Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LittleOne

    LittleOne

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    I da, zvala sam gin s tim pitanjem i rekla je da je to normalno dok nisu neizdrivi i nema krvi

  • Deleted user

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    LittleOne

    I da, zvala sam gin s tim pitanjem i rekla je da je to normalno dok nisu neizdrivi i nema krvi


    Aha oki hvala na odg.. Moj je na godisnjem tek iduci tjedan mogu na pregled, a i prva mi je trudnoca pa sam sva puna upitnika .

  • Deleted user

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Moze li jos jedno pitanje molim vas :\
    Danas mi se pojavio zuti iscjedak al bez svrbezi i mirisa odnosmo bez popratnih simptoma.. Je li to tko imao je li to normalno ginekolog mi se ne javlja :\

  • Deleted user

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    To je nesto tip bijelog pranja. Sve je ok dok ne dobije miris ili ostalo 

  • bebica123

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 

    Ovdje sam nova i imam pitanje… naime zarucnik i ja pokusavamo dobiti bebu, jako jako jako silno ju zelim i ovaj mjesec smo radili… pod svim plodnim danima.. dakle sada je 11 dan od ovulacije, imam neke simptome, kao sto su konstanta bol u donjem dijelu trbuha, kao da cu svaki  tren dobiti ali ne izrazito jaka vec 5-6 dana, glavobolje, bol u vratu, jaki umor, nekada mi zna biti mucnina i ici na povracanje… radila sam danas test i ispao je negativan… zanima me vase misljenje da li se jos  uvijek moze raditi o trudnoci ili su samo to rani simptomi Mjesecnice koja treba doci 03.08… 
    hvala unaprijed 😃

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    bebica123

    Pozdrav,

    Ovdje sam nova i imam pitanje… naime zarucnik i ja pokusavamo dobiti bebu, jako jako jako silno ju zelim i ovaj mjesec smo radili… pod svim plodnim danima.. dakle sada je 11 dan od ovulacije, imam neke simptome, kao sto su konstanta bol u donjem dijelu trbuha, kao da cu svaki tren dobiti ali ne izrazito jaka vec 5-6 dana, glavobolje, bol u vratu, jaki umor, nekada mi zna biti mucnina i ici na povracanje… radila sam danas test i ispao je negativan… zanima me vase misljenje da li se jos uvijek moze raditi o trudnoci ili su samo to rani simptomi Mjesecnice koja treba doci 03.08…
    hvala unaprijed 😃


    Rano je za test. Ako ti je hitno znat, izvadi betu. Ako ne, pricekaj par dana ako ti bude kasnila pa napravi test. Samo ti mozes skuzit po svojim simptomima jer inace su simptomi trudnoce i menstr slicni. Samo ti mozes skuzit razliku.

  • Zvjezdica

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Drage moje. 
    Nova sam na forumu. MM I ja radimo na bebici. Zadnju menstruaciju sam imala 02.07. Ciljane odnose smo imali 17.07. (Po kalendaru navodna ovulacija je bila 19.07.ali ja mislim da je,ovulacija bila 16.og, taj dan je bio bas pojacan rijedak iscjedak I “gospodja” natecena), pa smo opet 23.07… menstruacije su mi inace redovne, 28 dana, a u zadnje vrijeme zna doci  I 30.og dana. E sada. 6 do 7 dana poslije prvog odnosa sam imala bol u desnom,jajniku, vise kao probadanje, a poslije drugog odnosa to isto probadanje u lijevom. Po pravilu 28 dana trebala sam dobiti danas. Osim tih bolova cas u jednom, cas u drugom jajniku od ovulacije vec imam grceve nisko u maternici kao menstruacijski, apetita nemam,od mirisa mi smetaju samo parfemi,malo cesce mokrim,al,trazi mi se puno voda pa vjerovatno zbog toga, grudi su se malo napuhale I teze su vec par dana, a tek od danas bas bole, danas sam primjetila da su mi bradavice,nesto tamnije. Svaki dan tocnije poslije podne imam temperaturu do 37.5, s tim da sam jucer cak ujutro imala tu temperaturu. Problem je u tome sto vec dva dana osjecam jake grceve skroz nisko u dubini maternice, malo povis pubicne kosti. Bas kao da cu svaki cas procuriti. Bojim se, jos napraviti test jer mislim,da je rano, a I bojim se da sve umisljam I da je ovo sve gadan PMS. 
    Zaboravila sam reci, jedina razlika ovaj mjesec je to sto nakon odnosa 3 dana uopce,nisam imala iscjedak, a I sada kad trebam dobiti imam jako malo bijelog iscjetka. (To mi je cudno jedino, jer od kad sam dobila prvu mengu uvijek gotovo svakodnevno imam pojacan,mlijecni iscjedak, cak sam I pitala ginica za to I kaze to je,normalno kod nekih zena, takva ti flora.) E sad ga bas,imam slabije nego inace.
    Oprostite na opsirnosti,ali luuuudim vise…svako misljenje I svaki savjet je dobro dosao. 

