Prazna gestacijska vrećica?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tonana

    tonana

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    dada


    ja sam otvorila vec 20 stranica i foruma na tu temu i vidim da su iskustva razlicita, neke nisu vidjele nista do 10.tj..ovisno o tome kad je doslo do implantacije.. pricekaj jos neko vrijeme.. meni je moj doktor rekao da ako budem imala grceve il nesto da se mogu javit na hitnu gdje ce mi obavit sve pretrage, tako da vjerujem da si i ti mogla na hitnu i ranije pa bi ti tamo vadili betu i sve potrebno bez da odlazis kod drugog doktora.. drzim palceve da ce sve proci u redu i da se i tvoj i moj bebac samo negdje igraju skrivaca

    pozlatile ti se riječi…. možeš si mislit u kojem sam ja šoku… on bi mene očistio kao da je to sad već 15 tj trudnoće … ne kužim… stignu me čistiti i za mj, dana, ako bude trebalo… vjeruj mi i ja guglam od 9.1 kad sam bila na prvom uzv.. odmah mi je spominjao kiretažu.. koma… skroz sam se do preključer nadala najboljem, ali kad mi je reko da se moram s tim pomiriti i posložiti si neke stvari u glavi i neka dođem danas na čišćenje.. bila sam gotova… nedaj bože nikom ove muke i isšekivanje.. opet si mislim ako nešto i nevalja u vakom je slučaju bolje da to bude na početku trudnoće, svjesna sam ja i a su oni doktori i da nekog vraga i oni znaju ali opet, zašto bi čačkali i donosili neke zaključke tako rano i bez da smo učinili sve da se uvijerimo da to zaista nije dobro.. nekužim ih 

  • Avatar Sanjarica

    Sanjarica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Iskreno ti drzim fige i zajedno s tobom se nadam samo najboljem…sretno i javi ! 

    Svojim mislima stvaraš svoj život. Misli pozitivno i prizivat ćeš sretnu budućnost…
    ! [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarica

    Sanjarica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    tonana


    dada


    ja sam otvorila vec 20 stranica i foruma na tu temu i vidim da su iskustva razlicita, neke nisu vidjele nista do 10.tj..ovisno o tome kad je doslo do implantacije.. pricekaj jos neko vrijeme.. meni je moj doktor rekao da ako budem imala grceve il nesto da se mogu javit na hitnu gdje ce mi obavit sve pretrage, tako da vjerujem da si i ti mogla na hitnu i ranije pa bi ti tamo vadili betu i sve potrebno bez da odlazis kod drugog doktora.. drzim palceve da ce sve proci u redu i da se i tvoj i moj bebac samo negdje igraju skrivaca
    pozlatile ti se riječi…. možeš si mislit u kojem sam ja šoku… on bi mene očistio kao da je to sad već 15 tj trudnoće … ne kužim… stignu me čistiti i za mj, dana, ako bude trebalo… vjeruj mi i ja guglam od 9.1 kad sam bila na prvom uzv.. odmah mi je spominjao kiretažu.. koma… skroz sam se do preključer nadala najboljem, ali kad mi je reko da se moram s tim pomiriti i posložiti si neke stvari u glavi i neka dođem danas na čišćenje.. bila sam gotova… nedaj bože nikom ove muke i isšekivanje.. opet si mislim ako nešto i nevalja u vakom je slučaju bolje da to bude na početku trudnoće, svjesna sam ja i a su oni doktori i da nekog vraga i oni znaju ali opet, zašto bi čačkali i donosili neke zaključke tako rano i bez da smo učinili sve da se uvijerimo da to zaista nije dobro.. nekužim ih 

    Iskreno se zajedno s tobom nadam samo najboljem… sretno i javi! 

    Svojim mislima stvaraš svoj život. Misli pozitivno i prizivat ćeš sretnu budućnost…
    ! [lilypie.com]

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Kako god bilo, držite se cure i ne dajte da vas netko obeshrabri!
    Držim palčeve! 

  • Avatar tonana

    tonana

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    eto ga cure…. beta hcg je u laganom opadanju… nažalost u ponedjeljak me čeka kiretaža….. šmrc…  svima drugima želim da imaju više sreće od mene 

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1456

    Prijavi adminu

    Tonana jako mi je žao…šaljem ti zagrljaj…

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar ELLY

    ELLY

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Drzi se hrabro, vise se nista ne moze! I meni se to dogodilo, blighted ovum, bila na kiretazi pod opcom anestezijom….nije bilo fizicki koliko psihicki….pretuzna i slomljena sam bila….ali hrabrila se cinjenicom da nesto nije bilo u redu s bebom bolje da se odmah dogodilo nego u kasnijoj trudnoci.
    Nekoliko mjeseci kasnije sam zatrudnila ponovno…sve je dobro proslo.
    I tebi to zelim!

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    tonana žao mi je, drž se!

  • Avatar tonana

    tonana

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Mary


    Tonana jako mi je žao…šaljem ti zagrljaj…

    hvala … vraćam zagrljaj ….

  • Avatar tonana

    tonana

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    MARY M


    Drzi se hrabro, vise se nista ne moze! I meni se to dogodilo, blighted ovum, bila na kiretazi pod opcom anestezijom….nije bilo fizicki koliko psihicki….pretuzna i slomljena sam bila….ali hrabrila se cinjenicom da nesto nije bilo u redu s bebom bolje da se odmah dogodilo nego u kasnijoj trudnoci.
    Nekoliko mjeseci kasnije sam zatrudnila ponovno…sve je dobro proslo.
    I tebi to zelim!

    hvala puno na podršci… da baš to nam se dogodilo “blighted ovum” …. psihički je prestrašno  … a fizički ćemo vidjet jer neće biti u općoj anasteziji… da svjesna sam toga da  ako nešto ne valja bude na početku nego kasnije u trudnoći ili u životu… neću odustati…. bit će bebica ….

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.