Zanima me

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jana78

    Jana78

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Mene zanima sta mislite koliko dana prije očekivane menge se moze napraviti test?

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    jana meni je pokazao pozitivno 7 dana prije očekivane M ali sam uzela test sa osjetljivosti od 10 mlU/ml, sve zavisi kada ti je implantacija…

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Jana78

    Jana78

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Gitta

    jana meni je pokazao pozitivno 7 dana prije očekivane M ali sam uzela test sa osjetljivosti od 10 mlU/ml, sve zavisi kada ti je implantacija…


    Wow, čak 7 dana.. Nista moram kupiti jedan takav ☺️

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    eh sad nisam vidjela da ih ima u ljekarnama, ja sam naručivala preko interneta… moj se zvao one step pregnancy test..

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    nemora značiti da će i tebi tako pokazati, sve ovisi kada ti je bila implantacija…u mene je očito rano bila pa mi je tako rano i pokazalo!!

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Jana78

    Jana78

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Gitta

    nemora značiti da će i tebi tako pokazati, sve ovisi kada ti je bila implantacija…u mene je očito rano bila pa mi je tako rano i pokazalo!!


    A da to je istina,  ali rade onda koristit taj koji je najosjetljiviji… 

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    jana jesi li radila test opet?

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Matija2111

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Eo ovako curke nesto sam gledala trenutno po netu ,sad neznam jel itko od vas to dozivio. Da ima laznu mengu,koja traje dva dana nije obilna bez mirisa. Ispocetka bude kao sasvim normalna menga a drugi dan kao roze boje ili samo se vidi na toalet papiru. Tako sam citala na netu sad neznam dali je to tocno ili ne pa bih vas zamolila vase strucno misljenje 

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    kako da ti damo stručno mišljenje, pa nismo doktori, odi ti fino ginekologu, i riješi se sumnja oko trudnoće.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Gitta

    kako da ti damo stručno mišljenje, pa nismo doktori, odi ti fino ginekologu, i riješi se sumnja oko trudnoće.


    Baš sam to htjela napisati. Ovdje nema nikoga stručnoga. Sve pišemo svoja iskustva, a ono što je meni bilo ne mora značiti da mora biti i tebi, itd…… Djeluješ mi jako mlado iako si napisala da imaš 25 g i neupućeno za te godine. Napravi test, radi ga svaki dan ako sumnjaš, nisu toliko skupi. Odi dr u krajnjem slučaju. No hard feelings.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.