Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    mici_0555

    Cure ste vi vozile bebe sa sobom na prijavu u mup i općinu ili ste ih ostavile doma na čuvanju? Preglupo mi to da moraju oba roditelja ić…
    Ne znam kaj mi je gore u tih prvih mjesec dana…da ide s nama tamo di je hrpa ljudi i klica il da ju ostavim s bakom da urla…
    još uvijek se dreči čim skuži da nisam blizu.. :-/


    Mici, bila sam ja prije par dana to odraditi. U maticnom uredu nema nikoga, ako beba mora s tobom, ne brini se za guzvu I klice. I bude gotovo za 10 min sve. Ako imate muz I ti isto prebivaliste, onda ti ne moras ici. 

    Mi smo ostavili bebu doma s mojom mamom. Mala kad se dobro najede spava bez problema 2 sata. Kad smo se vratili Jos uvijek je spavala slatkim snom. 

    Zene koje dojite, koliko vam traju podoji? Nama znaju satima. Neku vecer smo postavili rekord: 1h5min lijeva, 40min desna I opet 50min lijeva. I to sve jedno za drugim. A sto je najgore, zbog reza, samo sam stojecki mogla dojiti. Horor :D

    [lilypie.com]

  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Matie89

    mici_0555

    Cure ste vi vozile bebe sa sobom na prijavu u mup i općinu ili ste ih ostavile doma na čuvanju? Preglupo mi to da moraju oba roditelja ić…
    Ne znam kaj mi je gore u tih prvih mjesec dana…da ide s nama tamo di je hrpa ljudi i klica il da ju ostavim s bakom da urla…
    još uvijek se dreči čim skuži da nisam blizu.. :-/

    Mici, bila sam ja prije par dana to odraditi. U maticnom uredu nema nikoga, ako beba mora s tobom, ne brini se za guzvu I klice. I bude gotovo za 10 min sve. Ako imate muz I ti isto prebivaliste, onda ti ne moras ici. 


    Ne moras ici na MUP ako imate isto prebivaliste.*

    [lilypie.com]

  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Matie89

    mici_0555

    Cure ste vi vozile bebe sa sobom na prijavu u mup i općinu ili ste ih ostavile doma na čuvanju? Preglupo mi to da moraju oba roditelja ić…
    Ne znam kaj mi je gore u tih prvih mjesec dana…da ide s nama tamo di je hrpa ljudi i klica il da ju ostavim s bakom da urla…
    još uvijek se dreči čim skuži da nisam blizu.. :-/

    Mici, bila sam ja prije par dana to odraditi. U maticnom uredu nema nikoga, ako beba mora s tobom, ne brini se za guzvu I klice. I bude gotovo za 10 min sve. Ako imate muz I ti isto prebivaliste, onda ti ne moras ici.

    Mi smo ostavili bebu doma s mojom mamom. Mala kad se dobro najede spava bez problema 2 sata. Kad smo se vratili Jos uvijek je spavala slatkim snom.

    Zene koje dojite, koliko vam traju podoji? Nama znaju satima. Neku vecer smo postavili rekord: 1h5min lijeva, 40min desna I opet 50min lijeva. I to sve jedno za drugim. A sto je najgore, zbog reza, samo sam stojecki mogla dojiti. Horor :D


    Moj po danu jede 5 min max 10, ali cesto jede kada je budan svakih sat/ sat i pol, ali zna i po danu odspavati 3-4 sata u komadu.Mi smo danas primili to prvo cjepivo nadam se da ce dobro podnjeti.

  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    MalaRuzica


    Moj po danu jede 5 min max 10, ali cesto jede kada je budan svakih sat/ sat i pol, ali zna i po danu odspavati 3-4 sata u komadu.Mi smo danas primili to prvo cjepivo nadam se da ce dobro podnjeti.


