Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Koliko nas je :)  isssa, čestitam za dečka! Dobrodošle nove!
    Ja bih htjela znati spol ali mi se ne žuri.
    Ja bih i curicu i dečka. Hmm, što bi moglo biti…možda curicaaaa..ne znam
    Nisam još kila dobila, što je super s obzirom da sam ušla s viškom. Važno je da se osjećam dobro i lijepo.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Delilah calcij+magnezij - imala sam gadnih problema sa zasojem, ranije sam pisala o tome i spasilo me! i suhe šljive

    Što se tiče kilaže, krenula kao kost i koža sa 53,3kg, u 4. tjednu trudnoće naglo dobila 4kg. Sada sam na 58,4kg i zasad tu stojim. Trbuh mi se vidi od početka. Prvo je izgledalo kao da ću dobiti pa sve veći i veći. Doslovno se nemam kud širiti osim na naprijed. A što se ttiče hrane - mijenja mi se. Jedan dan bih ubila za nešto, drugi dan mi je fuj. Više me muče napadaji gladi kao recimo jutros. Muž je morao - htio - ne htio, donijeti doručak u krevet. Još ni oči nisam otvorila, već sam žvakala nešto. Ljudi moji, o je zvijer!! Glad pomiješana sa nekakvom težinom u želucu. I ja se ne pazim ni od masnoća ni slano (to mi najviše paše) ni slatko. Jedem što mi se jede ali izostavljam zabranjene namirnice. Jedno vrijeme sam stalno imala potrebu za masnoćom - stukla sam 250g maslaca u 2 tjedna mažući ga na kruh - sad je ta manija prošla. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Tako sam ja 10ak dana zaredom prije spavanja jela zelene kisele jabuke 😁

  • BitCuOpetMama

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Meni je najgore sta mi se jede samo kruh. Znaci prisilim se ja  pojesti juhu,povrce i sl.al to bude u minimalnim količinama jer mi je zeludac valjda preosjetljiv i ne reagira bas najbolje na meso i povrće. Slatko ne jedem nikako, uopce mi ne trazi nego eto taj kruh i svi moguci i nemoguci namazi me ubijaju. Dosad dobila 2 kg (167, 66 kg)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    BitCuOpetMama, pa jedi, ne jedes nista strasno! Sigurno nece trajati cijelu trudnocu, tako da ja ne vidim zasto ne :) Jesi probala jesti juhu bez mesa? Mozda ti meso prejako padne, probaj samo neko povrce, ili voce ako volis. 
    Koliko ti ima starije dijete?

  • pandica1805

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Jutro cure :)
    A jeste se raspisale haha
    Meni su mucnine napokon prosle pa sam malo zivnila i sad ja i malac idemo svaki dan u setnju pa nisam bila aktivna ali procitala sam sve :)
    Mucnine me prosle apetit se otvorio toliko da grickam i po noci hehe no evo sad me muci nesanica. Svaki dan se probudim tak oko 4-5 i evo jos uvijek lezim i blejim. Taman kad mi se krene spavat ujutro mali se probudi uh
    Dobrodosle nove cure :)
    Sto se tice trbuha ja sam smrsavila 3kg ali pupa mi se bas vidi. S prvim mi se do 6mj maltene nista nije vidjelo tako da mi je ovo jako cudno sada haha
    Netko je spomenuo da jede samo kruh. Dok san imala mucnine nisam nista mogla jest sve mi se gadilo ili bi povratila i naravno gubitak tezine. Dr mi je rekla da nadem ono sto mogu jest pa makar to bio i obican kuhani krumpir i da samo njega jedem jer je bitno da se zadrzi u meni i da ne mrsavim vise. Takoder mi je za mucnine rekla da nekad zna pasat sladoled jer je hladan i stvarno. Znala sam tako kad mi dode pojest slambos i bude mi bolje :) ili uvijek imat hladne vode.  Sad jedem sve ko prije i papa mucnine hehe

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Teta55 kad si danas na pregledu?

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Christyy, oko 10. Ti?
    Tko jos ima danas?

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Ja čekam na pregled, javim se kako je prošlo

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 309

    Prijavi adminu

    Sretno cure!!!!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.