Putovanja u strane zemlje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Jesu li vaša djeca ikad bila izvan Hrvatske i gdje? Ili postoji neko mjesto kamo biste ih voljeli odvesti? Dva odgovora na ovo pitanje koja nam ostavite u raspravi ispod članka od četvrtka 31. srpnja do srijede 6. kolovoza do 11 sati nagradit ćemo našom knjigom tjedna Moj prvi atlas svijeta [mondo.hr] u izdanju Znanja.
    https://klokanica.24sata.hr/skolarci/skola/osvojite-najzabavniji-atlas-svijeta-1805 [klokanica.24sata.hr]

  • Nanji

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Vodila sam svoje dečke na advent u BUdimpeštu, bilo nam je predivno. Želja mi je da ih odvedem i na advente u Beču i Pragu. Nadam se da će nam skorija budućnost to omogućiti.

  • mmoonbird

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Nažalost još su premali pa nije bilo prilike, ali u planu su Pariz i Istanbul!

  • Avatar JelenaBM

    JelenaBM

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Išli smo na more u Grčku

  • Ivanica1

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Klokanica


    Jesu li vaša djeca ikad bila izvan Hrvatske i gdje? Ili postoji neko mjesto kamo biste ih voljeli odvesti? Dva odgovora na ovo pitanje koja nam ostavite u raspravi ispod članka od četvrtka 31. srpnja do srijede 6. kolovoza do 11 sati nagradit ćemo našom knjigom tjedna Moj prvi atlas svijeta [mondo.hr] u izdanju Znanja.
    https://klokanica.24sata.hr/skolarci/skola/osvojite-najzabavniji-atlas-svijeta-1805 [klokanica.24sata.hr]

    Budući da moj sinčić ima tek 5 mj još nije bio na nijednom putovanju izvan zemlje..svakako bi voljeli posjetiti Grčku kad još malo poraste :)

  • kiki46

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Nažalost nismo ih vodili nikamo izvan Hrvatske, ali želja nam je, kada budu malo veći, odvesti ih u Gardaland u Italiju.

  • zezica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moja djevojčica je bila u Gardalandu u Italiji i isla je avionom i u Njemačku.Bila su joj to nezaboravna putovanja izvan Hrvatske :)

  • maree82

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Stariji sin (2god) je bio samo u Bosni… malđi, (10mj) još nije nigdje, ovih dana bi im trebali raditi putovnice pa se nadamo skorom putovanju  u Norvešku 

  • PETRICA178

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Imam troje djece i nažalost nijedno dosad nije bilo nigdje vani. Dobro bi nam došla ovaj atlas da se upoznamo sa državama i odlučimo nešto posjetiti.

  • Izi

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Moja Ema i Nika nisu nigdje bile dalje od dalmacije, ali vole puno da čitaju i istražuju. Ovaj atlas bi bio pravo osvježenje za njih, da upoznaju druge zemlje, kulture i da znaju barem gdje se nalaze, pa kad bude prilika možda negdje i otputuju.

    Izi

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.