Zanima me

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Samo zelim napisati da kod cura koje imaju redovan ciklus, cca 28 dana ili 30 dana trajanja ne mogu ostati T za vrijeme M jer je O u tom slucaju na sredini ciklusa, cca 14 dc.
    Ako se nesto poremeti ili sl.i O urani onda se moze ostati T, ali smatram da osobama koje imaju redovan ciklus uvijek se to ne moze dogoditi.
    U svakom slucaju sretno !

    [lilypie.com]

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    stvarno oprosti mono ali to što pričaš je za većinu slučajeva, ne za sve jer eto kod mene je redovan ciklus 27 dana, točno u sat dođe, i ostala sam trudna za vrijeme M, sve je moguće…

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    I mislila sam za vecinu slucajeva ! Nismo svi isti i vjerujem da postoje ovakvi slucajevi !
    Ali vecini se to ne dogadja.

    [lilypie.com]

  • Matija2111

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Curke,menga nije stigla 😂

  • Matija2111

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Curke pojavio mi se smedji iscjedak. Sta on predstavlja

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    može biti ili početak M ili implantacijsko krvarenje, uradi test ili odi izvadi betu!

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Matija2111

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Radim ovih dana pa neam kada da odem uzet cim budem free isla po test ,msm malo po glupo sto ovo pitam po cemu mozes poznati implatacijsko krvarenje,jer kod mene je bilo svijetlo smjedi ugrusak citala sam po netovima neki rani znak trudnoce,a kolegica koja je bila trudna kaze,meni da je kod nje pojavilo samo ugrusak krvavi nakon izostanka menge kad bi se samo obrisala nakon wc-a . 

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    u pravu ti je prijetljica! a gle ovako samo možeš nagađati, kupi test i to je to ili odi doktoru!

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Matija2111

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Gitta dali je kod tebe kad si zatrudnjela  tokom menge bilo metal u ustima ,vrtoglavice,povracanja, i menga bez mirisa roze boje ,a crna sukrvavica cisto iz radoznalosti pitam 🤔🤔🤔

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    Matija2111

    Gitta dali je kod tebe kad si zatrudnjela tokom menge bilo metal u ustima ,vrtoglavice,povracanja, i menga bez mirisa roze boje ,a crna sukrvavica cisto iz radoznalosti pitam 🤔🤔🤔


    ne razumijem, kad sam ostala trudna jer smo imali odnose samo za vrijeme menge, od te menge više nisam nikako dobila mengu, sljedećih devet mjeseci! i imala sam povraćanja ali od sedmog tjedna trudnoće ja mislim, i to je to…nikakvih drugih simptoma!!

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.