Zanima me

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jana78

    Jana78

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Gitta danas sam radila, onaj gravignost mini, negativan je, ali danas je tek 12 dpo dan, a M trebam dobiti utorak, pa se nekako jos nadam 😏

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    pandora122

    Prvo si strasno nepismena i virujem da nisam jedina kojoj triba bar jedno dva citanja da shvatim sto je “pisac htio reci”.
    Drugokakvoj situaciji si se ti to nasla u kojoj vise manje nismo sve mi? Neko kasnjenje menge, sitno krvarenje, mucnina itd. Radis mobitel utrazvuk za koji bi dite u osnovnoj skoli moglo znat da je “prank” “scam” “laznjak” - kako god zelis. I nakon svih tih gluposti trazis STRUCNO misljenje (evo ode do iti jedna od nas ginekologinja) , a nije ti se btw x puta reklo da napravis test i odes na pregled.
    Ocito bi mi preko interneta trebale znati jesi li trudna kao i taj ultrazvuk preko mobitela.

    Pusa i pozdrav od jedne od ovih divokoza.


    😂😂😂😂😂😂😂😂💪💪💪💪💪

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Jana78

    Jana78

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Pala bazalna danas za 0,2, 25 dan ciklusa tako da 😔😔😔😔😔😔😔

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    Jana78

    Pala bazalna danas za 0,2, 25 dan ciklusa tako da 😔😔😔😔😔😔😔


    Jana, žao mi je, bit će drugi put, odmah se sljedeći tjedan bacajte na posao i uspjet ćete! sretno i javi nam se!!

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Jana78

    Jana78

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Hvala Gitta! Iako i ovaj mj smo pokrili sve plodne dane, ne kužim.. 

    Nego djevojke zanima me kakav ste iscjedak imale neposredno prije nego ste saznale da ste trudne?

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ja sam imala suncani iscjedak ! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    i ja sam imala takozvani sunčani iscjedak, a gle, nemoj se toliko uzdati u one kalendare ovulacije, evo meni je ovulacija dosta ranije nego li kalendar pokazuje…

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Jana78

    Jana78

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Gitta

    i ja sam imala takozvani sunčani iscjedak, a gle, nemoj se toliko uzdati u one kalendare ovulacije, evo meni je ovulacija dosta ranije nego li kalendar pokazuje…


    Ma ja mjerim bazalnu i pratim iscjedak tako znam kada je..  
    Inace danas mi je bazalna bila 37,sok i nevjerica za mene.  Tako sam sretna bila! Odmah sam isla radit test jutros,  kad ono + 
    Sretna sam ko malo dijete!!!  Jos mi muz sinoc govori ajme kako si ti topla.. 

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    Jana78

    Gitta

    i ja sam imala takozvani sunčani iscjedak, a gle, nemoj se toliko uzdati u one kalendare ovulacije, evo meni je ovulacija dosta ranije nego li kalendar pokazuje…

    Ma ja mjerim bazalnu i pratim iscjedak tako znam kada je..
    Inace danas mi je bazalna bila 37,sok i nevjerica za mene. Tako sam sretna bila! Odmah sam isla radit test jutros, kad ono +
    Sretna sam ko malo dijete!!! Jos mi muz sinoc govori ajme kako si ti topla..


    jeeee, ajme ne mogu ti opisati kako mi je drago!! koji ti je dan ciklusa? čestitam, pridruži nam se na zimskim bebama

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    znači prije dva dana ti je test bio negativan? biće da se implantacija tek desila  pa ti nije moglo pokazati, ako je sad plusić znači da  beta raste jeeej, kad zoveš za pregled?

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.