Trudnička ambulanta

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Katarina84

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Bila sam u ponedjeljak kod Goluže i sve je uredno. naručio me za tjedan dana što je po meni sasvim ok. pošto mi je termin 23. pretpostavljam da ću svaki ponedjeljak do termina na pregled. ovo kod tebe mi je stvarno dug period bez kontrole bez obzira što je sve ok.

  • Bo79

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok, je li netko bio u zadnjih mjesec dana u KB Merkur? Trebam na prvi pregled tamo, sad sam u 36.tjednu.
    Je li zna netko možda raspored rada doktora? Poslala sam mail i rekli su neka dođem bilo koji dan od osam ujutro u ambulantu.
    Hvala!

  • Avatar Miss_a89

    Miss_a89

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    Jelenapec


    Katarina84


    Jelenapec


    Pozdrav cure! Danas sam bila u TA u petrovoj … u 36 tjednu sam i treba se narucivat! Ja to nisam znala, a ni moja ginekologica-to je sad po novom! Sve je ok i nisu mi cak ni ctg radili ni ultrazvuk jer sam ga radila kod svoje gin. prije 2 tjedna i narucili me 18.01. na preglad i ultrazvuk. Bio je dr. Blajic…supet je doktor!
    Mi bi mogle roditi oko istog datuma. Meni je termin 23. i sutra sam narucena 1x za trudnicku amb. Kako to tek 18.  da su te ponovno narucili? Prvi put mi je pa ne znam… mislila sam da se tamo treba puno cesce dolaziti sad pred kraj trudnoce ili?
    Pa meni se isto cini da je to dugi period i da cu ja vec radit do tad a 27.01 mi je termin, mozda zna tko zasto? Reko mi je da je sve u redu i tak za 3 tjedna da dođem i meni cudno al valjda on zna

    KATARINA 84 javi kako je proslo i kad su tebe ponovo narucili!

    Moguće da ti je doktor na godišnjem/skijanju pa te zato za kasnije naručio kad se vrati.

    [lilypie.com]

  • Avatar DixaPixa

    DixaPixa

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Katarina84


    Bila sam u ponedjeljak kod Goluže i sve je uredno. naručio me za tjedan dana što je po meni sasvim ok. pošto mi je termin 23. pretpostavljam da ću svaki ponedjeljak do termina na pregled. ovo kod tebe mi je stvarno dug period bez kontrole bez obzira što je sve ok.

    Kakav ti je Goluža? Jel se puno čeka? Ja imam termin kod njega sad u ponedjeljak.

    [lilypie.com]

  • Avatar DixaPixa

    DixaPixa

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Evo ja sam bila jučer, dotičnog doktora nije bilo pa me pregledavala doktorica Šrkablin i još jedna žena, moguće specijalizantica. Znači do pregleda sam čekala 2 sata, bila je neka bezobrazna sestra koja je stalno puhala jer sam prvi put tamo pa neznam di je šta. Na pregledu me ispitali pitanja na brzaka, pogledali jesam li otvorena i otkucaje srca. Ultrazvuk nisu radili. Naručili me za 2 tjedna. Slučajno sam zaboravila vestu, kad sam se vratila, veste više nigdje. 

    Jel to uvijek tak tam? I je li uopće rade ultrazvuk ili da odem privatno?

    [lilypie.com]

  • Avatar Miss_a89

    Miss_a89

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    Uzv ne rade u TA. Trebas se naruciti za njega ili ti doktor kaze kada..on ti je u glavnoj zgradi dolje u podrumu.

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Pozdrav, da li je netko iz Pule ili okolice? :) 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    barbs

    Pozdrav, da li je netko iz Pule ili okolice? :)


    barbs i mene zanima :) iduci tj moram ici u pulu vadit krv.. ne znam ni di moram ici ni di je bolnica ni nist :((


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I_me

    barbs

    Pozdrav, da li je netko iz Pule ili okolice? :)

    barbs i mene zanima :) iduci tj moram ici u pulu vadit krv.. ne znam ni di moram ici ni di je bolnica ni nist :((


    Moraš u Mornaričku bolnicu. :)  Kao trudnica se nigdje ne moraš zapisati za nalaz. Ideš prema odjelu transfuziologije (to ti je u dvorištu. Pored odjela za transfuz. ti je odjel gdje trudnice i djela vade krv. :D
    Nadam se da sam ti nešto pomogla. :D  

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ne za nalaz nego za pregled XD 
    Svakako možeš pitati tetu na info pultu. Ona će ti sve objasniti. :) 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.