  • bebica123

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Dalmatinka, 
    Budem pricekala jos par dana pa cu vidjet hoce li kasniti…. 
    za simptome ne mogu tocno jer jer ne vjerujem niti sama sebi da li je to vise na psihickoj bazi jer jako zelim to ili se stvarno nesto dogada…. 
    uglavnom, javim rezultat 😍😍😃

  • Monikadumi

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Hej 😉 
    Nova sam ovdje pa da s vama podjelim svoje iskustvo. Radili smo na bebi i nikako.. posjetim ginica i ono razocarenje,jajnici su vam premali,ovulacija nikakva.. ma uzas.. dobijem inofolic prasak koja sam pila mjesec dana. Uz prasak u biljnoj ljekarni kupim i neke kapi pomazu u oplodnji.. ii ajd da probamo.. hmm bila sam uvjerena da nista od toga.. kasni mi ovaj mjsec 2 dana i taman trebam pocet piti novu turu kapi kad procitam ne smiju trudnice(ma nisam ja trudnica,ali kasni mi) a i umorna sam stalno.. kupit cu test i kad drage moje joj test je pozitivan.. po racunanju oko4-5 tjedana 😉😃😄😘

  • Monikadumi

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Zvjezdica

    Drage moje.
    Nova sam na forumu. MM I ja radimo na bebici. Zadnju menstruaciju sam imala 02.07. Ciljane odnose smo imali 17.07. (Po kalendaru navodna ovulacija je bila 19.07.ali ja mislim da je,ovulacija bila 16.og, taj dan je bio bas pojacan rijedak iscjedak I “gospodja” natecena), pa smo opet 23.07… menstruacije su mi inace redovne, 28 dana, a u zadnje vrijeme zna doci I 30.og dana. E sada. 6 do 7 dana poslije prvog odnosa sam imala bol u desnom,jajniku, vise kao probadanje, a poslije drugog odnosa to isto probadanje u lijevom. Po pravilu 28 dana trebala sam dobiti danas. Osim tih bolova cas u jednom, cas u drugom jajniku od ovulacije vec imam grceve nisko u maternici kao menstruacijski, apetita nemam,od mirisa mi smetaju samo parfemi,malo cesce mokrim,al,trazi mi se puno voda pa vjerovatno zbog toga, grudi su se malo napuhale I teze su vec par dana, a tek od danas bas bole, danas sam primjetila da su mi bradavice,nesto tamnije. Svaki dan tocnije poslije podne imam temperaturu do 37.5, s tim da sam jucer cak ujutro imala tu temperaturu. Problem je u tome sto vec dva dana osjecam jake grceve skroz nisko u dubini maternice, malo povis pubicne kosti. Bas kao da cu svaki cas procuriti. Bojim se, jos napraviti test jer mislim,da je rano, a I bojim se da sve umisljam I da je ovo sve gadan PMS.
    Zaboravila sam reci, jedina razlika ovaj mjesec je to sto nakon odnosa 3 dana uopce,nisam imala iscjedak, a I sada kad trebam dobiti imam jako malo bijelog iscjetka. (To mi je cudno jedino, jer od kad sam dobila prvu mengu uvijek gotovo svakodnevno imam pojacan,mlijecni iscjedak, cak sam I pitala ginica za to I kaze to je,normalno kod nekih zena, takva ti flora.) E sad ga bas,imam slabije nego inace.
    Oprostite na opsirnosti,ali luuuudim vise…svako misljenje I svaki savjet je dobro dosao.


    Tako je bilo i meni.. kao luda sam hodala i kasnilo mi 2 dana i ja radi fore idem probat napravit test kad ono pozitivan.. 😉😃

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.