Jesenske bebe 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Hanić

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    I ja se nadam da bu nas puno . A di nam je Ive? Njoj ocito bebac nevostavlja puno vremena za forum…

  • Avatar minnie25

    minnie25

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Nadam se da ce nam se ubrzo javiti 

  • Avatar MyLenny

    MyLenny

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Bok cure! Evo i nas među jesenskim bebama Sad sam u 9. tjednu, tj. 8 + 2 i bila sam na pregledu kod doktorice, koja je potvrdila da je sve u redu. Još sam malo uplašena jer sam nedavno imala 1 spontani, ali sada znam da će sve biti kako treba…. čekam slijedeći pregled i radujem se svojoj bebici. Malo su mi počele mučnine i bole me cice,a drugo sve super. Drago mi je da ćemo se ovdje družiti i razmjenjivati iskustva, osjećaje, razmišljanja. Sretno svima i čujemo se!

    [lilypie.com]

  • Avatar minnie25

    minnie25

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    MyLenny dobrodosla  
    Vjerujem da ce ovaj put proci sve u redu. Samo pozitivno! 
    Ja sam tek saznala pa tek ocekujem simptome-zasad se veselim neimanju istih 

  • Hanić

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    MyLenny dobrodosla ,bas mi je drago da se skupljamo polako… od kuda si? Daj nam ispricaj malo o prvom pregledu,sto se sve radi? Ja svoj cekam pa posto si ti koji tjedan ispred nas budes nas uvodila u ono sto nas ceka hahaha . Meni je jutro najgore,sva sam si slaba,zeludac mi je “cudan” i imam osjecaj ko da me kamion pregazil i jos se vratil u rikverc dokrajčit me hihi, cice bole al manje nego kad sam saznala za trudnocu… Minnie kak si ti danas?

  • Avatar minnie25

    minnie25

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    MyLenny, da da, uvedi nas malo u taj prvi pregled da znamo cemu se veseliti. Sto cemo sve biti u mogucnosti vidjeti i cuti po prvi put.   Danas si bolje?
    Hanić ja sam i dalje dobro. Tebe vidim opasno vec hvataju tegobe… Sva sreca to bi trebalo biti u pocetku samo. Negdje sam citala da nije naodmet pisati “dnevnik prehrane” pa da makar nades pomocu njega uzorak-sto ti od hrane pomaze u mucninama, a sto ih aktivira. 
    Jedinu promjenu koju vidim kod sebe zasad je da su mi bradavice potamnile i stalno, ali bas STALNO sam gladna… Haha… Ako ovako bude do kraja ja se mirim s tim da cu biti ko tenk.

  • Hanić

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Jutro. Minnie nije strasno al da ujutro kuzim po sebi. Umorna sam a nemrem spavat dugo,pa sam onda zivcana pa gledam tv ko sada . Evo bas sad lezecki grickam mandarine da popunim zeludac i vidim dal ce mi to pomoc,a za pisanje nekih dnevnika sam ti ja preljena 

  • Avatar minnie25

    minnie25

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Dobro jutro i tebi Hanić 
    Mene isto priznat cu malo muci nesanica. Nisam tome davala preveliku pozornost, ali vidljivo je da spavam 2 do 3 sata krace nego inace. 
    Dnevnik nemoj voditi onda nego pamti hehe Na isto izade. Brzo ces znat sto je dobro za tebe sto ne. Mislim da je to individualno i da je tesko nazalost dobiti dobar savjet u tome. 
    Inace, da te pitam… Mislis li s necim mazat tijelo (trbuh pogotovo) odmah od pocetka ili ces pricekati? 
    Ja po internetu citam da je odlicno bademovo ulje, moja sogorica se kune samo u skupe kreme- s time da napomenem da se ona kune jer upravo njih nije koristila pa misli da je popucala bas zbog nekoristenja istih… Joj, ja smatram da cijena ne oznacava i kvalitetu i da je cak mozda genetika puno veci faktor u pucanju koze. Vjerovatno je faktor i tip koze (suha garant lakse puca od masne)… 
    Od prijateljice sestra se pak kune u najobicnije maslinovo ulje… 
    Nisam pametna…

  • Hanić

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Pa da, evo odma je malo bolje kad se ne dižem potpuno praznog želuca
    Mislim mazat, al nisam još počela, to ću se morat natjerat da mi uđe u naviku, al vjerojatno kad buša počne malo rast…sad ne vidim neki smisao jer sam ravna ko daska,mršavica sam. ni inače nisam baš redovita u mazanju,lijena sam i za to hahahahah…a gle ja sam isto čula da je svejedno s čim se mažeš, da je bademovo ulje super za to ili neka masnija kremica, a isto tako ako si sklona popucat ćeš bez obzira na kreme s njima jedino onda ubiti ublažavaš pucanje…Genetika štaš,ak ti je mama popucala imaš veće šanse da buš i ti nažalost,a opet nemora bit- lutrija draga moja hehe

  • Avatar papaog

    papaog

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Evo i nas :) 5+6, bila jučer na pregledu, još se ne vidi plod pa neću još otvarati šampanjac jer se prošli puta nije razvio :(. Sljedeći pregled mi je 7.3., tako da se treba još pržiti lagano 3 tjedna :). Ali ako bude sve ok, 15.10. je termin :D

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.