Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Za sve koje živite u Zg županiji, ne znam jeste li možda već čule, no odlučili su za ovu godinu dati potporu od 1000 kn za svaku bebicu, čisto da imate u vidu, neovisno o općini u kojoj živite. 

    [lilypie.com]

  • BitCuOpetMama

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Cure jel koja narucivala sta za bebu sa e baya?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • pandica1805

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Teta90 hoces li imati volje napisati recept?
    Bitcuopetmama ja sam narucila samo tetra pelene jer sam jedino tamo nasla one prave kakve su nase mame koristile i od eko pamuka. 10kom 15e. A po trgovinama skupe ko vrag a ni priblizna kvaliteta

  • BitCuOpetMama

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    pandica1805

    Teta90 hoces li imati volje napisati recept?
    Bitcuopetmama ja sam narucila samo tetra pelene jer sam jedino tamo nasla one prave kakve su nase mame koristile i od eko pamuka. 10kom 15e. A po trgovinama skupe ko vrag a ni priblizna kvaliteta


    Di si to nasla, aj pliz posalji link kad stignes!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    I ja bi link za tetra pelene!
    Pandica, ma ovo stvarno nije neki recept ;) Dakle prodinstala sam sparuge na maslinovom ulju, da omeksaju. Za to vrijeme kuham pastu/njoke, kad je pri kraju, u sparuge dodam prsut ili sunku da malo uhvati vruce ulje i zapece se. Inace posolim samo vodu za pastu, sparoge ne solim jer i u prsutu ima dovoljno. Onda dodam vrhnje za kuhanje i zacine po zelji (papar, mljevenu crvenu papriku, moze i curry, ma po volji :) ) i ocijeđenu pastu dodam umaku, promijesam i gotovo :) 

  • Avatar Schinin

    Schinin

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    Andeo hvala😘 Nadam se da i kod tebe budu rezultati u redu ☺️ 
    Baby.nb1 hvala 😘 i cestitke za malu princezicu ❤️
    Issa kako kumica? Bude to sve dobro, Ti mali palcici su iako tako sitni super zilavi i pravi borci ❤️

    Cure ja sam se sad isplakala kao rijetko kad 😢 odvela sam moju misicu prvi put u vrtic/skolicu 😞 tako mi fali i kuca je skroz tiha bez nje 😞 mame s djecom recipe mi molim vas, da je to normalno kako se osjecam 😢

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ljetna_dama

    Ljetna_dama

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Schinin


    Cure ja sam se sad isplakala kao rijetko kad 😢 odvela sam moju misicu prvi put u vrtic/skolicu 😞 tako mi fali i kuca je skroz tiha bez nje 😞 mame s djecom recipe mi molim vas, da je to normalno kako se osjecam 😢


    Jao kad su meni isli u predskolsku ista stvar je bila,to je normalno. Ja sam cijeli tijedan znala tulit i kad su u prvi razred krenule,al brzo me proslo. Vjeruj kasnije kad krene u skolu pa budu praznici jedva ces cekat da odu u skolu 😀
    Malo grubo zvuci al iskreno je.
    Ali i sad se znam zapitat,kud to vrijeme ode,kao da su jucer bile bebe,a sad su vec neovisne o nama skoro. Pa me uhvati tuga.Pa sad lovimo jos onu poneku igru s njima,iako i to su vec pomalo prerasle.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Schinin

    Schinin

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    Ljetna_dama

    Schinin


    Cure ja sam se sad isplakala kao rijetko kad 😢 odvela sam moju misicu prvi put u vrtic/skolicu 😞 tako mi fali i kuca je skroz tiha bez nje 😞 mame s djecom recipe mi molim vas, da je to normalno kako se osjecam 😢

    Jao kad su meni isli u predskolsku ista stvar je bila,to je normalno. Ja sam cijeli tijedan znala tulit i kad su u prvi razred krenule,al brzo me proslo. Vjeruj kasnije kad krene u skolu pa budu praznici jedva ces cekat da odu u skolu 😀
    Malo grubo zvuci al iskreno je.
    Ali i sad se znam zapitat,kud to vrijeme ode,kao da su jucer bile bebe,a sad su vec neovisne o nama skoro. Pa me uhvati tuga.Pa sad lovimo jos onu poneku igru s njima,iako i to su vec pomalo prerasle.


    Sad mi je lakse kad znam da nisam totalno luda 😂😂😂 muz kaze da se nas dvije i tako treba malo rastavit 😂😂😂
    Ne iskomentira tvoje slike 😰 cure su Ti predivne 😍😍😍  V ima predobru kosu, malo sam ljubomorna ba nju 😜 farba je vise neg predobra😍

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ljetna_dama

    Ljetna_dama

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Schinin

    Ljetna_dama

    Schinin


    Cure ja sam se sad isplakala kao rijetko kad 😢 odvela sam moju misicu prvi put u vrtic/skolicu 😞 tako mi fali i kuca je skroz tiha bez nje 😞 mame s djecom recipe mi molim vas, da je to normalno kako se osjecam 😢

    Jao kad su meni isli u predskolsku ista stvar je bila,to je normalno. Ja sam cijeli tijedan znala tulit i kad su u prvi razred krenule,al brzo me proslo. Vjeruj kasnije kad krene u skolu pa budu praznici jedva ces cekat da odu u skolu 😀
    Malo grubo zvuci al iskreno je.
    Ali i sad se znam zapitat,kud to vrijeme ode,kao da su jucer bile bebe,a sad su vec neovisne o nama skoro. Pa me uhvati tuga.Pa sad lovimo jos onu poneku igru s njima,iako i to su vec pomalo prerasle.

    Sad mi je lakse kad znam da nisam totalno luda 😂😂😂 muz kaze da se nas dvije i tako treba malo rastavit 😂😂😂
    Ne iskomentira tvoje slike 😰 cure su Ti predivne 😍😍😍 V ima predobru kosu, malo sam ljubomorna ba nju 😜 farba je vise neg predobra😍


    Ma kakvi luda,dobrodosla u klub 😂😂😀😀
    Evo ove moje jedva cekaju da nekakve spacke i picvajze rade,tako da sam bas 🤗 kad odu u skolu,jos ovaj tj muz radi prvu,ma kud ces bolje. Mir i tisina samo za mene 😀
    Hvala ti, da bas je posebna,to svi kazu za njenu kosu. Cak su me znali pitat dal ju farbam 😮
    Obje su posebne bas ❤

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Što ste dobile u dm trudnickom paketu? Ja sam dobila pelene, vlazne maramice i kuponcice. Je to to ili sam krivo nešto dobila? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.