Putovanja u strane zemlje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kikivecu

    kikivecu

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Moja dijecica bila su u susjednoj Sloveniji i na adventu u Becu, uzivali su.Moj sincic koji je sad treci razred opcinjen je kartama i zastavama, sam ih crta i lijepi po svojoj sobi.Zelja mu je  velika Brazil zbog nogometnog prvenstva i Legoland. Atlas bi bio prekrasan poklon za njega i nagrada za petice u skoli:)

  • Avatar 57

    57

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Malisan ima 10,5mjeseci i za sad nije puno obisao ni Hrvatsku,a nije putovao ni preko granice. Tata je radio na brodu pa je obisao istok svijeta i price su mene odusevile,a ne sumnjam da ce i njega. Voljela bi jednog dana da svi troje odemo na neko jako zanimljivo i poucno mjesto. Mama je obilazila Europu. Barcelona, Monaco,Can,Venecija,Zurich,Gardeland,Europa park u Njemackoj.. Zeljela bi da i sin nastavi nasim stopama. Ako ne uz roditelje onda samostalno. Neopisivo iskustvo! 
    Atlas bi bio savrsen uz tatine price o putovanju na brodu i posjetu jako dalekim zemljama. Razveselio bi nas jako. I mogli bi razmisljati o zajednickoj destinaciji. :))

  • monika.kranjcec.1

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Nismo bili nigdje,ali evo voljela bih otići na Bled,nije daleko i po slikama vidim da je prekrasno

  • littlerabbit

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Obisli smo puno gradova po Lijepoj Nasoj s nasim malim od skoro 5 mjeseci. Malo na more, malo u planine, zadnje putovanje je bilo na Zavizan. Prekrasno mjesto! A sto nas tek ceka za manje od dva mjeseca kad se selimo na drugi kontinent. Bit ce veselo u avionu 10 sati. Nas mali putnik s dvije putovnice jos niti ne zna da je svjetski covjek 

  • Avatar mara1

    mara1

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Moja kćerka ima 9 godina i išla je izvan Hrvatske u Bosnu i Srbiju natjecala se u taekwendo. a ljepu našu smo dosta obišli išla je sa nam od svojih 6 mjeseci

  • nana21

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Moji su klinci istražili lijepu našu, ali van nje još nisu bili. Velika im je želja otići na Santorini gdje smo muž i ja prije 9 god. bili na bračnom putovanju. Nadam se da ćemo za 10-tu godišnjicu to ponoviti ali uz 2 putnika više

  • Avatar happymum2

    happymum2

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Često idemo u Englesku pošto tamo imamo apartman, a u planu na jesen smo htjeli otići u Italiju

    Just be happy all life

  • tina39

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Moj mali obožava dinosaure i uvjeren je da još postoje, te obilazi brda u potrazi za njima,i tako bih ga rado odvela u velik park dinosaura. Bili smo u Omišu ali to nije tako realistično kao u inozemnim tematskim i zabavnim parkovima.

  • ninunanu

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Nismo još nigdje s obzirom da malena ima samo 3 mjeseca. Voljela bi da jednog dana odemo zajedno na Novi Zeland

  • sbotica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Voljela bih odvesti moje cure u Nepal!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.