Moguća trudnoća, ili nešto drugo?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Pa 10 dana da, al cicke me onako lagamo bole, kao da imam ovulaciju. Mozda mi se sve poremetilo

    [lilypie.com]

  • Ana994

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    15 dana. Jos uvijek nista od M.

  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    A jesi ti radila betu? 
    Meni je bilo neko krvarenje u vrijeme ocekivane mjesecnice, al niti 2 dana i tjt.. i sad se bas osjecam napuhano, grudi su mi napuhane.. a pricekat cu, valjda cu primjetiti ako je sta

    [lilypie.com]

  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    A jesi ti radila betu? 
    Meni je bilo neko krvarenje u vrijeme ocekivane mjesecnice, al niti 2 dana i tjt.. i sad se bas osjecam napuhano, grudi su mi napuhane.. a pricekat cu, valjda cu primjetiti ako je sta

    [lilypie.com]

  • Ana994

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Nisam. I meni 3 i 4 dan kasnjenja,ujutru kad se obrisem bilo nesto svetlo crveno,kao kap i to je to.

  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Ma ja cu cekat sljedecu M pa cemo vidjeti.. mozda i ovaj mj bude nesto 😊

    [lilypie.com]

  • Jassi

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    andjelina9622

    MalaMagla

    Hvala na odgovoru. Ja isto mislim da nisam ali znam da uvijek postoji neka mala neobična mogućnost. Znam isto tako da implantacijsko krvarenje mora biti puno slabije od ovoga, tipa kap ili dvije, ali me zbunjuje činjenica da već par dana počinje krvarenje i prestaje, više puta na dan i u različitim intenzitetima, a čitala sam da ima takvih slučajeva i to ne tako malo kao što se misli. Možda lažna menstruacija ali onda bi mi test pokazao pozitivno?

    Vec sam pisala o tome..al eto opet cu hehhe :)
    Ja sam imala dvije lazne mjesecnice (koje su bile obilne i bolne), a test mi je pokazivao negativno i kad sam bila 8 tjedana trudna :) saznala sam slucajno na ultrazvuku jer mi je stomak postao tvrd pa sam se prepala da imam neku bolest, kad ono beba :)

    stvarno? dvije menge prave? ja se toga bojim….ali ja sam imala odnos, vec je proslo 2,5 mjeseca…a imam menge..onda postoji sansa da sam trudna i ja??'

  • Jassi

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Tamsi

    Moguce je sve. Mojoj frendici test nije pokazao 4 mjeseca da je trudna.. a bila je 😊 tako da misli pozitivno 😄


    stvarnooo?

  • Jassi

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    andjelina9622

    MalaMagla

    Hvala na odgovoru. Ja isto mislim da nisam ali znam da uvijek postoji neka mala neobična mogućnost. Znam isto tako da implantacijsko krvarenje mora biti puno slabije od ovoga, tipa kap ili dvije, ali me zbunjuje činjenica da već par dana počinje krvarenje i prestaje, više puta na dan i u različitim intenzitetima, a čitala sam da ima takvih slučajeva i to ne tako malo kao što se misli. Možda lažna menstruacija ali onda bi mi test pokazao pozitivno?

    Vec sam pisala o tome..al eto opet cu hehhe :)
    Ja sam imala dvije lazne mjesecnice (koje su bile obilne i bolne), a test mi je pokazivao negativno i kad sam bila 8 tjedana trudna :) saznala sam slucajno na ultrazvuku jer mi je stomak postao tvrd pa sam se prepala da imam neku bolest, kad ono beba :)


    dvije lazne? kako su izgledale te lazne?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.