Moguća trudnoća, ili nešto drugo?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Mene tek sad bole grudi, al ne jako, samo kad ih diram ili lezim na trbuhu.. i to me bole samo prema vanjskom dijelu i taj dio je tvrd.. tako da ne znam vise.. i svako toliko me zapeku..  sad, sve je moguce. Napravim test za koj dan ako primjetim jos neke simptome 😊

    [lilypie.com]

  • Ana994

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Ja sam trebala dobiti 21.5, 23 ujutru sam imala na papiru posle mokrenja svetlo crveno. Mislila da cu dobiti,ali nista. Testovi negativni. Ni meni se ovo nikad nije desilo. Sacekat cu jos malo,uraditi jos jedan test,pa cu onda kod ginekologa. Ili cu dobiti do tad. Sve u svemu,jako sam zabrinuta.

  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Meni je od te moje “menge” proslo vec 10 dana. I svaki dan osjetim nesto drugacije. Sad cu vidjet sta ce biti. Hehe da bar je 😊😊😍😍

    [lilypie.com]

  • Ana994

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Javljaj mi 😘 Meni 11 od tog crvenkastog 😁

  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Javit cu ti 😄 i ti meni javi. Ujutro cu napravit test, jer inace sam radila navecer i to onaj najjeftiniji i bio je negativan

    [lilypie.com]

  • Ana994

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Meni su bili negativni posle 5 i 10 dana kasnjenja. U istoj smo situaciji. Cekam jutro 😁

  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Javim 😄

    [lilypie.com]

  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Meni je negativan 😕

    [lilypie.com]

  • Sanja.pavlovic05

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zdravo djevojke ja moram priznati da me jako strah. Imala sam odnose 9.05. Posle toga sam dobila menstruaciju 19.05. Nakon menstruacije sam uradila test za svaki slucaj koji je bio negativan. Sada 4.06 sam dobila neko krvarenje. Ne znam sta se desava za menstruaciju je valjda ranoo. 😥😥 sta da radim? Da li mislite da postoji mogucnost da sam trudna. P.s inace imam policisticne jajnike 😁😁

  • Ana994

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Tamsi,nisi radila betu? Koliko ti vec kasni? 10 dana? I meni je bio negativan sa 10 dana.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.