Moguća trudnoća, ili nešto drugo?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • fantasia

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Tamsi, i ja sam imala slicne simptome.
    Zatvor i peckanje bradavica, 2 dana prije ocekivane M sam imala malo jace grceve nego u pmsu koji su trajali 2 dana.kasnije su se smanjili. 
    Inace me grudi isto bole do 10 dana prije, a sad su me pocele boljet 3 dana prije sto mi je bilo odmah sumnjivo. 
    Kada trebas dobiti M??

  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Trebala sam dobit 26.5. I dobila sam nesto malo kao 1-2 i onda je prestalo.. i tek me poceo boljet trbuh nakon tog sto je prestalo. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    A 10 dana prije nego sto trebam dobit u 2 dana me svako toliko probolo u trbuhu da sam morala sjest i skvrcit se..

    [lilypie.com]

  • fantasia

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Napravi opet test.
    Sad bi vec svakako trebao pokazati trudnocu ako je.
    Meni je bila crtica nakon 3 dana kasnjenja i to navecer.
    Ako nije T, onda se naruci gin.moze svasta biti.
    Ciklusi su ti redovni? Ovulacija isto? 

  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Sve mi je u redu. Svako toliko znam dobit upalu neku, al nista strasno, kaze ginekolog da je to normalno. Ovo mi se jos nije desilo. A bila sam kod gin nema ni 2 i pol mjeseca.. vidjet cu jos koji dan. Ako me bude bolilo cu ici.. mozda sam se samo prehladila ili se nerviram pa mi je to.

    [lilypie.com]

  • Ana994

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Cao zene,djevojke. Imala sam do sad redovnu M. 31 dan. Vec 6 meseci pokusavamo da dobijemo bebu. Ovaj mesec kasni 12 dana. Radila sam 2 testa. Jedan posle 5 dana,drugi 10. Oba negativna. Imam mucnine,slabo spavam,temperatura. Tup bol povremeno,kako pred M grceve,ali nje nema. Nisam u mogucnosti da odem kod doktora,a privatne lab nema u ovom gradu. Da li je neko imao slicna iskustva? 😐

  • Ana994

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Cao zene,djevojke. Imala sam do sad redovnu M. 31 dan. Vec 6 meseci pokusavamo da dobijemo bebu. Ovaj mesec kasni 12 dana. Radila sam 2 testa. Jedan posle 5 dana,drugi 10. Oba negativna. Imam mucnine,slabo spavam,temperatura. Tup bol povremeno,kako pred M grceve,ali nje nema. Nisam u mogucnosti da odem kod doktora,a privatne lab nema u ovom gradu. Da li je neko imao slicna iskustva? 😐

  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Ana994

    Cao zene,djevojke. Imala sam do sad redovnu M. 31 dan. Vec 6 meseci pokusavamo da dobijemo bebu. Ovaj mesec kasni 12 dana. Radila sam 2 testa. Jedan posle 5 dana,drugi 10. Oba negativna. Imam mucnine,slabo spavam,temperatura. Tup bol povremeno,kako pred M grceve,ali nje nema. Nisam u mogucnosti da odem kod doktora,a privatne lab nema u ovom gradu. Da li je neko imao slicna iskustva? 😐


    [lilypie.com]

  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Moguce je sve. Mojoj frendici test nije pokazao 4 mjeseca da je trudna.. a bila je 😊 tako da misli pozitivno 😄

    [lilypie.com]

  • Ana994

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Moja majka nije ni znala dok beba nije ozivjela. Dobijala redovno,nikakvi simptomi. Dok nije osjetila da se nesto mrda 😁😁😁 Tako da,sve je moguce 😁😁😁

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.