauka samo pogledaj ,napravi jedamput i sljedeci ce odmah biti lakse!Snaci ces se,bez brige!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Nella1211

    Nella1211

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    mamika3

    Lagertha Vezano za kupanje,pogledaj video-to ti je to!Tak sam i ja svoje,ali brze nego ova na videu!Namace ga ko spuzvicu!I znala sam si rucnik odmah stavit na krevet pored kadice pa odmah ih zamotat i obrisat te obuci!Nisam ih drzala u fetus polozaju!Obukla sam ih i onda su dobili klopu!A tetru sam ja stavila na dno kadice,nisam ih zamatala!Nije to neka nauka samo pogledaj ,napravi jedamput i sljedeci ce odmah biti lakse!Snaci ces se,bez brige!


    Ja isto ovo sve malo brze.. nekako me strah da se ne smrzne.. i ja pripremin sve pokraj kadice.. i kad obucen na sisu.. onda se lipo ugrije i zaspe..

    A.M

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.