Jesenske bebe 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    O bože..pa daj nam dođi na fejs natipkat kad se dogodilo..fakat se brinemo :/

    [lilypie.com]

  • Avatar ivek2207

    ivek2207

    Broj poruka: 546

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure moje,vidim malo se javljate,meni jaako fali nasa tema,nisam nesto od facea ali ajde napravila sam ga da ostanem s vama u kontaktu,na pocetku se i jesam javljala ali poslje sve manje i manje,sto od nedostatka vremena,sto od toga da kad bi se navecer ili drugi dan ulogirala vise bi se pogubila u tome sto je tko napisao pa je to sve nekako zamrlo s moje strane.tako je proslo dosta vremena pa mi je i neugodno upadati,vidim curke su se dosta zblizile.
    Moja Domagoj je pravi bebac,nosimo broj 74,makar mu i to vec pomalo tijesno,ima 10 kg,pomalo vec guce mama,vise je to onako mmmam,alo ja sam to uzela vec kao da je mama,hehe.jos uvijek uspjesno dojimo,ali sam mu zadnjih par dana pocela davati po par zlicica kuhane jabuke,jednostavno zato jer bi cicao cijeli dan a ja ne stignem proizvoditi toliko mlijeka,stalno sam gladna.

    Tala ja sam u istoj situaciji,svasta sam pricala a domi ko i cvita spava s nama u krevetu i tak.

    Frabe nisam bas upucena,sta to citam,mislis na svoju trudnocu,nisam bas pratila…

    Ja bi rado kad bi nasa tema ponovno zazivjela,bas kako sam nedavno napisala, kad su jesenske bebe 2017 otvorile svoju temu,sjetila sam se svega na pocetku kako smo krenule a vidi nas danas.
    Sve mi je to obiljezilo zadnjih godinu dana i bas sam uzivala,trudonca,pripreme, gledanje svako malo tko se javio sa novostima sa pregleda,slikice prvih kupljenih stvarcica i uredenih sobica. Bas nam je krasno bilo.
    Pozdrav svima i nadam se da ste sve supac.
    Pusee


    [lilypie.com]

  • Avatar tala

    tala

    Broj poruka: 980

    Prijavi adminu

    slazem se, ivek. nesto me uvijek vuce natrag na forum, iako smo se na face-u poprilicno zblizile. 

    frabe, valjda smijem napisati. niko je dobro. veliki, zdravi i presladak djecak 

    mi danas slavimo 5 mjeseci. pocelo je sve brze prolaziti. jos ovoliko i krecemo u vrtic : 000 ne mogu vjerovati. i nama je sva robica malena. zarino vec 80 uzimam (to je kao 74), a sve one cipelice tek sad krecemo nositi. zubica jos nemamo. s dohranom nismo zapoceli. kusala je mrkvicu i bananu, ali najvise voli svoju ciku, hahaha. 
    i muku mucimo s kolicima. ne zeli se voziti. samo uziva dok ju nosimo u ergu i redovito zaspe, ali na samo 20ak minuta. 

    2005. moja najveca ljubav, moja djevojcica <3
    2016. zrno papra, mala Cvita <3

    [lilypie.com]

  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    I ja bi natrag na foruuum :D citkam i svracam redovito..
    Ivek drago mi je da je bebac super..lijepo napreduje i bravo za dojenje!!
    Ja isto gledam kaj smo sve pisale i tak me nostalgija opere..baš je to bilo predivni razdoblje..najljepše u životu 😍😍
    Tala cvita već 5 mjeseci? Covjeceeee..kako leti vrijeme..

    [lilypie.com]

  • Avatar Frabe

    Frabe

    Broj poruka: 656

    Prijavi adminu

    Ma ne morate brinit,ziva sam nekako 😂.
    Neman sta konkretno napisat,jer se nalazim u procesu otkrivanja.. Dodaju se specijalisti s menon pa to trajeeee… 
    A fejs mi je stvarno naporan a za ic cinit novi profil mi triba volje a to iskreno neman. 

  • Avatar ivek2207

    ivek2207

    Broj poruka: 546

    Prijavi adminu

    Cvita sretnih 5mjeseci, joj kako nam samo rastu bebaci,gledala sam slikice domagoja,pomalo albumcic slazem,pa kad se tek rodio, muz ga je sliknuo taman kad su ga izvadili,prvu minutu, pa s mjesec dana,dva i tako, kako je brzo proslo vrijeme, za dva tjedna ce vec pola godine biti,debljamo se on i ja u tandemu,jedva cekam kad ce pocet vise jesti krucu hranu da barem malo dojenje olabavi,nakon poroda otisle sve kile a sad s dojenjem natukla 5+ kg.  Probali smo mrkvicu,jabuku,korabicu i bananu i malom pozderuhu je sve fino.na nista nije napravio facu osim na vodu,koja nema okusa,fakin.
    Iduci tjedan idemo s njim prvi put na more na tjedan dana,malo do uskrsa pa cemo vidjet kako ce to izgledati. To nam je generalna proba za ljeto da vidimo koliko stvari mozemo u auto ugurati,haha,i sve dijelove kolica,hranilicu,kofere, bit ce zabavno.mislim da cemo prvi put muz i ja s jednim koferom za nas dvoje a ostalo za domija.moram se dobro organizirati.
    Frabe drzim fige da sve  bude dobro sta god da je.
    Croatina ja isto pogledam tu i tamo dal tko jos mozda svraca. A skicnem malo i ljetnice i jesenske od ove godine,malo da mi vrijeme prode.


    [lilypie.com]

  • Avatar Frabe

    Frabe

    Broj poruka: 656

    Prijavi adminu

    Ja nisan dugo cirila po forumu al vas se sitin cesto i eto zadnjih dana cirnen al me zivcura sta se ne mogu vracat u povijest foruma nego stranicu po stranicu a tila san se vratit kad su bebe krenile stizat pa mi dosadi klikat 😅.

  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Pa imaš opciju skok na stranicu..i sam upišeš broj stranice i odbaci te :)
    Ajde bitno da si ti nama ok..
    Ivek..ajde ajde ionako to dojenje ne traje dugo :))) mene već sad hvata neka anksioznost oko prestanka, a mislim ga dojit do godine sigurno, možda i duže …sve ovisi o pivi 😂😂😂😂 ako mi jako bude falila 😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Frabe

    Frabe

    Broj poruka: 656

    Prijavi adminu

    Bravo Hrvatka,ja ko pogubljena sad kad je sve drukcije al uspila san se vratit na radjanja!!! 😆

  • Avatar tala

    tala

    Broj poruka: 980

    Prijavi adminu

    mene je bas strah da cemo izgubiti sve ovo napisano na forumu, a koliko je tu uspomena. htjela bih to nekako spremiti i cuvati, cuvati…  zato cu doci svako malo neki post napisati da ne nestanemo : ))) 

    ivek, brzo ce kilice otici. moje su sve otisle i jos sam u minusu 3 kile od kilaze s kojom sam pocela trudnocu. nisam bas sretna zbog toga. zezam se da cu kad prestanem dojiti biti kao mali djecak. 

    a dojiti mislim do jaslica. valjda ce biti mlijeka. meni je to bas posebno iskustvo : ))))))))) 

    2005. moja najveca ljubav, moja djevojcica <3
    2016. zrno papra, mala Cvita <3

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.