Trudnička ambulanta

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    barbs

    I_me

    barbs

    Pozdrav, da li je netko iz Pule ili okolice? :)

    barbs i mene zanima :) iduci tj moram ici u pulu vadit krv.. ne znam ni di moram ici ni di je bolnica ni nist :((

    Moraš u Mornaričku bolnicu. :) Kao trudnica se nigdje ne moraš zapisati za nalaz. Ideš prema odjelu transfuziologije (to ti je u dvorištu. Pored odjela za transfuz. ti je odjel gdje trudnice i djela vade krv. :D
    Nadam se da sam ti nešto pomogla. :D


    hvala ti! :)


  • Avatar kathryn

    kathryn

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Cure, dal me moze koja uputiti u vezi trudnicke u Petrovoj! Koliko vidim na netu narucuje se osobno ili mailom, da li mogu navesti kod kojeg doktora zelim pregled? Koliko se ceka?  Da li mozda koja zna kada radi dr.Radosevic? 
    Ja sam sad 28+5, ali mi zbog 2 pregleda privatnika soc.gin.ne zeli dalje voditi trudnocu i salje me dalje da idem u trudnicku da mi oni vode trudnocu do kraja! 


    [lilypie.com]

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    kathryn

    Cure, dal me moze koja uputiti u vezi trudnicke u Petrovoj! Koliko vidim na netu narucuje se osobno ili mailom, da li mogu navesti kod kojeg doktora zelim pregled? Koliko se ceka? Da li mozda koja zna kada radi dr.Radosevic?
    Ja sam sad 28+5, ali mi zbog 2 pregleda privatnika soc.gin.ne zeli dalje voditi trudnocu i salje me dalje da idem u trudnicku da mi oni vode trudnocu do kraja!


    Mozes nazvat pa pitat da li mozes birat doktora. Meni je bilo svejedno pa nisam ni pitala. Ionako sam imala samo 3 pregleda u trudnickoj i to svaki put kod nekog drugog.. Stavit cu ti sliku rasporeda doktora u ambulantama

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar kathryn

    kathryn

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Super, hvala ti puno…😄😄


    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Sad me Dea sjetila,  pa cu tu pitati. Ima li tko slucajno raspored po danima za TA na Merkuru,  kao sto je Dea stavila za Petrovu? 
    Ako imate bila bih zahvalna da podijelite,  hvala! 😉

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure..imam pitanje u ime svoje sestre..sad je u 30.tt i planira roditi u petrovoj..kad mora krenuti u TA?u kojem tj?njezin gin joj nista ne govori..i kako se narucuje?mailom ili mora ici osobno?i da li joj treba uputnica?

    [lilypie.com]

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Ana2711

    Pozdrav cure..imam pitanje u ime svoje sestre..sad je u 30.tt i planira roditi u petrovoj..kad mora krenuti u TA?u kojem tj?njezin gin joj nista ne govori..i kako se narucuje?mailom ili mora ici osobno?i da li joj treba uputnica?


    Meni je gin na zadnjem pregledu u 37tt dao uputnicu i dalje sam isla na preglede u Petrovu. Ja sam dosla na red za 3 dana. Moze se i poslati mailom uputnica, sto je jednostavnije ako nije iz Zg-a. Uputnica je onda i za preglede i za porod

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Mateja93

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Koje je radno vrijeme trudničke ambulante u Merkuru? Da li je potrebno naručiti se za prvi pregled u 37 tjednu trudnoće?
    I ako itko zna raspored doktora po danima neka podijeli, bila bih jako zahvalna! 

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Mateja93

    Koje je radno vrijeme trudničke ambulante u Merkuru? Da li je potrebno naručiti se za prvi pregled u 37 tjednu trudnoće?
    I ako itko zna raspored doktora po danima neka podijeli, bila bih jako zahvalna!


    Radno vrijeme saltera je od 7.30, doktori ne dodju prije 8.15,8. 30.
    Za trudnicku ambulantu se ne narucuje, s uputnicom dodjes.
    Raspored tocan neznam, al ovisi i o dezurstvima.
    Pon je dr Roki, utorkom zna biti stasenko, nisam ziher dal je to bas njen dan,  sri dr zegarac, cet dr leder, pet dr zmijanac. Al to je sve promjenjivo.
    Nekad se i u toku dana promjene. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.