    Oh wow!! Uh, kod mene nije bilo nikad ispod sat vremena dojenja. 
    Nadam se da nece biti nikakve reakcije :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Nella1211

    Nella1211

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Moja od prvog dana max 10min… vecinon od 4-7min …jesi sigurna da bas doji.. mozda vise drzi ciku .. tribala bi cut gutanje.. pokusaj buditi da ti adekvatnije podoji.. ili radi kompresije cike tako da je potaknes na aktivno dojenje..

    A.M

  • evabeba

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Moj doji max 10 min. Matie,vjerojatno ne doji cijelo vrijeme,ima beba koji vole drzati cicu u ustima dugo nakon podoja. Jesi je probala skinuti njezno nakon 20tak min? A lezeci ti polozaj ne odgovara? Mene lezeci nisu boljeli savovi.
    Kako su vam ovih dana bebe pokrivene po noci? Bas je zahladilo i nekako stalno brinem jel mu hladno. U cemu vam spavaju i cime ih pokrivate?

  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Lagertha

    2600 je stvarno malo! Ne mogu si to zamisliti, moj je imao skoro kilu više na otpustu iz rodilišta. Čula sam da je i 200-300 grama kod tako malih beba puno, a kamoli 900!


    Moja mrvica se rodila sa 2250g i 48 cm.

    [lilypie.com]

  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    evabeba

    Moj doji max 10 min. Matie,vjerojatno ne doji cijelo vrijeme,ima beba koji vole drzati cicu u ustima dugo nakon podoja. Jesi je probala skinuti njezno nakon 20tak min? A lezeci ti polozaj ne odgovara? Mene lezeci nisu boljeli savovi.
    Kako su vam ovih dana bebe pokrivene po noci? Bas je zahladilo i nekako stalno brinem jel mu hladno. U cemu vam spavaju i cime ih pokrivate?


    Joj, moja je ko medo obučena, dugi bodić, čarape, pidžama sa stopalicama ali bez rukava i kapica, pokrivam ju sa 2 dekice. Kapa je nakon kupanja pa ju skine tokom noći. Mi smo na toplinarstvu i još nam nisu uključili grijanje  

    [lilypie.com]

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Lagerha, a bio je 50 dug, mali mrsavko je bio micek.a ja dobila 15kg pa mi to nije jasno 😳


    Mislim da to nema veze. Ja dobila 6 kg, a on se rodio sa 3620, 52 cm. Citavu trudnocu sam mislila da nema sanse da bude velik s obzirom na mene kad ono…

    [lilypie.com]

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    Matie89

    mici_0555

    Cure ste vi vozile bebe sa sobom na prijavu u mup i općinu ili ste ih ostavile doma na čuvanju? Preglupo mi to da moraju oba roditelja ić…
    Ne znam kaj mi je gore u tih prvih mjesec dana…da ide s nama tamo di je hrpa ljudi i klica il da ju ostavim s bakom da urla…
    još uvijek se dreči čim skuži da nisam blizu.. :-/

    Mici, bila sam ja prije par dana to odraditi. U maticnom uredu nema nikoga, ako beba mora s tobom, ne brini se za guzvu I klice. I bude gotovo za 10 min sve. Ako imate muz I ti isto prebivaliste, onda ti ne moras ici.

    Mi smo ostavili bebu doma s mojom mamom. Mala kad se dobro najede spava bez problema 2 sata. Kad smo se vratili Jos uvijek je spavala slatkim snom.

    Zene koje dojite, koliko vam traju podoji? Nama znaju satima. Neku vecer smo postavili rekord: 1h5min lijeva, 40min desna I opet 50min lijeva. I to sve jedno za drugim. A sto je najgore, zbog reza, samo sam stojecki mogla dojiti. Horor :D


    I mi kratko papamo od samog pocetka. Mislim da nikad nije jeo dulje od 10 min. Super napreduje.
    Kako su ti cure vec napisale vjerojatno se mazi. Ne moze jesti toliko dugo…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.