Veličina bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lunah

    Lunah

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Pozdrav,

    Trenutno sam u 33+5 i bila sam na pregledu prije 3 dana. Ginić mi je rekao da sve mjere djeteta odgovaraju koja je 36 tjedana. 14.8. Je imala 2040 kg sad me strah da nema već preko 3 kile jer sam ja u 3 tjedna dobila 5 kila a do 14.8. sveukupno samo 11 je li to u redu? 😞😧

    [lilypie.com]

  • ian1910

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Lunah mislim da je to ok. Ako ti nemaš gestacijski očito je beba veća genetski. I moja je. Iako mi stalno provjeravaju secer da budu sigurni. Ja imam 13tog mjerenje i bas me zanima kolika će biti. Tad će mi biti 35ti tjedan. 

  • mery1911

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Bok😊😊
    Evo ja i nisam bas aktivna ali da vam recem moja beba 36tjedana plus 2 dana dug 51cm i tezak 3100. Prvi sin kojega sam prenjela 15dana😏😣 rodio se 3950 tocno kako su i rekli i bio glavat dosta isto kako su rekli😂🤣. Pa sada ja virujem u njihovu procjenu.

  • Avatar Lunah

    Lunah

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    ian1910

    Lunah mislim da je to ok. Ako ti nemaš gestacijski očito je beba veća genetski. I moja je. Iako mi stalno provjeravaju secer da budu sigurni. Ja imam 13tog mjerenje i bas me zanima kolika će biti. Tad će mi biti 35ti tjedan.


    Hvala ti 🤗 nemam secer fala bogu al muž je bio veća beba on se rodio sa skoro 4 i pol kile, ja se nekak nadam da bu moja ipak ispod 4 🙈🙈🙈 jer kad pomislim velicinu te glave nije mi dobro 🙊🙊

    [lilypie.com]

  • Avatar Tinčica3

    Tinčica3

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Jucer sam bila na pregledu, i doktor mi je procijenio bebu na 3400g, a 34+3 smo. Nekoliko dana prije druga doktorica je takodjer procijenila da je veca beba, sigurno preko 3 kg, nije rekla detaljno. Nemam gestacijski, uredna trudnoca.
    Sto mogu ocekivati do poroda? 5kg? Prvo dijete mi je bilo 3110. I jedva sam ga rodila.
    Doktor spominje s obzirom da sam ja mala, da ne bi bilo lose razmisliti o induciranom porodu oko 38tt, da cemo pratiti i odluciti tamo negdje za tri tjedna, odnosno pred
     kraj 37tt. Koliko cesto oni bas toliko fulaju? Osjetim da je veci, dobila sam i vise kila nego u prvoj trudnoci. Ali me strah forsirati bilo kakvu vrstu poroda, ako nije zicer da ne moze izaci. Help

  • tajči

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ne brinite moj mali je roden u 35 tj i imal je 1.800g. Sad ima 16 god i pravi je decko zapravo musko 😊😊

  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Moja beba je manja, konkretno trbuscic. Protoci i posteljica su ok. Na 30+4 ima 1345g. Doktorica kaze da ne moze biti ogroman jer smo i muz i ja sitni (159 i 169cm). Mene ipak brine sta je trbuscic manji za 2 tjedna i bas se opterecujem.

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.